Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: berbla65 »

Witam serdecznie🤗 podobno dziś ostatni słoneczny dzień w naszym turnusie🤔więc znów wycieczkę rowerową sobie ,, załatwiłam" 🤪.Tym razem do przeprawy Promowej Karsibór ( 9 km w jedną stronę)przez miejscowość OGNICA - i znowu zachwycałam się pięknem przyrody ❤ czasami krajobraz przypominał mi pobyt na Warmi i Mazurach. Stara Świna ze swymi zakolami i szuwarami fantastyczna😁polecam zobaczyć.Dziś w Świnoujściu przez cały dzień był brak ciepłej wody- ,, mokre " zabiegi sie nie odbyły🤨 ale rano wszyscy mieli...krioterapie przy porannej toalecie🤣 bo woda była lodowata😉 nawet kawy nie trzeba było wypić na rozbudzenie🤣🤣. Sorki za literówki ale pisze na telefonie 🤨pozdrawiam czytających :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: GIENIA »

Kolejny dzień spędzony aktywnie 8-) tak 3maj Berbla :serce:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: berbla65 »

Jestem, jestem po małej przerwie :D Wczoraj nasze święto- były życzenia a koleżanka nawet piękny bukiet Pocztą Kwiatową otrzymała💐.Pogoda nadal w kratkę- ale codziennie spacerujemy nad morzem- jeziorem bo spokojne( fal brak). Wczoraj wreszcie ,,zdobyłyśmy " Latarnię Morską ( 300 schodów)najwyższą nad Bałtykiem 64,8 m :shock: widok niesamowity👍👍. Wyjątkowo pojechałyśmy tam samochodem ( bo pogoda niepewna i starsza pani jechała z nami) i trzeba bylo przeprawić się promem Karsibór🤦‍♀️ ponad godzinę oczekiwania na wjazd na prom a z powrotem ponad pół godziny oczekiwania w kolejce 🤨( podobno to i tak nie było długo). Niestety kolacja ,, przepadła" 😉ale wreszcie mogłyśmy spróbować bułki z rybą😁. Dziś dzień na ,, luzie " - pogoda ,, bawiła się" z nami w ciuciubabkę😀 - czasem słońce 🌞 czasem deszcz☔. Kawiarenki otwarte- można i w środku siedzieć i w ogródkach- coraz więcej turystów jest🤗. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: GIENIA »

Z przyjemnością czytam Twoje wpisy , ale już niedługo :)
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: berbla65 »

Witam😀wczoraj cały dzień świeciło słoneczko 🌞 więc spacer do Wiatraka obowiązkowy 😁jak i wycieczka rowerowa🚴‍♀️. Będzie dalszy ciąģ ścieżki rowerowej od Fortu Zachodniego do Fortu Anioła ( pracę trwają) 😉. W porcie jachtowym coraz więcej ⛵🚤 i domów na wodzie🙉pierwszy raz je widziałam - ciekawie się prezentują😁. Na plaży coraz więcej turystów i powstają kolejne punkty gastronomiczne ☕🍸🍺🍔🥗🍦. Pojawiły się też kosze wiklinowe i łóżka plażowe😃. Oj, będzie multum ludków na długi weekend czerwcowy 🙄. W Swiatowidzie w następnym turnusie będzie już pełne obłożenie. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: Smerfetka1 »

Berbla65 :kwiat: pięknie opisujesz swój pobyt. Miło się czyta 8-) :) takie komentarze . Można zamknąć oczy i wyobrażać ,że tam się przebywa 8-) , dziękuję. Cieszę, że pobyt masz udany i korzystasz z klimatu i uroku Świnoujścia :kwiat: :kwiat: :D
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia :kwiat:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: Mazrena »

Berbla popieram Smerfetke. Super relacje 🤩
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: dani888 »

Berbla , nigdy nie byłam tam ale czytając Ciebie wyobrażam sobie to wszystko , miłe odczucie . Dziękuję Ci raz jeszcze :kwiat: :serce: .
P.s. kiedy żegnasz się ze Świnoujściem ?
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: Pancernz »

Jak w tytule 1.06 :)
Gość

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: Gość »

Berblo 💕 dziękuję za Twój czas poświęcony na pisanie do nas. Bardzio się cieszę, że cudownie spędzasz czas. Wiem jak lubi on galopować w takich miejscach. 🤭
Spędź ostatnie dni tak jak lubisz i wracaj szczęśliwie.
ODPOWIEDZ