Ciechocinek -Krystynka

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 341
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Ciechocinek -Krystynka

Post autor: olka44 »

Witam...ód 27.06.21 jestem w sanatorium Krystynka.
Pierwsze kroki to recepcja , przyjęcie-szybko i sprawnie. Lekarz również , zabiegi mo wybrać. Posiłki - przy stoliku 1 osoba lub dwieje jeśli z osobą towarzyszą. Diety do wyboru, tu zwracałam uwagę, gdyż jestem wegetarianką.
Baza zabiegowa czysta, wszystko ma czas, przed wejściem mierzenie temperatury, po obiekcie w maseczkach.
Jeśli ktoś lubi tańce to grają w Tęczy, Łazienkach , przy Grzybku, w Stodole. Zdrojowa zamknięta nie ma właściciela, nie grają też w Wojskowym, może za jakiś czas??
To na razie tyle..Pozdrawiam wszystkich na turnusach...
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek -Krystynka

Post autor: dani888 »

Olu , wygląda na to , że jak na razie jesteś zadowolona :) .
Masz tę dietę codziennie ? Bez problemu ?
Fajnego pobytu i dobrych zabiegów , no i jeszcze fajnych ludków na turnusie .
Pozdrawiam serdecznie :kwiat: .
Awatar użytkownika
ewana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1638
Na forum od: 09 lut 2020 07:23
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Ciechocinek -Krystynka

Post autor: ewana »

Olka44 super wiadomości :) Udanego pobytu . :kwiat:
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 341
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ciechocinek -Krystynka

Post autor: olka44 »

Danii..bez problemu z wyborem diety..wszyscy mili, fajna atmosfera.
Jestem z koleżankami, z którymi od lat jeżdżę na turnusy, razem.
Za rok obieramy kierunek Busko...
Ewana..pogoda dopisuje i towarzystwo też...
Pozdrawiam...
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 341
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ciechocinek -Krystynka

Post autor: olka44 »

W niedzielę wróciłam z Ciechocinka Uzdrowisko "Krystynka". Przyjęcie szybko i sprawnie.
Ośrodek z dala od centrum Uzdrowisk Ciechocińskich z 146 miejscami, z windą. Ośrodek również dostosowany dla osób niepełnosprawnych ( 10 pokoi).
Budynek otoczony ogrodem z pięknymi kwiatami,z mini tężnią.W parku ławki,altanki ,huśtawki,małe oczko wodne.
W pokojach ,wyposażenie: TV(niema opłaty abonamentu), Wi_Fi,suszarka, czajnik, sztućce, talerze. W niektórych pokojach klimatyzacja za opłatą (ja miałam),można też wypożyczyć wentylator- bezpłatnie,tak jak leżaki,rowery za opłatą. Panie sprzątające uczynne(można w każdej chwili prosić o wymianę ręczników i pościeli). W budynku obowiązują maseczki.
Parking monitorowany.
Do sławnego Grzybka na nogach,skrótami 15min.,ale można dojechać bezpłatnie melexem z Ośrodka. Tężnie dalej nieczynne. Może teraz?
Baza zabiegowa na miejscu,z małym basenem. Fizjioterapeuci mili ,wszystko sprawnie.Możliwość zmiany zabiegów.Ukłony dla Pań masażystek.
Baza rozrywkowa- są organizowane wycieczki. Jeśli ktoś lubi potańczyć to też znajdzie miejsce.Grają w Bristolu ( Stodoła),w Tęczowej,Teatralnej,w weekendy nawet do 2.00. Niestety Zdrojowa całkowicie zamknięta ,w Pałacyku też nie ma,teraz jest restauracja gruzińska.Na słynnej szachownicy,przy Grzybku,nie można tańczyć,tylko posłuchać muzyki,chociaż były osoby,które tańczyły na chodniku.W Wojskowym też nie grają.Jak winnych,nie wiem.
Posiłki wydawane w 3 turach.Każdy spożywa sam przy stole,osoby wspólnie zajmujące pokój,są również też przy stoliku.Posiłki smaczne, wybór diet. Dużo warzyw i owoców,na deser owoce i ciasto.
Z opinii kuracjuszy i moim ,większość nie narzekała na posiłki. :kwiat:
Pobyt był udany. Polecam to Uzdrowisko...Na pewno jeszcze tam wrócę.. :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Ciechocinek -Krystynka

Post autor: Smerfetka1 »

Olka44 dziękuję za podzielenie się wrażeniami z pobytu w Ciechocinku. Cieszę się, że pobyt był udany :kwiat:
Pozdrawiam serdecznie 🌹
Gość

Re: Ciechocinek -Krystynka

Post autor: Gość »

Olu również dziękuję, to nie jest może mój kierunek ale z zainteresowaniem czytam opinie po powrocie. I każdą doceniam kto wie kiedy może się przydać.
Pozdrawiam
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 341
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ciechocinek -Krystynka

Post autor: olka44 »

Dziękuję za zainteresowanie moją opinią..( chociaż
tak nielicznych, widocznie Ciechocinek nie jest popularny).. pozdrawiam wszystkich...
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11607
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ciechocinek -Krystynka

Post autor: Atina »

Olka Ciekocinek ma bardzo dobry klimat prawie służy każdego i to jego atut...fakt nie ma morza i gór ;)
Dziękuję za opinię 🌻
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4068
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Ciechocinek -Krystynka

Post autor: Bibi2 »

Olu dzięki za ocenę ośrodka :kwiat:
ODPOWIEDZ