Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: wiktor64 »

:kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: berbla65 »

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze😍 fajnie, że chociaż troszeczkę mogłam Wam opisać cudne Świnoujście 😁. Polecam z całego serducha❤. Dziś bardzo wietrznie nad morzem i wreszcie fale 🌊, ale za to duuużo jodu😀. Oj, wywiało prawie wszystkich na deptak😉 a tam pojawili się: grający Peruwiańczyk, Szkot( w spódnicy a jakże😉), para mimów no i nasi ,, wykonawcy" grajacy na gitarze i akordeonie🤗. Deptak muzyczny się zrobił- w coraz więcej knajp przy deptaku też grają na żywo 😁 . Dziś też byłam na mszy wieczornej w kościele garnizonowym( najbliżej z Światowida), tydzień temu w kościele pw. Gwiazdy Morza a jeszcze wcześniej w kościele Chrystusa Króla( najdalej od Światowida) - jak wszystko ,, zwiedzać" to i kościoły też 😉🤗. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: Pancernz »

Faktycznie ,że chyba ostatnio to najciekawsze wpisy na forum ,fajnie ,że się komuś coś chcę ,tak trzymaj i dzięki
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: Atina »

Piękne podziękowania Berblo 🌻
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: zbigniew165 »

Berbla w chwili obecnej dojeżdża pociągiem do Kołobrzegu i dzisiaj cały dzień tam będzie odwiedzała znane jej miejsca, które poznała w czasie pobytu w Mewie. :)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: dani888 »

Pancernz pisze: 29 maja 2021 17:29 Jak w tytule 1.06 :)
Ależ ze mnie gapa :lol: , masz rację Pancernz , pisze jak wół przecież .
Ale opis fajniutki :) .
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: Pancernz »

E tam nic się nie stało hehe ,teraz mamy pewność :)
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: berbla65 »

No tak- czas szybko leci🙄 całkiem niedawno walizkę pakowalam w domu a tu już trzeba myśleć o powrocie do domu🙉. Tak jak wspomniał Zbyszek dziś odwiedziłam koleżankę w Kołobrzegu i ,, stare śmieci ""😉. Nie myślałam, że się wzruszę gdy pociąg zbliżał się do stacji Kolobrzeg- Stadion i potem powoli do stacji końcowej- ach, te ścieżki rowerowe i most nad Parsętą🤗. Ale zmienił się Kołobrzeg zwłaszcza jego zachodnia część - ile nowych apartamentów powstało w ciągu ostatnich 2 lat 🤦‍♀️ i jest centrum przesiadkowe👍. Niestety tylko 3,5 godz byłam w Kołobrzegu 🤔( aby zdażyć wrócić przed 22 00) w pociągach 6 godz gdyż z przesiadką w Goleniowie. Ze Świnoujścia o 8 31 w Kołobrzegu o 11 27 - powrót o 15 08 z Kołobrzegu a w Świnoujściu o 19 39😀. A w pociągach miejsca siedzące prawie wszystkie pozajmowane🤔 nawet konduktorzy się dziwili, że tyle osób jest. Podróż się nie dłużyła bo..zabrałam że sobą książkę 🤗. I kolejny dzień zaliczam do udanych😁 . Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
ewana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1638
Na forum od: 09 lut 2020 07:23
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: ewana »

Berbla 65 pięknie napisane ,wielkie dzięki :kwiat:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Światowid Świnoujście 11.05 - 1.06 opis pobytu

Post autor: berbla65 »

Hejka, niestety ostatni dzień pobytu w Świnoujściu dobiega końca🤨wszystko co dobre szybko się kończy😉. Karta informacyjna leczenia sanatoryjnego odebrana😀. Książki z biblioteki miejskiej oddane- uff, dziś dopoludnia skończyłam trzecią czytać😁 rybki dla rodzinki zakupione😃. Ale jeszcze nie spakowana🤣🤣. Z pobytu jestem bardo zadowolona 😍i polecam kurację w tym uzdrowisku. Rano po śniadaniu ,, ewakuacja" na pociąg 😀 tzn .2 - z przesiadką w Głogowie bo jeszcze wpadam do Wielkopolski🤪 jutro Dzień Dziecka - wypada osobiście złożyć życzenia🥰. . Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ