Gryf Połczyn Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: sztani »

GIENIA pisze: 07 cze 2021 21:30 Pisząc opinie , nie powinniśmy się kierować własnymi emocjami , ale starać się przedstawić ośrodek jak najbardziej obiektywnie :)
Co znaczy obiektywnie każda opinia jest subiektywna kiedy oceniamy sami. Nie jesteśmy tacy sami i dzięki Bogu . Nie zawsze emocje biorą górę przy pisaniu opinii bo często piszemy po powrocie a emocje już dawno opadły ,pozostały refleksje i wspomnienia. pozdrawiam Gieniu :)
Byłem w Gryfie i do samego sanatorium nie miałem zastrzeżeń choć do zaniedbanego parku i długiej drogi na stołówkę już tak .Byłem w drugiej połowie maja . zdjęcia wstawiłem wcześniej.
:)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: ewiko »

Sztani , droga do stołówki faktycznie nieco długa , natomiast ten 'niezadbany" park jest po prostu stylizowany na wzór angielskiego ... swoboda , naturalność. Główna część parku jest wystylizowana "pod linijkę".
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: sztani »

zgadzam się w stu procentach . Wychodząc z Gryfa mniej więcej na wysokości amfiteatru po przeciwnej stronie drogi i wcześniej (mówię o parku) chaszcze pokrzyw były i zielska może to się zmieniło bo byłem w 2017 roku . jak poszperam w swoim archiwum to wstawię zdjęcia . teraz nie ma to znaczenia. Dziwiłem się ,że taki moloch jak Gryf(ilość kuracjuszy) a daje radę z powodzeniem . Zabiegi były na poziomie .Coś mi przebłyskuje ale nie jestem pewny ale chyba komercja miała stołówkę bliżej i osobno. Pozdrawiam Forum.
aseret
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 30 sty 2020 08:17
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: aseret »

Dzień dobry,
Czytam opinie o GRYF i jestem przerażona że trzeba na posiłki chodzić tak daleko :(
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: syrenka »

Byłam w Gryfie parę razy ...To duży obiekt ..każdemu nie dogodzisz .Do każdej stołówki trzeba dojść a spacer nigdy nikomu nie zaszkodził .Dla osób słabo poruszających się stołówka jest na parterze i jeśli dobrze pamiętam był tam też telewizor .Jestem ciekawa czy w każdym pokoju jest już płaski telewizor czy na dal na parterze są kineskopowe .Pozdrawiam z Wawy i życzę wszystkim wyjeżdżającym dobrej rehabilitacji i odpoczynku .
Dama Karo
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 29 lip 2016 13:46
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: Dama Karo »

Spacer nikomu nie szkodzi wręcz przeciwnie ale niekoniecznie w gąszczu korytarzy.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: syrenka »

Przy stołówce jest winda ...i są oznakowania w którą stronę iść.Ja wiem że jeśli dana osoba chce się do czegoś przyczepić to tak to zrobi nawet jak ma wszystko podane na tacy .Tak jak napisał SZTANI ....jestem częstym bywalcem z powodu schorzeń na rehabilitacji w różnych miejscach .Nigdy nie jest idealnie ...w takich przybytkach.Jeśli ktoś chce mieć wszystko pod ręką i podane na tacy wybiera np.hotel Gołębiewski ...Są trzy stołówki ...można prosić o zmianę .....Pozdrawiam i życzę bezproblemowych pobytów w przyszłości .
Dama Karo
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 29 lip 2016 13:46
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: Dama Karo »

W Gołębiewskim nie ma zabiegów rehabilitacyjnych... niestety. ;)
Już dawno wzięłam taką ewentualność pod uwagę :D
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: gosiam »

Mirstan pisze: 06 cze 2021 20:35 Cześć no, no nie spodziewałem się takiego bałaganu właśnie w tym sanatorium, a byłem tam 4 razy widać pandemia daje się w znaki i nerwy puszczają, a tu mam teraz przydział na leczenie szpitalne po operacji i podobno pokoje jednoosobowe przydzielają, chyba, że coś się zmieniło - pozdrawiam serdecznie
Ja takze. Bylam tam wielokrotnie...wlasnie w SPA. Zawsze wracałam zadowolona z naladowanym akumulatorem na kolejne miesiace. Az trudno uwierzyc ze nastąpiły takie zmiany. Ostatni pobyt marzec 2020. Wtedy gdy ogloszono Covidka
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: gosiam »

Jak dla mnie Polczyn to jedno z fajniejszych miejscowosci uzdrowiskowych. Mam na mysli baze zabiegowa i warunki socjalne w pokojach. Co do miasteczka, parku....faktycznie widzialam bardziej zadbane. Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy :)
ODPOWIEDZ