Iwonicz Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Iwonicz Zdrój

Post autor: Nutka »

Masz rację Sztani,też domagałabym się smacznych posiłków płacąc taką kasę ;)
Będąc na pobytach komercyjnych warto złożyć zażalenie/skargę do władz uzdrowiska
na to co nam się nie podoba. Zdarza się,że uzasadnione żale nagrodzone są bonusem
w postaci zwrotu określonej kwoty ;)
To już wiemy,że jadąc do Excelsiora lub Sanvitu,będziemy potrzebowali więcej gotówki
na dokarmianie się..... gdzie jeszcze :?:
Roger47
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 18 kwie 2016 12:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Iwonicz Zdrój

Post autor: Roger47 »

Tak sobie czytam i mysle . Moi drodzy niestety problem wyzywienia w Iwoniczu naprawde dotyczy wszystkich obiektow uzdrowiska oprocz oczywiscie prywatnych . Powiem szczerze nawet słynna Iwoniczanka w pewnej czesci kozysta z kateringu niestety . . Baza zabiegowa jest ok a reazta hmm no coz jak nie dojesz glodny chodzil bedziesz . . Probowalem kilku restauracji . I tak na moj chlopski rozum w klimacie dawali jesc najlepiej . Najlepsza pizza w balladzie . Najlepsza kawa oczywiscie w aleksandrii . No i oslawiony pstrąg w knajpie na gorce .. osobiscie
najlepsze pstragi jadlem w Zlotym Potoku na swiecie pstrąga . Tyle moich przemyslen . Poza tym Iwonicz the best noo moze poza moimi ukochanymi Cieplicami
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Iwonicz Zdrój

Post autor: p-siak »

Witam, znów nieciekawie,bo wprowadzili limit 100 osób na imprezach,zgromadzeniach/Krakowiak,Ballada/...
fixu20
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 sty 2022 16:00
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Iwonicz Zdrój

Post autor: fixu20 »

Mam troszkę inne odczucia niż użytkownicy.

Można powiedzieć, że "na sapera" wybrałem pobyt w Sanatorium Uzdrowiskowe nr IV. Pobyt pełnopłatny (7 dni) odbywał się na przełomie lipca/sierpnia ubiegłego roku.

Co do wrażeń:

- obsługa - zarówno ta administracyjna jak i Panie na zabiegach bardzo pomocne, miłe, można pożartować.
- zabiegi - dosyć duża baza zabiegowa, bez przycinki na czasie czy kombinowania. Pojawiają się kuracjusze z innych ośrodków. Szczególnie oblegana jest jaskinia solna.
- pokój + łazienka- miałem do dyspozycji pokój dwuosobowy tylko dla siebie. W pokojach standardowe wyposażenie - łóżko, tv, radio, czajnik, filiżanki.
Sprzątanie o ile dobrze pamiętam co drugi dzień.
- wyżywienie - nie mam uwag. Posiłki smaczne, w wystarczających porcjach jak dla mnie (28lat). Zawsze były jakieś dodatki owoce/serki. Można było sobie wybrać jakąś dietę.

Z pobytu wróciłem zadowolony, zabiegi przyniosły efekt. Myślę że jedziemy do tego typu obiektów żeby troszkę naprawić to zdrowie i to powinien być główny nasz cel. Poza tym Iwonicz to niezwykle piękny zakątek chyba do tej pory mało znany.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Iwonicz Zdrój

Post autor: jan19557 »

Fixu20 tylko jedna uwaga, inne warunki mają pełnopłatni a inne na NFZ czy ZUS. Głównie chodzi o wyżywienie a po części warunki lokalowe.
ODPOWIEDZ