HELIOS MSW i A Sopot

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
pawel03
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 13 gru 2019 06:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

HELIOS MSW i A Sopot

Post autor: pawel03 »

Witam serdecznie.
W lipcu wybieram sie do Heliosa w Sopocie. Wiem, że był tam szpital covidowy i obecnie funkcjonuje ponownie jako sanatorium. Wiem też, że posiłki wydawane są na sali konferencyjnej a nie na stołówce. Czy ktoś z Państwa był w tym roku w Heliosie i mógłby podzielić się swoją opinią ?
nieznajoma1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 03 kwie 2012 14:14
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: HELIOS MSW i A Sopot

Post autor: nieznajoma1 »

Witaj
Możesz podzielić się opinią jak jest teraz w Heliosie , chcę sobie wykupić turnus 14 dniowy i nie wiem jak tam jest, będę bardzo wdzięczna za informacje
Pozdrawiam Iwona
pawel03
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 13 gru 2019 06:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: HELIOS MSW i A Sopot

Post autor: pawel03 »

Dwa dni temu wróciliśmy z Heliosa i generalnie jesteśmy z żoną z pobytu zadowoleni.
Lekarz zlecił zabiegi takie o które prosiliśmy łącznie z masażem klasycznym. W cenie są 3 zabiegi które są dobrze wykonywane.W połowie naszego tygodniowego pobytu dojechał turnus z NFZ i wtedy było trudniej z szybkim złapaniem windy ale tragedii nie było. Słyszałem, że w tym tygodniu miał dojechać jeszcze kolejny. Obiekt ma 4 windy po 2 na każdym skrzydle. Obsługa na kuchni i recepcji - uprzejma, rehabilitanci również. Osoby komercyjne posiłki jedzą na sali konferencyjnej zaś z NFZ na stołówce. Wszystkie posiłki są serwowane, nie ma stołu szwedzkiego. Jedzenie smaczne i urozmaicone w wystarczającej ilości. W obiekcie , na zabiegi oraz w windach obowiązują maseczki. Wymagane jest zaświadczenie o szczepieniu bądź test covidowy.Zaletą sanatorium jest jego bliskie położenie od plaży , oraz widoki z balkonu na morze. My byliśmy na 8 piętrze a budynek ma ich 10. Najlepiej jest wykupić pobyt od niedzieli do niedzieli ze względu na zabiegi. Gdybym miał kiedyś jeszcze raz tam jechać to taki pobyt bym powtórzył.Gdyby były jakieś dodatkowe pytania chętnie odpowiem.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4077
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: HELIOS MSW i A Sopot

Post autor: Bibi2 »

To miłe , że podzieliłeś się wrażeniami z pobytu ,
dziękuję Pawle :)
ODPOWIEDZ