Inowroclaw " KUJAWIANKA"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Ania48
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 29 sie 2013 10:51
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Opinia o Kujawiance -Inowrocław

Post autor: Ania48 »

Re: Inowroclaw " KUJAWIANKA"

Postprzez magaziata » 14 mar 2012 10:26
Witam, ja byłam w Kujawiance w maju 4 lata temu, budynek był świeżo po remoncie meble jeszcze pachniały nowością. Pokoje są w większości 2 os., w pokoju telewizor, szafa , łazienka z natryskiem,pokoje nie duże ale przytulne. jedzenie jak w większości sanatoriów mogło by być lepsze.Na przeciwko budynku po drugiej stronie ulicy przepiękny park zdrojowy z tężniami.Jedyny mankament to baza zabiegowa,której nie ma na miejscu, borowiny w jednym budynku, kąpiele w drugim , a zabiegi prądowe i basen w trzecim co prawda odległości są nie wielkie między nimi ,no ale trzeba chodzić. Ja byłam w maju , był to maj bardzo zimny i prawie wszyscy skończyli turnus z przeziębieniem. Zaczęli nawet grzać w pokojach tak było zimno. Na tańce też jest gdzie chodzić, na miejscu nie ma, ale jest obok energetyk, trochę dalej modrzew, w parku zdrojowa i jeszcze jedna ale nazwy nie pamiętam,są fajfy. Jak ja byłam to turnus trwał 21 dni i tyle razy byłam na dancingu i tyle raz na fajfie, było rewelacyjnie,Byłam 4 razy w sanatorium ale Inowrocław wspominam najmilej. A, jeszcze są przez kaowca organizowane wieczorki, pieczenie kiełbasek z ogniskiem.Bardzo Ci zazdroszczę pobytu tam, mam nadzieję że ja też tam kiedyś wrócę.Życzę super pobytu i pozdrawiam.

0
forumowicz

Re: Inowroclaw " KUJAWIANKA"

Post autor: forumowicz »

Kujawianka,Kujawiak,Modrzew,Przy Tężni,Energetyk. Wszystkie sanatoria sa ok,a najbardziej przypadł mi wizualnie i namacalnie
Przy Tezni :o Pazdziernik,pogoda przepiekna,cudowny park . Teznie Inowrocławskie sa the best 8-)
Co tu pisać,zabiegi super,ludzie super,dancingi super. Same miłe wspomnienia. Polecam Inowrocław!!! :serce:
Nusia48
Posty: 1
Na forum od: 09 lis 2013 23:45
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Inowroclaw " KUJAWIANKA"

Post autor: Nusia48 »

Sanatorium,,Przy Tęzniach",samo w sobie super ,ale pokoiki malutkie i ciasno. Ale Inowrocław piękny,pogoda w październiku dopisała,cieplutko i w sercu i na dworze :lol: ,tańce super,towarzystwo wyśmienite. po prostu extra.
forumowicz

Re: Inowroclaw " KUJAWIANKA"

Post autor: forumowicz »

Witaj Nusia! Pewnie otarliśmy sie o Siebie :lol: No wiesz najprzystojniejszy facet w Inku :!: :lol: :serce:

Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Inowroclaw " KUJAWIANKA"

Post autor: forumowicz »

Tak zwany narcyz,ale tak zwa mnie wredne zazdrosnice :lol: :lol: :lol:
Niusia49
Posty: 4
Na forum od: 11 lis 2013 20:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Inowroclaw " KUJAWIANKA"

Post autor: Niusia49 »

Napewno nie raz się spotkaliśmy,byc może nawet razem się bawiliśmy ,,Nad stawikiem ,w Tramwaju lub w Marmurowej.Napewno wiesz o kogo chodzi to ja ta najpiękniejsza na baletach.
Niusia49
Posty: 4
Na forum od: 11 lis 2013 20:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Inowroclaw " KUJAWIANKA"

Post autor: Niusia49 »

:lol: :lol: :lol: :P ;)
forumowicz

Re: Inowroclaw " KUJAWIANKA"

Post autor: forumowicz »

Widze ze jest Was dwie-Niusia i Nusia :lol: ,mlodsza i starsza,a może jestescie siostrami? ;)
Niusia49
Posty: 4
Na forum od: 11 lis 2013 20:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Inowroclaw " KUJAWIANKA"

Post autor: Niusia49 »

:P może.Tak czy owak było fajnie i bardzo tęsknimy za Inkiem.
forumowicz

Re: Inowroclaw " KUJAWIANKA"

Post autor: forumowicz »

Mi równiez pozostały miłe wspomnienia. Pozdrawiam :P
ODPOWIEDZ