SANATORIUM MSWIA KRYNICA-ZDRÓJ 2021-Opinia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1380
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

SANATORIUM MSWIA KRYNICA-ZDRÓJ 2021-Opinia

Post autor: Pancernz »

Wypada coś tam napisać po powrocie :)
Sam obiekt dośc duży 7 pięter i dwie windy i tu pierwszy zonk ,jedna winda limit covidowy 2 osoby druga 4.Tam gdzie powinny by dwie osoby potrafiło jechać i do 10 osób w tym połowa bez masek.Te maski to osobny temat dobre 50 % miało w poważaniu ich noszenie ,zresztą przykład szedł od rehabilitantów którzy też ich w zasadzie nie nosili i nikomu uwagi na ich brak uwagi nie zwracali...Stołówka na piętrze pierwszym, posiłki oceniam dość dobrze nie mal zawsze do obiadku kawałek ciasta dawali.Zabiegi w jednym budynku ale na 3 różnych poziomach ,basen w piwnicy na - 1 poziomie. Zabiegi jak wszędzie podobne nie odbiegające od innych obiektów i niczym się nie wyróżniające . Na stołówce ciasnota jak nie wiem co 4 osoby przy stoliku ,stoły tak ciasno ,że jak siedziałem przy ścianie musiałem być pierwszy bo jak nie to dosiąść się potem to istny cyrk był. Taka śmieszna sytuacja kolega jako pierwszy wybrał,że posiłki chce normalne więc pozostali dwaj nie mogli wybrać np diety bo wszyscy muszą z pokoju być razem a to że i tak przy stolikach siedzieli ciasno inni z różnych pokoi już nikogo nie obchodziło.Przebywałem w pokoju 3 osobowym ciasno jak nie wiem co (podobno normy były zachowane ) :).Swoją drogą widziałem jedynki czy dwójki znacznie większe od naszego pokoju .W mieście wycieczki każdego dnia czy to Słowacja czy spływy czy też krajowe bez problemu,można wykaz sprawdzić na stronie miasta czy też PTTK.Można przed przyjazdem wykupić tzw przed przyjazd za 70 zł gdzie potem taki pokój staje się pokojem docelowym więc ten pomysł akurat na plus.Parking przed budynkiem za 200 zł na mieście 100 a inne prywatne od 130 do 170 zł.Niestety Góra parkowa wciąż nieczynna deptak przy Nowym domu zdrojowym wciąż odgrodzony i remontowany,piękne fontanny warto wieczorem być zobaczyć pokaz kolorowy z muzyką .Tak więc szału nie było ale i też nie tak źle ,pobyt oceniam neutralnie ze wskazaniem na plus :).Będą pytania chętnie odpowiem bo wolę taką formę niż opis bezpośrednio
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: SANATORIUM MSWIA KRYNICA-ZDRÓJ 2021-Opinia

Post autor: andrzej1955 »

Jak przystało na Forumowicza z kilkuletnim Stażem -konkretna opinia i kolejne Obiekty i Polsce opisane po pandemii- Serdeczne Podziękowania za podzielenie się z nami tymi spostrzeżeniami - cieszy fakt że turnus zaliczasz na plus, Pozdrawiam :)
Gość

Re: SANATORIUM MSWIA KRYNICA-ZDRÓJ 2021-Opinia

Post autor: Gość »

Krynica...na liście do odwiedzenia jeżeli pandemia i finanse pozwolą.
Dziękuję za opis... gdyby co wiem gdzie pytać u źródła 😉
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7125
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

SANATORIUM Krynica Zdrój

Post autor: jacky6 »


Za kilka dni będę tam 4 dniowym przejazdem.
Warto łyknąć trochę bieżącej atmosfery.
Czyli znakiem tego Panie Dziejku - tłoku tam nie było i samochodzik gdzieś tam ( na jakimś parkingu ) dało się upchnąć ...

:geek: :ugeek:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4068
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: SANATORIUM MSWIA KRYNICA-ZDRÓJ 2021-Opinia

Post autor: Bibi2 »

Pancernz, dziękuję za opinię :kwiat:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: SANATORIUM MSWIA KRYNICA-ZDRÓJ 2021-Opinia

Post autor: wiktor64 »

Dzieki za opinie :D
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1380
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: SANATORIUM MSWIA KRYNICA-ZDRÓJ 2021-Opinia

Post autor: Pancernz »

No z tym parkingiem to był szał już mówię co i jak.Gdy wjechałem do Krynicy ale to była niedziela koło 15 no to bez przesady ale 4 razy zjechałem całe miasto co zajęło tak około do godziny czasu i dosłownie ale to dosłownie ani jednego miejsca (legalnego).Może to jak mi w UM Krynica tłumaczyli początek był wakacji i dodatkowo przyjazdy weekendowe. W końcu udało się kilka km od ośrodka w kierunku do stacji PKP i tam podobno całkiem nowe miejsca parkingowe auto postawiłem. Co prawda w tygodniu miejsca było nawet na kilkanaście aut blisko centrum czy ośrodka ale auta już nie przestawiałem . Raz ,że nie chciałem by stało w pełny słońcu a tam gdzie stało to w ładnym cieniu .Dodatkowo liczne burze z gradem w okolicy skutecznie mnie odstraszały i pomyślałem ,że jednak zostawie gdzie jest , co dnia prawie spacer w kierunku samochodu i stres czy auto całe stoi hehe.Gdy teraz patrze na to to zostawił bym za 130- 150 zł na prywatnym parkingu ,gdzie dostajesz kartę magnetyczną a auto jest pilnowane a człowiek może sobie sam jechać gdzie i kiedy chce lub za 170 zł obok Góry parkowej przy rozlewni wody Kryniczanka . Potwierdzam fakt ,że są też opcję darmowego parkowania ale szansa na to jest niemal zerowa bo korzystają z tego raczej miejscowi . Jest to w okolicach od restauracji Hawana w kierunku do PSP
Grazyna_
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 01 sie 2015 16:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: SANATORIUM MSWIA KRYNICA-ZDRÓJ 2021-Opinia

Post autor: Grazyna_ »

Dzień dobry :)
A czy basen jest dodatkowo płatny? I czy w pokojach są ręczniki?
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: SANATORIUM MSWIA KRYNICA-ZDRÓJ 2021-Opinia

Post autor: sztani »

dzięki za opinię :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14342
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: SANATORIUM MSWIA KRYNICA-ZDRÓJ 2021-Opinia

Post autor: GIENIA »

Pancernz .... umknęła mi Twoja opinia :oops:
Dziękuję za nią :)
ODPOWIEDZ