WIARUS Muszyna Złockie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: WIARUS Muszyna Złockie

Post autor: Maria Maria »

:kwiat: i tu zakańczam moją podróż sanatoryjną. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM było super i najważniejsze wracamy cali i zdrowi. Do zobaczenia kiedyś gdzieś, 🙈 🙈 🙈 ❤️
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: WIARUS Muszyna Złockie

Post autor: Dagna »

W okolicach Korony i tych ogrodów sensorycznych jest Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie - to już bardziej Muszyna niż Złockie
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: WIARUS Muszyna Złockie

Post autor: andrzej1955 »

Tak dla uściślenia według mojej wiedzy Korona umiejscowiona jest na Zapopradziu - dzielnica Muszyny a Xłockie w obrębie Gminy Muszyna , Ważne że wracacie zadowoleni z turnusów a Muszyna ponownie przeżywa rozkwit, Pozdrawiam :)
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: WIARUS Muszyna Złockie

Post autor: Maria Maria »

:kwiat: Andrzej, 🙈jak dla mnie, 🙈 Muszyna i Złockie, 🙈 mogą być dzielnica, 🙈 powiatem czy gminą. 😜 To i tak tam jest pięknie, 🙈 niz w Krynicy Zdrój, 🙈 na jarmarku
JULKA123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 76
Na forum od: 23 kwie 2018 20:28
Oddział NFZ: Małopolski

Re: WIARUS Muszyna Złockie

Post autor: JULKA123 »

Witam Poproszę o inf na temat Wiarus Muszyna-zus
mam na myśli: warunki, obostrzenia, możliwość zabrania roweru, czas wolny gdzie/ jak spędzaluscie by nie siedzieć w pokoju.???
Proszę o inf🙂
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: WIARUS Muszyna Złockie

Post autor: Maria Maria »

:P :P wolny czas przy Zusie, 🙈 🙈 no ok. 😜 Okolica fajna spokojna,mozna połazić. 😜 Rowery w Muszynie do wypożyczenia doba 30 zł. 😜 Imprezy w ośrodku 🤔 Zerowe. 😜 No prawie. 😜 Wszystko zależy od ludzi itd. 😜
Rosalinda
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 02 paź 2023 18:12

Re: WIARUS Muszyna Złockie

Post autor: Rosalinda »

Proszę o informację , które pokoje dwuosobowe są godne uwagi. Czy są czajniki na wyposażeniu ? Czy w ośrodku jest dostępna pralka ?
Arturecki
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 12 paź 2023 10:05

Re: WIARUS Muszyna Złockie

Post autor: Arturecki »

Pytanie do tych, którzy byli w Wiarusie - czy jest tam jakaś świetlica, sala gier itp?
Chodzi mi o to co zabrać i co robić jesienią przy złej pogodzie - mam na myśli stół do ping-ponga, jakiś bilard, ewentualnie jakieś miejsce poza pokojami, gdzie można posiedzieć, pograć w karty i inne.
Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.
Rosalinda
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 02 paź 2023 18:12

Re: WIARUS Muszyna Złockie

Post autor: Rosalinda »

Stół do ping ponga jest na 3 piętrze , są tam też dwa fotele i stolik.
Na 2 piętrze jest tv i dwa fotele , na pierwszym na końcu korytarza sofka. Na parterze na hollu jest kilka fotelików.
Jest sala do ćwiczeń w której stoi biblioteczka i kilka stolików oraz krzesełka .
Jerzy DG
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 23 paź 2023 11:38
Oddział NFZ: Śląski

Re: WIARUS Muszyna Złockie

Post autor: Jerzy DG »

Zadzwoń na recepcję czy jest czynna kawiarenka , jeżeli tak to jest barek i tańce. Jak nie to wygodne buty i do Krynicy. Byłem w czerwcu .
ODPOWIEDZ