Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: GIENIA »

Bogutko :kwiat: dzięki za opinię .
sopranowski
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 03 lis 2021 14:34

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: sopranowski »

A to może ja w imieniu jeszcze tych co nie dziękowali podziękuję i skończą się te wpisy co niczego nie wnoszą. I proszę tego nie komentować a jedynie pisać o swoich wrażeniach z pobytu
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4185
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: Kleinehexe »

A co mi zrobisz Sopranowski jak skomentuję Twój komentarz nie na temat. :?: :D Kto bogatemu zabroni :lol:
Rozumiem czym się kierujesz, nawet to słuszna idea jest, ale sposób w jaki to czynisz, nie wróży pozytywnego oddźwięku.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: GIENIA »

sopranowski , ale ja nie Tobie dziękowałam :o nie zostawiłeś w tym temacie opinii ;) i proszę , nie dyktuj innym , co , gdzie i jak mają pisać :? komu dziękować , komu nie ... Tobie na pewno nie podziękuję , bo wiem , że sobie tego nie życzysz ..

Jakbym Cię skądś znała ;)
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Jakieś wybory na Szeryfa się zbliżają 🤔?
Bogutko, dzięki za opinię, podzielam Twoje zdanie na temat opłat za parkowanie 😠
sopranowski
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 03 lis 2021 14:34

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: sopranowski »

Kleinehexe - nic Tobie ani nikomu nie zrobię. Ale po kolei, nie muszę i nie chcę się zgadzać ze wszystkimi, nikogo personalnie nie obrażam, po prostu piszę o tym, o czym czytam. Nie chcę być żadnym szeryfem jak ktoś mnie opisał. Wchodząc na forum chciałem się dowiedzieć czegoś o konkretnym ośrodku, chciałbym poczytać opinie dobre i złe, mam nadzieję że prawdziwe. Każdy ma możliwość napisania opinie takiej jak sam to widzi. A tu zamiast rzeczowych opinii w 95% ten/ta dziękuję za to czy za tamto, takie po prostu ...... . Wiem, że jeżeli nie chcę to nie muszę tu zaglądać i czytać, mój wybór . Ale po prostu może niektórzy się zreflektują. A jak nie to trudno. Każdy może pozostać przy swoim, miłego wieczoru.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: andrzej1955 »

popap...cu czy jak ci tam-popełniłeś aż 21 wpisów i chcesz wprowadzać tu swoje porządki- zajmij się nimi w swoim domu i podwórku a jak ci coś nie pasuje to tu nie wchodz i nie siej fermentu :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: Felice »

sopranowski pisze: 26 lis 2021 16:02 A to może ja w imieniu jeszcze tych co nie dziękowali podziękuję i skończą się te wpisy co niczego nie wnoszą. I proszę tego nie komentować a jedynie pisać o swoich wrażeniach z pobytu
A co wniósł twój wpis do tematu o Światowidzie?
Załóż swoje forum i tam dyktuj warunki.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: GIENIA »

sopranowski pisze: 26 lis 2021 18:49 Wchodząc na forum chciałem się dowiedzieć czegoś o konkretnym ośrodku, chciałbym poczytać opinie dobre i złe, mam nadzieję że prawdziwe. Każdy ma możliwość napisania opinie takiej jak sam to widzi. A tu zamiast rzeczowych opinii w 95% ten/ta dziękuję
Twoje oczekiwania dotyczą działu ... Oceń sanatorium .... czy sięgają tez do działów z luźnymi rozmowami :?:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: Bibi2 »

Może rzeczywiście należałoby rozważyć taką formę oceny jako artykuł, a pod nią/nim różne komentarze , to miałoby sens
Chyba o taką formę walczy tyle lat Darek .
Sopranowski , z całym szacunkiem , nie broń forumowiczom podziękowań .

Przepraszam za wtrącenie nie na temat opinii o Światowidzie
ODPOWIEDZ