Sanatorium Mega Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Sanatorium Mega Kołobrzeg

Post autor: emik »

Gaga2702, dzięki za opinię. :kwiat: Normalnie chyba przestanę jeździć do sanatoriów. Dlaczego dwójki tylko dla par? A jak ktoś się nie odnajduje w czwórce? Trzeba będzie znaleźć jakąś koleżankę i powiedzieć, że to moja para, a jak nie uznają, to oskarżyć o dyskryminację :lol:
Balbina44
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 02 mar 2019 17:19
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium Mega Kołobrzeg

Post autor: Balbina44 »

Ja również dziękuję za opinię. Wybieram się w styczniu i mam nadzieję, że chociaż jakieś fajne towarzystwo będzie. A jak nie to pozostaną spacery i książka. ;)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Mega Kołobrzeg

Post autor: darek »

emik pisze: 16 lis 2021 04:42 Gaga2702, dzięki za opinię. :kwiat: Normalnie chyba przestanę jeździć do sanatoriów. Dlaczego dwójki tylko dla par? A jak ktoś się nie odnajduje w czwórce? Trzeba będzie znaleźć jakąś koleżankę i powiedzieć, że to moja para, a jak nie uznają, to oskarżyć o dyskryminację :lol:
Możesz użyć tego Fortelu
Mój znajomy w kolejce natrafił na Panią z ,którą podróżował
Gdy doszła jego Kolej w Recepcji na tyle Cicho aby go wszyscy słyszeli Stwierdził że przyjechał z Panią z którą żyje w nieformalny związku i Prosi o niedyskretny Pokój .
Recepcjonistka wg relacji Była z TYCH WYZWOLONONYCH poprosiła Pana o wskazanie z KIM
Ten zaś tak Głośno wskazał Ową Panią z Pociągu.
Wiecie co zrobiła Owa Recepcjonistka ?

Każdemu Dała klucz do pokoju 2 -osobowego .

Fakt Kilka małżeństw z USC zostało Rozdzielonych

Można też co zrobił Moj Inny Kolega w Kolejce stwierdzić że Jest się Gejem i poprosić o niezobowiązujący Pokój Lub Partnera
Wtedy Zawsze jakoś znajdują się Jedynki lub dwójki do samodzielnego zamieszkania

Naprawdę od Lat Obserwuję i zastanawiam się DLACZEGO
Małżeństwo Musi Być RAZEM
Nie może Być Para bez Glejtu
sopranowski
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 03 lis 2021 14:34

Re: Sanatorium Mega Kołobrzeg

Post autor: sopranowski »

a gdzie to jest napisane, że wyciągnąłeś wniosek , że MUSI
ODPOWIEDZ