Pobyt w Dozamel Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: GIENIA »

Marzenko :kwiat: planowałam .... ale termin zbiegł mi się z KRUS-owskim .... przedpłata cały czas aktualna :) obok tez jest Wistom i Verano i San blisko i Mesco 8-) czyli fajne miejscówki do potańczenia 8-) :D
Ileż to mozna Marzenko chodzić do molo i do portu :?: może dla kogoś , kto jest pierwszy raz to niewątpliwe atrakcje , dla mnie już niekoniecznie .... ale dla kondycji można się tam przejść :D
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2519
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Mazrena »

Gieniu , faktycznie ile można , ale w marcu nigdzie nie grali, więc co pozostało :?: :idea:

Faktycznie we wcześniejszych latach codziennie byliśmy w Perle , Mesko i w Górniku- wszystko w zasięgu nogi :lol: :lol:
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Pobyt w Dozamel Kołobrzeg

Post autor: BarbaraB64 »

Witam Serdecznie :) Zaczął się drugi tydzień mojego pobytu na turnusie rehabilitacyjnym w Ośrodku Dozamel w Kołobrzegu . W piątek wybrałam się na wycieczkę do Dobrzycy zwiedzić małą część tamtejszych ogrodów ,wycieczka była organizowana przez zewnętrznego organizatora , z naszego ośrodka jechało kilka osób , cieszę się że miałam okazję nacieszyć oczy pięknymi widokami . W sobotę odbyła się całodniowa wycieczka do Świnoujścia ,po drodze zaliczyliśmy Trzęsacz ,Międzyzdroje a w drodze powrotnej Kamień Pomorski i Turkusowe jezioro w Wapnicy . Pogoda od soboty jest ładna ale dokucza mocny wiatr . W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję posłuchać w kawiarni piosenek Niemena ,Jarockiej ,Sławy Przybylskiej i innych wykonawców które śpiewała bardzo miła pani której nazwiska niestety nie pamiętam ale koncert był super. Wczoraj był grill przy muzyce na żywo i okazja aby potańczyć . Po pierwszym tygodniu jestem zadowolona z pobytu i mam nadzieję że zostanie tak do końca.Pozdrawiam Wszystkich :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: andrzej1955 »

Ciąg dalszy Sympatycznego pobytu Barbaro :kwiat: i to jeszcze połączony ze zwiedzaniem- Oby tak pozostało do końca, Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: BarbaraB64 »

Dziękuję Andrzeju :) szkoda że nie umiem fotek wstawiać na forum bo trochę ich zrobiłam a co do opisu to staram się żeby był w miarę dokładny bo wiem że może komuś się przyda przy wyborze miejscówki ;) nie pisałam jeszcze o kwestii dotyczących pandemii więc tak : na stołówkę wchodzimy w maseczkach ,przy wejściu dezynfekcja rąk i zakładamy rękawiczki takie foliowe jak można spotkać np w Biedronce przy pieczywie ,maseczki również na zabiegach i to tyle ,na wieczorkach tanecznych które są organizowane w kawiarni nikt maseczek nie zakłada ,tak samo jest na koncertach . Można zauważyć że mało kto zakłada maseczki w sklepikach wzdłuż bulwaru ,nawet w mieście w sklepach widać że nie wszyscy do tego się stosują ,tak samo było w autokarze podczas wycieczek ,tylko kilka osób założyło maseczki a uczestnicy byli z różnych ośrodków i sanatoriów ,dodam że w autokarze były wszystkie miejsca zajęte ,tak więc mało kto przejmuje się wirusem.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: jan19557 »

BarbaraB64 pisze: 23 sie 2021 22:41 Dziękuję Andrzeju :) szkoda że nie umiem fotek wstawiać na forum bo trochę ich zrobiłam a co do opisu to staram się żeby był w miarę dokładny bo wiem że może komuś się przyda przy wyborze miejscówki ;) nie pisałam jeszcze o kwestii dotyczących pandemii więc tak : na stołówkę wchodzimy w maseczkach ,przy wejściu dezynfekcja rąk i zakładamy rękawiczki takie foliowe jak można spotkać np w Biedronce przy pieczywie ,maseczki również na zabiegach i to tyle ,na wieczorkach tanecznych które są organizowane w kawiarni nikt maseczek nie zakłada ,tak samo jest na koncertach . Można zauważyć że mało kto zakłada maseczki w sklepikach wzdłuż bulwaru ,nawet w mieście w sklepach widać że nie wszyscy do tego się stosują ,tak samo było w autokarze podczas wycieczek ,tylko kilka osób założyło maseczki a uczestnicy byli z różnych ośrodków i sanatoriów ,dodam że w autokarze były wszystkie miejsca zajęte ,tak więc mało kto przejmuje się wirusem.
Barbarko wystarczy kliknąć na odpowiedz, później troszkę niżej na załączniki i otworzy się strona na której musisz poszukać zdjęcia do wysłania, kliknąć na niego a następnie wyślij.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pobyt w Dozamel Kołobrzeg

Post autor: Zosia »

Kierując się sympatycznym opisem Basi i Marzenki i dobrą ich oceną Dozamela, właśnie dokonałam rezerwacji w tym ośrodku ma m-c maj 22 . Cena pok. 1 os ( a właściwie 2 os. do pojedynczego wykorzystania ) z balkonem 2.520 zł . Może komuś ta informacja się przyda ..... . Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Pobyt w Dozamel Kołobrzeg

Post autor: BarbaraB64 »

Zosiu jak pokój z balkonem to w Dorocie będziesz bo tylko tam balkony są ;)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pobyt w Dozamel Kołobrzeg

Post autor: Zosia »

Tak Basiu w Dorocie :)
ODPOWIEDZ