Sanatorium Wisła -Iwonicz Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kropka1404
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 22 lip 2021 21:04

Sanatorium Wisła -Iwonicz Zdrój

Post autor: kropka1404 »

cześć wyjeżdżam do sanatorium Wisła w Iwoniczu,nie należy ono chyba do najfajniejszych, czy ktoś może napisać czy coś się tam zmieniło od 2018r. ( mam na myśli poprawę warunków mieszkaniowych) ? Prooooszę...
kropka1404
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 22 lip 2021 21:04

Re: Sanatorium Wisła -Iwonicz Zdrój

Post autor: kropka1404 »

halo, halo... naprawdę nikt w tym roku nie był w Iwoniczu w sanatorium Wisła ? :shock:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Wisła -Iwonicz Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Witam, nie wiem czy sprawdziłaś i przeczytałaś te wpisy które możesz znaleźć przez wyszukiwarkę- prawy górny róg z lupką i napisem-Szukaj- to chyba nic innego się nie dowiesz-wiele było wpisów że osoby wyjeżdżają ale niestety po powrocie nie napisały opinii-mam nadzieję że uzyskasz jakieś informacje które trochę Ci rozświetlą sytuację, Pozdrawiam i Miłego Pobytu Życzę :)
kropka1404
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 22 lip 2021 21:04

Re: Sanatorium Wisła -Iwonicz Zdrój

Post autor: kropka1404 »

Dzięki za post.Tak- sprawdziłam te wpisy, ale niewiele one wniosły. Zadzwoniłam więc do źródła i dowiedziałam się, że w pokojach są czajniki i ręczniki.Szkoda, że osoby , które tam były ostatnio (2021r.) nie piszą bieżących ocen. No cóż liczę jednak na miłe towarzystwo i letnią pogodę :)
Iwona1107
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 09 mar 2022 23:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatorium Wisła -Iwonicz Zdrój

Post autor: Iwona1107 »

Witam jestem własnie w sanatorium Wisła czasy PRL pokoje stare łącznie z wyposażeniem sale zabiegowe i sprzęt też pozostawiaja wiele do życzenia.
Posiłki porażka ,tu nie gotują przywoża gotowe z Excelsiora.Porcje wydzielone na talerzu.Chleb z boku w workach mozna dobrać.Panowie raczej nie pojedzą.W pokoju jest czajnik musielismy odkamienic bo na grzałce skorupa.Posciel ,koc ,reczniki wszystko stare i zużyte. Dwie stare safko -szafy rozpadajace sie bez półek.Tv oczywiscie płatne.Parking pod budynkiem na 20 aut płatny 120 zł.Byłam w 7 sanatoriach i to jedt najgorsze.Rozumiem ze ludzie przyjeżdzaja sie leczyc ale chca tez jakichs godnych warunków.Nie narzekam 3 tyg. da sie przeżyc.Podobno w tym roku ma byc nowy własciciel i remont obiektu.
Iwona1107
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 09 mar 2022 23:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatorium Wisła -Iwonicz Zdrój

Post autor: Iwona1107 »

W Wisle nie ma basenu chodzimy do KRUS a tam obiekt wyremontowany czysciutki wyglada jak hotel 4* na miejscu sa tylko kapiel perelkowa,hydromasaz i okłady z borowiny ale tylko na 1 cześć ciala i oczywiscie inne zabiegi standardowe ,kafejki brak, jadalnia przypomina stołowke zakładowa z PRL nawet obrusu na stole nie ma,2 razy w tyg.zupa mleczna do śniadania, jak pisałam wczesniej pieczywo jest wystawione w plastikowym pudełku zapakowane w workach mozna sobie dobrac tylko raz w swieta było ładnie wystawione w koszyszczku.Jadłospis codziennie to samo .Na korytarzu sa lodowki mozna cos tam schowac swojego.
ODPOWIEDZ