Rehabilitacja po szpitalna sanatorium bristol

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Gosc222
Posty: 1
Na forum od: 22 lip 2021 10:08
Oddział NFZ: Dolnośląski

Rehabilitacja po szpitalna sanatorium bristol

Post autor: Gosc222 »

Rehabilitacja poszpitalna w bristol kudowa Zdrój to masakra warunki mieszkaniowe lata 70 łazienki wogole nie przystosowane dla osób po operacjach niepełnosprawnych wysokie stopnie w brodzikach brud woda się leje na korytarz umycie twarzy w umywalce graniczy z cudem bo ma się odrazu mokre stopy toaleta uderza się nogami o drzwi w takichpokojach pacjenci są umieszczani w najgorszej części budynku za tz brązowymi drzwiami pod kuchnia gdzie słychać pracujące zmywarki suszarki do suszenia ręczników zardzewiałe bo nie ma w tych pokojach balkonów kiedy otwiera się drzwi od pokoju to stoją kontenery zsmieciami skąd unosi się smród takie warunki oferuje sanatorium bristol gdzie reklamuje się przepiękna baza noclegowa dla kogo? Napewno nie dla osób po szpitau
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Rehabilitacja po szpitalna sanatorium bristol

Post autor: Smerfetka1 »

Gosc222 dziękuję za informację, ku przestrodze ludziom z niepełnosprawnością ruchu
Przykre, że trafiłeś w tak paskudne miejsce.
Może postaraj się zawalczyć o lepsze warunki. Nie ma co siedzieć cicho, trzeba to nagłośnić.
Przyjechałeś podreperować zdrowie a nie zrobić sobie krzywdę.
Powodzenia🍀
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rehabilitacja po szpitalna sanatorium bristol

Post autor: jan19557 »

Współczuję. Każdy ma prawo do własnej oceny. Ja byłem tam w ubiegłym roku na przełomie lipca i sierpnia. Wróciłem bardzo zadowolony z Bristolu. Byłem z NFZ-u więc na podobnych zasadach ale nie stwierdziłem żeby było brudno, woda wylewała się na korytarz itp. Ja miałem pokój od frontu a ty od strony lasu i stąd kłopoty. Na bazę raczej bym nie psioczył bo nie odbiega od norm panujących w innych sanatoriach, obsługa bardzo miła, jedzonko smaczne , można było poprosić czasami o dokładkę. Poza tym byłem w dwójce sam bez żadnych dopłat, podobnie jak moje koleżanki.
ODPOWIEDZ