Sanatorium w Dziwnówku

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
adam1956
Posty: 1
Na forum od: 21 maja 2021 09:59
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Sanatorium w Dziwnówku

Post autor: adam1956 »

Gorąco odradzam pobyt w santorium Jantar w ramach prewencji rentowej ZUS. Nie kompetencja i arogancja dyrekcji. Nie respektowanie zaświadczeń lekarskich zalecanych w pokoju jednoosobowym. Przydzielanie pokoju jednoosobowego pacjentom którzy takich zaswiadczeń nie posiadali!!!. Panie w recpcji nie uprzejmie a zwłaszcza kierowniczka typ urzędnika. Dyrektor nie raczył zorganizowac spotkani na poczatku turnusu jak to jet przyjete w innych santoriach i omówić zasad przebywania na tym terenie.
Rozlatujace sięi niesprawne przyrządy do ćwiczeń gimnastycznych / rotor oporowy oraz bieżnia/. Posiłki poza obiadami monotonne i w porcjach malutkich. Jednym słowem pobyt w tym miejscu nie zaliczam do udanych.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium w Dziwnówku

Post autor: andrzej1955 »

Witam, jest to pierwsza negatywna opinia o Jantarze który był stawiany za wzór dla innych placówek , ciekawe co się stało że jest tak jak piszesz - przykre bo wyjeżdżamy po to by poprawiać swoje cenne zdrowie a nie zmagać się z przeciwnościami, Pozdrawiam
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium w Dziwnówku

Post autor: dorotka65 »

Również zdziwiły mnie te opinie.Byłam tam osobiście i ani ja ani nikt z naszego turnusu nie miał zastrzeżeń.Chyba ,że wszystko się zmieniło o 360 stopni. :kwiat:
Airam1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 107
Na forum od: 18 mar 2021 23:26
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Sanatorium w Dziwnówku

Post autor: Airam1 »

Witajcie :kwiat: Byłam dwukrotnie w Jantarze,pobyt w nim uważam za bardzo udany pod każdym względem. Ale cóż każdy ma prawo do własnej opinii 😉 widocznie w Pana przypadku coś nie zagrało. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium w Dziwnówku

Post autor: wiktor64 »

Jak widać adam1956 jest na forum świeżakiem może liczył na hotel 3 gwiazdkowy :lol: :lol:
ale każdy ma prawo do swojej opinii jaka by nie była i dzięki adam1956 za opinie :) :)
Ostatnio zmieniony 23 maja 2021 20:43 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: popr. literówki
solarzm
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 23 sie 2017 09:45
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium w Dziwnówku

Post autor: solarzm »

Ja również jestem zaskoczony opinią. Byłem tam pod koniec 2018 roku i chętnie bym powrócił. Miła obsługa, kompetentni fizjoterapeuci. Mimo kiepskiej aury super wspominam pobyt.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium w Dziwnówku

Post autor: sztani »

Dziwnówek mimo zaświadczeń od lekarza nigdy nie zapewniał ,że czeka pokój jednoosobowy .O ile wiem wysyłało się zaświadczenie do dyrekcji a tam komisja 2/3 dni przed turnusem decydowała komu przydzielić . nie oceniam czy to dobry pomysł bo zawsze jest to subiektywna ,nie adekwatna ocena. (obojga stron)Ludzie hurtem brali zaświadczenia od lekarzy Rodzinnych ,często kłamliwe i weź tu oceń. Dużo poszło na nie w Jantarze ale dalej to topowy ośrodek ze skierowaniami z ZUS . Chrapanie ,bezsenność to już nie argumenty na jedynkę :)
Z opinią kolegi nie zgadzam się ale to moja subiektywna ocena. Ośrodek na 6+
Przyznaję ,że zdarzyło się iż osoba nie potrzebująca jedynki ją dostała ,chwaliła się potem w rozmowach jak załatwiła (kto to potem sprawdzi) ale może był to incydent ;) ;) ;)
Airam1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 107
Na forum od: 18 mar 2021 23:26
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Sanatorium w Dziwnówku

Post autor: Airam1 »

Dzień dobry 🌹
W Dziwnówku byłam 2 krotnie i moje wspomnienia z tego sanatorium są bardzo pozytywne 😊😊😊
Ale może państwo nie wiedzą Jantar już nie ma podpisanej umowy z Zusem, przyjmują tylko gości komercyjnych.
Pozdrawiam cieplutko 😘
ODPOWIEDZ