Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Irena kr
Posty: 1
Na forum od: 15 sie 2019 14:10
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Irena kr »

Witam . Jadę z Sosnowca-termin turnusu od 5 pażdziernika. Pozdrawiam.
Kuracjuszka_JoW
Posty: 1
Na forum od: 29 sie 2019 17:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Kuracjuszka_JoW »

Witam, właśnie wróciłam z tego sanatorium, turnus 22.07-14.08.2019 r. i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem, czego się po sanatorium spodziewali inni wyraziciele opinii, skarżący się na to, że mieścina jest kiepska i nie ma się gdzie podziać, trzy sklepy na krzyż, a jednocześnie utyskiwania na to, że za telewizję trzeba płacić... No to macie co zrobić z pieniędzmi, czy nie macie?? Ja nie miałam problemu z nadmiarem czasu - zabiegi zaplanowane na całe przedpołudnie, owszem, obiad dość wcześnie, potem chwila odpoczynku i znowu jakiś zabieg, basen, spotkanie, wykład. Nie miałam czasu ani na szukanie sposobu na wydanie pieniędzy, ani na oglądanie telewizji. Towarzystwo było bardzo fajne - może to jest kluczowe jeśli chodzi o udane spędzanie popołudnia i wieczoru - chadzaliśmy potańczyć, czyli rehabilitacja+ :). I na 22.00 do łóżeczka :))). Jestem bardzo zadowolona z pobytu, jak i z efektów tego pobytu, no ale ja pojechałam tam zdeterminowana aby podnieść swoją kondycję i wykorzystałam ten miesiąc do cna. Lokalizacja obiektu rzeczywiście nie jest najszczęśliwsza, jak dla mnie było dość głośno, ale prywatnie mieszkam w bardzo cichej okolicy, dlatego mi to przeszkadzało. Komfort pokoju oceniam na piątkę z plusem! Jedzenie PYSZNE!!! domowe, dietetyczne, rewelacja. POLECAM! Byli też oczywiście tacy, co marudzili i czepiali się wszystkiego, ale tacy są wszędzie i sądząc po tym, co było ich główną aktywnością podczas pobytu, mało są zatroskani o swoje zdrowie.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: ewasz »

Miło czytać pozytywne opinie.
Cieszę się, że sie poprawiło. To zapewne efejt skarg jakie były wystosowane pid adresem tej placówki jak i zapewne też to, że senator Kogut już został definitywnie usunięty.
Wyjeżdżającym życzę super pobytów 🙂
Mozaika
Posty: 3
Na forum od: 22 wrz 2019 03:32
Oddział NFZ: Śląski

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Mozaika »

Witajcie. Mam kilka pytań do osób które już były w Stróżach.
1. Czy w łazience jest suszarka do włosów?
2. Czy jest wifi?
3. Czy jest w budynku jakieś wspólne miejsce, świetlica itd?
4. Czy poza zabiegami można korzystać z miejsc rehabilitacji? Słyszałam o opcji wykupienia karnetu na basen. Czy jest siłownia?
5. Czy są jakieś dodatkowe usługi np.dodatkoee masaże kosmetyczka itp.
6. Czy jest opcja wynajmu roweru?
7. Czy są ręczniki w wystarczającej ilości?
Turnus mam od 05.10 więc będę wdzięczna za uwagi.
Awatar użytkownika
andrzej590
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 313
Na forum od: 28 kwie 2017 12:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: andrzej590 »

Bylem w Stozach w kwietniu 2018.Popros o pokoj od boiska bo slonecznie i cicho.Wyzywienie super,suszarek do wlosow brak,reczniki sa na stanie ,lodowka w pokoju .Ja mialem rower w samochodzie a w chwilach wolnych jezdzilem konno ,mozna wykupic karnet.Basen jest w ramach zabiegow oraz mozna wykupic karnet.W razie dodatkowych pytan pisz.
Mozaika
Posty: 3
Na forum od: 22 wrz 2019 03:32
Oddział NFZ: Śląski

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Mozaika »

Andrzej590 dziękuję pięknie za odpowiedź:)


czy znasz może (lub ktoś z forumowiczów) jeszcze odpowiedź na poniższe?
2. Czy jest wifi?
3. Czy jest w budynku jakieś wspólne miejsce, świetlica itd?
4. Czy jest siłownia?
5. Czy są jakieś dodatkowe usługi np.dodatkowe masaże kosmetyczka itp.
Lukasz81
Posty: 2
Na forum od: 07 paź 2019 00:35
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Lukasz81 »

Witam.
Jadę do "sanatorium" do stróży. Mam kilka pytań do osób, ktore tam były.
Gdzie można zostawić samochód na te 3 tygodnie?
Czy w pokojach jest wifi?
Dziekuje za odpowiedź
Mozaika
Posty: 3
Na forum od: 22 wrz 2019 03:32
Oddział NFZ: Śląski

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Mozaika »

Jest wifi działa nawet dobrze. Samochód można zostawić przy nieco oddalonym centrum hipoterapii.
Dobrego wypoczynku!
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Hipokryt »

W dniu dzisiejszym było głośno w mediach o senatorze Kogucie i finansowych kulisach funkcjonowania jego imperium, do którego również zalicza się ośrodek w Stróżach. Miejmy nadzieję, że to wydarzenie nie będzie miało negatywnego wpływu na kuracjuszy obecnie przebywających w tym "senatorium" ;)
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Maria Maria »

:lol: no to dobrze. Bo ja jadę 14 kwietnia w te piękne okolice z Bytomia. Czy KTOŚ też w tamtą stronę w tym czasie. Dziękuję
ODPOWIEDZ