Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: berbla65 »

Witajcie, jestem od popołudnia w Swiatowidzie :P na promie już zapoznałam 2 panie też kuracjuszki Światowida :P w 2 pojechałyśmy TAXI za 15 zł :D Przy recepcji małe zamieszanie - akurat dużo osób w tym samym czasie przyjechało . Było też sporo osób do lekarzy i zrobił się na korytarzu tłok. Ale przyjęcie sprawne- od razu obiadokolacja ( posiłki mam na 1 zmianę 7 45- 12 45- 16 45 :P jak najbardziej mi to pasuje :lol: pokoj mam 2 osobowy z balkonem w studio ale będę sama i druga pani też sama w 2 osobowym - mamy wspólną łazienkę . Pokoje czyste i ładne.Duuuuża szafa z lustrem nocny stolik z lampką, krzesło i stół. Jest też szafka pod telewizorem ( malutki) . Na dziś tyle :P pozdrawiam formułowiczów :kwiat:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: berbla65 »

Niestety ,dziś słoneczko odpoczywa - oby nie za długo- ale pogoda idealna na spacery- przed śniadaniem zaliczony a za chwilę- kierunek tężnie :lol: pierwszy dzień zabiegowy za mną- Panie miłe i uprzejme- można zrobić wcześniej zabiegi o ile inni kuracjuszy nie czekają :D Przepisane zabiegi jak najbardziej mi pasują- większość na miejscu jest robiona a 3 mam w Rusałce :P pozdrawiam :kwiat:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: berbla65 »

Dziś w Świnoujściu szaro,buro i ponuro :mrgreen: ale na spacery pogoda idealna- byłam na granicy polsko- niemieckiej plażą a wracałam ścieżką spacerowąi deptakiem :P Idealna ścieżka rowerowa- trzeba sprawdzić :x pozdrawiam :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: Zosia »

Świetnie Berbla , że z tym pokojem tak się udało , samodzielny a jednak jest ktoś w razie potrzeby towarzystwa :) Dobrego czasu i pisz :) Dzięki :kwiat: Pozdrawiam :kwiat:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: berbla65 »

Hejka wszystkim :P słoneczko nieśmiało wychodzi zza chmur- lekki wiaterek - siedzę na ławeczce i spoglądam na morze i forum :lol:dziś jeszcze przed zabiegami. ,,Ekipa sprzątająca" pięknie wysprzatała pokoje i łazienkę- jest czyściutko :lol: niestety od 2 dni nie działa WiFi ;) ale,,komórkowe "jest :lol: pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: GIENIA »

Dzięki Berbla za relację :kwiat: ... pisz , pisz dalej :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: ewasz »

Super Berbla, miło się czyta dobre wieści, pozdrawiam 😃
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: berbla65 »

No i zaczął się weekend- w okolicy Hotelu Radisson i Hilton duuużo ludków - dzieci na hulajnogach, rowerach i rolkach ;) spokojnie już tam nie da się przejść :roll: czyli tamta część Świnoujścia dla mnie do niedzieli wieczora ,, zamknięta" :shock: dziś ruszyła kolejka turystyczna ,, Świnoujście Express " - 1 godz zwiedzania za 30 zł- może jutro tę atrakcję turystyczną ,, zaliczę" :lol: pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: GIENIA »

berbla65 pisze: 14 maja 2021 10:29 No i zaczął się weekend- w okolicy Hotelu Radisson i Hilton duuużo ludków - dzieci na hulajnogach, rowerach i rolkach ;) spokojnie już tam nie da się przejść :roll: czyli tamta część Świnoujścia dla mnie do niedzieli wieczora ,, zamknięta" :shock:
..
Znam to uczucie ;) ..pisałam o tym ... i jeszcze wszechobecne , podbiegające pod nogi szczekacze :?
Berbla ..."pociesze " Cię .... w weekend Oni będą nie tylko w pobliżu hoteli :? , ale masz rację .. w niedzielę po kolacji będzie juz spoko :) 8-)
A wyobraź sobie pobyt tam w okresie wakacyjnym :lol: .. Dlatego lubię pobyty nad morzem poza sezonem :D
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: wiktor64 »

Dzieki za relacje na bierząco ,tak trzymaj,no i w sobote wam restauracje otwierają,chodzi mi
o ogródki no i pytanko czy już gdzieś sa balety ,to tylko tak pytam z ciekawosci :D :D :D
ODPOWIEDZ