"TĘCZA" w Ustce

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: "TĘCZA" w Ustce

Post autor: Zosia »

Ach i czekam na fotki :)
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: "TĘCZA" w Ustce

Post autor: dorotka65 »

Wróciłam 22 czerwca z Tęczy i chcę napisać trochę moich spostrzeżeń.Nie chcę powtarzać się po moich poprzednikach.Moje odczucia są takie:
- pokoje małe i skromnie wyposażone,-wyżywienie jak dla mnie ok.wystarczające ilości i smaczne ,choć niekiedy narzekaliśmy na zbyt przyprawione zupy.-Zabiegi na miejscu w dogodnym czasie (głównie przed obiadem),basenik solankowy do ćwiczeń malutki.Obsługa miła.
Położenie obiektu i pogoda rekompensują te drobne defekty. :kwiat:
Awatar użytkownika
Krzysztof 30
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 09 kwie 2022 00:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: "TĘCZA" w Ustce

Post autor: Krzysztof 30 »

WITAJCIE kocham Ustkę byłem 3 razy w sanatorium ale wczoraj czar prysł dostałem Kołobrzeg sanatorium Bałtyk
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4021
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: "TĘCZA" w Ustce

Post autor: Bibi2 »

Dorotko, dziękuję za podzielenie się z nami Twoimi spostrzeżeniami :)
mrowka1
Posty: 1
Na forum od: 22 kwie 2019 14:51
Oddział NFZ: Łódzki

Re: "TĘCZA" w Ustce

Post autor: mrowka1 »

W usteckiej Tęczy byłam w wakacje 2022r.
Obsługa (w szerokim tego słowa znaczeniu) bardzo profesjonalna, zawsze uśmiechnięta, kontaktowa, i gotowa zawsze wysłuchać kuracjusza i pomocna w miarę swych możliwości.
Kuchnia to majstersztyk. Bardzo smaczne, domowe obiady (brawo za surówki). Na deser ciasto, owoc albo jogurt. Śniadania i kolacje również urozmaicone. Ilość, myślę wystarczająca. Podkreślenia wymaga fantastyczne, smaczne i zawsze świeże pieczywo :)
Pokoik klimatyczny, czysty. W pokoju TV oraz czajnik i podstawowa zastawa ze sztućcami  .
Płożenie Tęczy lepsze być nie mogło. Żabi krok do cudnego morza i promenady.
Ale………..no tak…..zawsze jakieś ale…. Wielki minus, wręcz ogromny………..BRAK LODÓWEK. W imieniu przyszłych kuracjuszy proszę: kupcie po jednej do pokoju i wystawcie na zasadzie takiej jak TV…..będzie warto………..
Pozdrawiam dziewczyny od stolika nr 6  :serce:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: "TĘCZA" w Ustce

Post autor: wiktor64 »

dzieki :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ