Inowrocław "Kujawiak"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
midem
Posty: 4
Na forum od: 16 wrz 2018 11:01

Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: midem »

Witam serdecznie! 24-go czerwca 2021 zakończyłem pobyt w sanatorium "Kujawiak" w Inowrocławiu. Muszę przyznać że bardzo miło wspominam ten czas( mimo , że "narzekaczy "jak zwykle nie brakowało) pod każdym względem :
- obsługa bardzo miła
-dobrze dobrane zabiegi
-zakwaterowanie ok. ( Medical)
- wyżywienie smaczne i wystarczające
-czysto a personel wyczulony na maseczki
Sama lokalizacja obiektu jest bardzo atrakcyjna i korzystna dla kuracjuszy. W tym miejscu wielkie podziękowanie dla kadry medycznej , technicznej i pomocniczej.Z pełną odpowiedzialnością polecam i jeżeli kiedykolwiek trafię tam ponownie , na pewno będę zadowolony.
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: Smerfetka1 »

Midem dziękuję za pozytywne relacje z Twojego pobytu w Kujawiaku.
Za kilka dni będę tam na kuracji :D
Pozdrawiam i życzę zdrowia :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: andrzej1955 »

Witam, to miło Midem że nie należysz do narzekaczy i turnus jak i miejsce podsumowujesz pozytywnie ,Dzięki za garść informacji i jak widzisz z powyższego wpisu już się przydają, Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: Chmurka07 »

Dziękuję również za informacje o Kujawiaku. W sierpniu też tam będę i po przeczytaniu Twojej Midem oceny od razu mi lepiej :D . Fajnie że nie narzekasz :D
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: Gelek »

Dzięki Midem za informacje.
Tak zapytam, czy pamiętasz może jakie są koszty parkingu za 21 dni?
irenae
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 183
Na forum od: 16 lut 2012 22:01

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: irenae »

Witam
Kujawiak a Medica spa to 2 odrębne ośrodki. (Medica przyjmuje kuracjuszy prywatnych a Kujawiak kuracjuszy z ZUS i fundusz, poszpitalne). Zajedziesz to zobaczysz różnice w warunkach pobytu (pokoje, wyżywienie i rehabilitacja), chyba że jedziesz prywatnie do Medica spa. Zobaczysz na miejscu i porównasz ośrodki.
Mimo tego życzę udanej rehabilitacji i miłego pobytu.
Pozdrawiam IE :roll:
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: Smerfetka1 »

Kujawiak ma różny standard pokoi. Ja z mężem jesteśmy w części po remoncie.
Pokoje czsciutkie o wysokim standardzie również hol lśni czystością, płytki na podłodze na połysk.
W stołówce klimatyzacja, posiłki smaczne, świeże i ciepłe. Może trochę mało surówek. Jak na razie nie dokupujemy, tylko pomidory i owoce.
Może też dlatego, że siedzimy sami przy 8 osobowym stoliku. Posiłki na 1 turę. Obsługa miła, bardzo sprawnie wydaje posiłki. Nie wiem co jedzą komercyjni ale ja jestem zadowolona z posiłków i nie mam zastrzeżenia, może nie jestem wybredna ale lubię dobrze zjeść. Była serwowana zupa owocowa ja byłam zachwycona bo uwielbiam inni może nie. Jeszcze, nie było nic serwowane co mi nie smakowało. Dużo o jedzeniu ale tak wyszło.
Co do zabiegów to jak pisze Irenae ale to dla mnie nie nowina, że tutaj tak jest.
Jeszcze nie było tak, żeby lekarz zlecił zabiegi dla mojego męża bez problemu takie jak mu potrzebne. Tak było i tu dla mnie to nic nowego. Tu zdecydowanie lekarz był na nie, z uśmiechem powiedział, że tylko komercyjne. Trochę to nerwów mnie kosztowało ale jeszcze raz ale nie powinno tak być. Milusi doktor neurolog dla mnie nie do przyjęcia, że oszczędza na pacjencie neurologicznym. Tradycyjnie po interwencji i przy pomocy pani od rehabilitacji ma właściwe zabiegi.
Ale się rozpisałam 😀.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: andrzej1955 »

Serdeczne Podziękowania za opinię i dalszego Miłego Pobytu Życzę :)
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: Gelek »

Jakby kogoś interesowała cena za parking, to koszt 105zł.- za 21 dni.
Tak mi powiedziano w recepcji, bo dzwoniłem.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Inowrocław "Kujawiak"

Post autor: GIENIA »

Smerfetka1 pisze: 18 lip 2021 22:47 ... siedzimy sami przy 8 osobowym stoliku. Posiłki na 1 turę.
Smerfetka1 pisze: 16 lip 2021 23:15
Posiłki na 4 tury



....
To wypowiedzi z dwu różnych tematów .... no to jak to jest Smerfetko z tymi turami posiłków ? :?: :roll:
ODPOWIEDZ