Inowrocław "Kujawiak"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: Chmurka07 »

Przed kilkoma dniami też wróciłam z Kujawiaka. Winnam napisać też swoją opinię ale uznałam że nie ma sensu powtarzać się Smerfetka tak pięknie i dokładnie opisała warunki panujące w Kujawiaku , że tylko potwierdzę i dodam - mimo pewnych nieprawidłowości jestem zadowolona z pobytu ale powrotu do Kujawiaka nie planuję. :D
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: dani888 »

:lol: :lol: :lol:
Chmurko a zdradzisz nam te nieprawidłowości i dlaczego nie chciałabyś tam wrócić ?
Pozdrawiam cieplutko :kwiat: ;) .
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: Smerfetka1 »

Chmurko też jestem ciekawa tych nieprawidłowości.
Ewka1969
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 12 gru 2021 00:50

Sanatorium Kujawiak w Inowroclawiu

Post autor: Ewka1969 »

Witam serdecznie
Czy ktoś był ostatnio w ,,Kujawiaku? W Inowrocławiu. Bardzo proszę o opinie . dziękuję
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23721
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Kujawiak w Inowroclawiu

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Ewka , na naszym forum :kwiat:
Informacje kuracjuszy ,przebywający w Inowrocławiu -Kujawiak :)
Kuracjusz Inowrocław ,ale Energetyk ,pozdrawiam :kwiat:
search.php?keywords=Inowroc%C5%82aw++Ku ... d%5B0%5D=3
Ewka1969
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 12 gru 2021 00:50

Re: Sanatorium Kujawiak w Inowroclawiu

Post autor: Ewka1969 »

Dziękuję ,
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: dani888 »

Chmurka07 pisze: 28 sie 2021 21:33 Przed kilkoma dniami też wróciłam z Kujawiaka. Winnam napisać też swoją opinię ale uznałam że nie ma sensu powtarzać się Smerfetka tak pięknie i dokładnie opisała warunki panujące w Kujawiaku , że tylko potwierdzę i dodam - mimo pewnych nieprawidłowości jestem zadowolona z pobytu ale powrotu do Kujawiaka nie planuję. :D
Chmurko i nie doczekaliśmy się info o tych nieprawidłowościach a szkoda .
Mimo to pozdrawiam serdecznie :) .
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: Dagna »

Może jakieś aktualne relacje? W skierowaniu jest ZESPÓŁ SANATORYJNO-SZPITALNY "KUJAWIAK" Aleja Henryka Sienkiewicza , na mapce widzę drugi Kujawiak ul. Wilkońskiego.
"Zespół" oznacza kilka budynków? Mogą zakwaterować gdzieś indziej? A jak wtedy z zabiegami? Dochodzić gdzieś i czy jest problem z przyznaniem gimnastyki na basenie? Z góry dziękuję za informacje :kwiat:
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: Smerfetka1 »

Witaj Dagna.
Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Kujawiak mieści się na ul. Sienkiewicza jest to główny i największy obiekt. Znajdują się tu oddziały szpitalne, sanatoryjne i ZUS ten budynek połączony jest łącznikiem z Medical Spa ( prywatne pobyty). Pozostałe Kujawianka, Willa Ostoja i Willa As to oddzielne budynki znajdujące się kilka metrów od głównego budynku.
Basen i wszystkie zabiegi mają kuracjusze mieszkający w głównym budynku. Pozostali dochodzą na basen i niektóre zabiegi. Trochę zabiegów mają na miejscu i stołówkę również tak jest w Kujawiance info od pacjentek. Nie byłam, nie widziałam jak jest w pozostałych budynkach ,ponieważ ze względu na pandemię nie można było wchodzić osobom tam nie mieszkającym.
Dziewczyny mieszkające w Kujawiance nie narzekały na pobyt.
Nie wiem co konkretnie Ciebie interesuje i gdzie masz skierowanie. Ja byłam w lipcu 2021 w głównym budynku Kujawiak.
Jak masz jakeś pytania chętnie odpowiem .
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: Dagna »

W skierowaniu z NFZ wpisany jest ZESPÓŁ SANATORYJNO-SZPITALNY "KUJAWIAK" czyli jest szansa, że w głównym budynku. Na miejscu pewnie się okaże, bo pani raczej nie będzie dzwonić. Pytam w czyimś imieniu, teraz wszystkie sąsiadki jak dostaną skierowanie to przychodzą na wywiad do mnie :D. Pozostałe informacje wyczytałam m.in. z Twojego opisu - bardzo dziękuję.
ODPOWIEDZ