Kujawianka

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Weja
Posty: 2
Na forum od: 01 lis 2021 14:09

Kujawianka

Post autor: Weja »

Okropne jedzenie.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kujawianka

Post autor: Felice »

Rewelacyjna ocena sanatorium… no cóż jeżeli jedzenie w pobycie jest najważniejsze … 🥺
Awatar użytkownika
mamylka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 03 lut 2013 16:53
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawianka

Post autor: mamylka »

Mam skierowanie w terminie od 17.11 do 8.12 - Chciałabym coś więcej na temat tego sanatorium się dowiedzieć. Bo informacje z poprzenich lat są nieciekawe. Być może coś się zmieniło. Proszę o komentarze.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Kujawianka

Post autor: Atina »

Jedź spokojnie byłam kilka lat temu,mam nadzieję że nie jest gorzej. Wyżywienie to catering z Kujawiaka obok...
Cześć zabiegów na miejscu, basen i reszta zabiegów obok w Kujawiaku i parku zabiegi mokre(wanny)
Kujawianki to kompleks 3 budynków połączonych łącznikiem. Na przeciwko piękny park :D kawiarnie staw i tężnie.
Miłego pobytu :)
Awatar użytkownika
mamylka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 03 lut 2013 16:53
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawianka

Post autor: mamylka »

Bardzo dziękuję za info !!
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Kujawianka

Post autor: jan19557 »

Weja pisze: 01 lis 2021 14:42 Okropne jedzenie.
Dla zdrowia lepiej jest nie dojeść niż się przejeść.
Awatar użytkownika
mamylka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 03 lut 2013 16:53
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawianka

Post autor: mamylka »

Od 17.11. jestem z mężem w sanatorium Kujawianka. Pokój niby o podwyższonym standardzie ale łazienka urządzona nieciekawie. Lustro zawieszone dla wielkoluda. Między zlewem a kranem bardzo duża odległość, cała łazienka i korzystający z łazienki zachlapani wodą. Generalnie łazienka jest duża a więc wygodna, oprócz tej uwagi.
Posiłki trochę przypominają PRL, ale można się najeść. Zupy całkiem smaczne, ciepłe. Zabiegi dobre. Panie miłe, czasami wezmą przed czasem.
Bardzo jest przestrzegane bezpieczeństwo kuracjuszy, bezwzględne noszenie masek i odkażanie rąk jak również i leżanek zabiegowych.
Także mam nadzieję, że bezpiecznie i podkurowani wrócimy do domu. Jeszcze dodam, że zabiegi są w innym budynku, ale chodzi się na zabiegi łącznikiem.
Pozdrawiam przyszłych kuracjuszy.
ODPOWIEDZ