Jasna Solec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Oskar
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Na forum od: 01 lip 2021 11:45
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Jasna Solec Zdrój

Post autor: Oskar »

To istotnie był błąd. Inf. o skierowaniu dostałem już 18.09, a wyjazd 07.11! Jednocześnie zapowiedziano, że zmiana terminu lub miejsca będzie potraktowana jako rezygnacja! Należało zgłosić się po zwroty przy Nr. około 1000, ale wtedy to był początek Czerwca.
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Post autor: Chamader »

Oskar pisze: 07 paź 2021 13:49 to taka ZŁOŚLIWOŚĆ ze strony NFZ.
a może było tak, że miałeś w skierowaniu zaznaczone o dużych skokach ciśnienia tętniczego..... I nie pojedziesz w góry.
Ja własnie tak mam....... i cierpię.....
A mogło być tak.... ,że lekarz w skierowaniu zaznaczył... obszar NIZINNY. I taki jest skutek......
Nie przejmuj się za bardzo. Raczej bądż dobrej myśli...... Powodzenia.....
Oskar
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz

Lekarz zaznaczył, że góry. Lekarz orzekający w NFZ zasugerował też góry, niziny były na ostatnim miejscu!
Nie mam skoków ciśnienia. Ale dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Post autor: smuga »

Odwiedziłam to uzdrowisko w tym roku w sierpniu będąc na kuracji w Busku . Zmiany na lepsze są ale to nadal mała mieścinka i przy jesiennej pogodzie bardziej będzie senna i szara . Spacerki na pewno uskutecznisz deptając na zabiegi na koniec parku do Łazienek . Zaraz obok w wyremontowanym budynku jest kawiarenka która latem była fajnym miejscem na dobrą kawę z ciachem na tarasie . Czy będzie czynna jesienią :roll: :roll: Dobrą alternatywą na jesienną szarugę to basen w Medical Spa Malinowy Zdrój . Na pewno podkurujesz się w Soleckiej siarce a jak jeszcze trafi się fajne towarzystwo to i tą jesień jakoś tam przetrwasz :D
Oskar
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz

O, ja byłem przejazdem w sierpniu, dzięki temu zarezerwowałem pokój 2-osob. Teren wokół rozkopany był, budowano nową jezdnię. Ciekawe czy skończyli. Ponoć " busik " dowozi do Łazienek. Jak termin zabiegu pozwoli to też będę chodził pieszo. Byle nie padało, a że będzie chłodno może i mróz to wiadomo. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ