Uzdrowisko "Polonia" Kudowa Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Tamaryszek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 26 wrz 2021 14:02
Oddział NFZ: Lubelski

Uzdrowisko "Polonia" Kudowa Zdrój

Post autor: Tamaryszek »

Chciałbym uzyskać trochę informacji o Szpitalu Uzdrowiskowym "Polonia" w Kudowie Zdroju. Interesują mnie ilu osobowe pokoje, czy zabiegi na miejscu, czy jest basen, o której godzinie są przyjęcia i o której najlepiej się pojawić, posiłki w jakich godzinach, czy personel normalny i czy da się przeżyć 21 dni w grudniowym okresie Świątecznym. Jedna z kuracjuszek troszkę po sierpniowym pobycie napisała o tym uzdrowisku za co dziękuję :kwiat: . Okolica ładna jak widać na fotkach, choć w grudniu może być ponuro.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Uzdrowisko "Polonia" Kudowa Zdrój

Post autor: jan19557 »

Informacji szukaj w prawym górnym rogu wpisując nazwę sanatorium i miejscowości( szukaj)
Tamaryszek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 26 wrz 2021 14:02
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Uzdrowisko "Polonia" Kudowa Zdrój

Post autor: Tamaryszek »

Już Janie zbadałem tą możliwość. Wiele tego nie ma, jedynie Jowita ciekawym wpisem troszkę przybliżyła ten obiekt. Może jeszcze ktoś coś doda. Ciekawi mnie jeszcze gdzie można zaparkować auto i za ile? Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14470
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Uzdrowisko "Polonia" Kudowa Zdrój

Post autor: ANDY12345 »

Zadzwoń do ośrodka, a na pewno na większość Twoich pytań dostaniesz odpowiedź.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Uzdrowisko "Polonia" Kudowa Zdrój

Post autor: jan19557 »

Tamaryszek pisze: 19 paź 2021 18:25 Już Janie zbadałem tą możliwość. Wiele tego nie ma, jedynie Jowita ciekawym wpisem troszkę przybliżyła ten obiekt. Może jeszcze ktoś coś doda. Ciekawi mnie jeszcze gdzie można zaparkować auto i za ile? Pozdrawiam .
Oni mają swój parking. Obok przy Aqua parku jest olbrzymi park ale nie znam cen. możesz sobie obejrzeć na satelicie u wujka google
ODPOWIEDZ