Iwonicz Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Kuracjusz1958
Posty: 1
Na forum od: 09 wrz 2021 14:23

Iwonicz Zdrój

Post autor: Kuracjusz1958 »

Nie polecam sanatoriów administrowanych przez Uzdrowisko Iwonicz S.A.
Pobyt komercyjny 2021 rok. Jedzenie fatalne , mało,niedobre,wygląd mało apetyczny, brak urozmaicenia.
Zabiegi ok.
jacek59
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 15 paź 2021 19:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Iwonicz Zdrój

Post autor: jacek59 »

Niestety zgadzam się z opinią o lichym jedzeniu - u mnie kateringowym.
Sniadanie (niedziela 31.10): 2 łyżki plasterków ogórka kiszonego
3 plasterki kiełbasy
łyżka sałatki (? ) z soczewicy
dyżurny kawałek pomidora
oraz rarytas każdego kuracjusza - malutki trójkątny serek topiony
Zupa- codziennie ten sam płyn o kolorze brązowym - żurek bez smaku żurku
- fasolowa bez smaku fasolowej itd.
2 danie- marchew ( plasterki, ołówki ) bez smaku marchewki, kalafior , brokuł tak samo .
Jak to robią bo mnie w kuchni coś takiego jeszcze się nie udało.
Najlepsze zestawienie : plasterki salcesonu , pasta chrzanowo-jajeczna i surowy biały ser.
Awatar użytkownika
Milena76
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 30 sie 2018 19:45

Re: Iwonicz Zdrój

Post autor: Milena76 »

Witam byłam ostatnio w Goczłkowicach Zdrój i to samo jedzenie fatalne i zimne,A teraz jadę do Iwonicza i widzę że powtórka z rozrywki :x .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Iwonicz Zdrój - jaki obiekt kuracji?

Post autor: Dzia_dek »

Panowie to nie są żadne opinie z /ewentualnego/ pobytu. Bez podania nazwy ośrodka, w którym
odbywała się kuracja można przypuszczać, że jest to albo "brudna robota" konkurencji, której
uzdrowisko Iwonicz ma sporo na swoim terenie, albo jak w drugim przypadku mogą to być sztucznie
stworzone informacje, które miałyby uwiarygodnić pobyt w uzdrowisku. Takie informacje na
temat serwowanych posiłków można napisać o każdym jednym z uzdrowisk w Polsce. Skoro są
to informacje zgodne z prawdą, trzeba mieć cywilną odwagę i napisać nazwę obiektu kuracji.
Chyba, że ktoś boi się ponieść konsekwencje swoich nieprawdziwych wpisów, bo brak miejsca
pobytu i daty może o tym właśnie świadczyć. Dla odmiany i uspokojenia obaw Mileny76 zacytuję
fragment opinii z tegorocznego pobytu w jednym z obiektów Uzdrowiska. Wszystkie obiekty mają
zaopatrzenie w formie cateringu:
(...) Jedzenie calkiem dobre. Co prawda do obiadu deserow nie podaja ;) ale posilki smaczne i urozmaicone. (...)
Myślę, że zacytowany fragment zdecydowanie różni się od wcześniejszych wpisów.
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: Iwonicz Zdrój

Post autor: anezobk »

Również dodam ,że jedzenie wymienię obiekt Excelsior w Iwoniczu Zdrój jest byle jakie, data 29.09. 2020 do 20.10.2020 r.
Taka prawda.
jacek59
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 15 paź 2021 19:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Iwonicz Zdrój

Post autor: jacek59 »

Znowu odezwał się pseudo guru forum. Już ci pisałem - przyjedź i zobacz . Jak cię tu nie ma to o czy dyskutujesz i jakim prawem poddajesz w wątpliwość prawdziwość informacji. Napisz jeszcze ze to agenci Tuska piszą.
Jest takie stare ludowe przysłowie:
Krowa co dużo ryczy mało mleka daje.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Iwonicz Zdrój- jaki obiekt kuracji?

Post autor: Dzia_dek »

Dopóki nie podasz nazwy obiektu gdzie jesteś na kuracji, to będę podawał wątpliwości
prawdziwość podanych przez Ciebie informacji. Świadczy o tym również twoja agresja
w stosunku do mojej osoby. Grzecznie prosiłem o podanie nazwy obiektu kuracji.
Nie wymiguj się agentami, przysłowiami i ubliżaniem mi. To nie zmieni faktów,
o których pisałem we wcześniejszym swoim poście. Hmmm. Piszesz "przyjedź" -
żaden problem dla mnie, ale nie wiem gdzie? No i prędzej uwierzę w krasnoludki
niż w to, że spotkasz się ze mną. Poza tym zawsze możesz wrzucić fotki posiłków,
szczególnie tego "surowego białego sera". :lol:
jacek59
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 15 paź 2021 19:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Iwonicz Zdrój

Post autor: jacek59 »

Właśnie wróciłem z miłego i długiego spaceru. Do miłego i kulturalnego kuracjusza z Exelsiora" anezobk "- podałeś konkrety i co ? Pseudo zarządca przemilczał bo niewygodne. Dziękuję. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Iwonicz Zdrój

Post autor: Nutka »

Trochę tych domów zdrowia w Iwoniczu jest ;) i tak się zastanawiam.....jaki ktoś ma w tym cel,
wkładać wszystkie do jednego wora :roll: Tak trudno napisać,gdzie było tak źle :?: :roll:
Też korzystałam z usług jednego z nich i powiem....dbano o moje podniebienie, głodna nie chodziłam,
a przede wszystkim zadbano o moje zdrowie.Każdemu życzyłabym takich zabiegów, jakie mi iwonickie sanatorium "Górnik" zaoferowało :)
a po to jedziemy do sanatorium .....chyba ;) Dać upust podniebieniu czy życiu towarzysko-rozrywkowemu,
można sobie zafundować w miejscu, gdzie tylko dusza zapragnie ;)
Hotele Dr Ireny Eris czy innych Gołębiewskich,z rozłożonymi rękami czekają na tym podobnych malkontentów :roll:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7037
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Iwonicz Zdrój

Post autor: sztani »

Jeśli jadę komercyjnie płacę spore pieniądze to chciałbym aby posiłki były dobre i smaczne. Będąc w Sanvicie tak nie było(ostatnie kilka dni było znośnie) . Zabiegi były w standardzie .Ale miejscowość super i można nabrać sił. Zawsze ktoś płaci za posiłki czy to NFZ czy ZUS czy my sami . Dlaczego mamy zwalać wiele spraw na Pandemię . Staram się każdego zrozumieć bez uszczypliwości. :) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ