ZŁOCIEŃ Ustroń 26.09.-17.10.21r

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: ZŁOCIEŃ Ustroń 26.09.-17.10.21r

Post autor: Małgosia69 »

Kocur rzeczywiście z jedynkami tak jak pisałam jest ogromny problem. Dwójki tylko dla małżeństw. :o Jeśli możesz, jedź dzień wcześniej, ale naprawdę musisz być około 12.00 żeby udało Ci się załatwić dwójkę w studio z jedynką. Jest to zupełnie niezła opcja. Najważniejsze to pozytywne nastawienie. Fajne towarzystwo i dobre zabiegi rekompensują wszystko. Kocur kiedy jedziesz do Złocienia? Miłego wieczoru. :) :kwiat:
kocur
Posty: 3
Na forum od: 15 gru 2021 17:56

Re: ZŁOCIEŃ Ustroń 26.09.-17.10.21r

Post autor: kocur »

Może przyjechać tydzień wcześniej i usiąść przy recepcji ,a może się uda,Ludzie na jakim świecie żyjecie .
Może wrócimy do czasów kiedy łapówki był standardem, a mieszkanie w pokojach wieloosobowych beż toalety i prysznica ok. ale na koloniach,obozach harcerskich w latach PRL. Dokument odesłałem do NFZ. Z takim podejściem pani z mięsnego znów będzie królową na osiedlu. Obywatele pobudka, jak będę chciał za wszystko płacić to pojadę tam gdzie chcę z sześcioma zabiegami dziennie. Zdrowych wesołych świąt i lepszego nowego roku.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: ZŁOCIEŃ Ustroń 26.09.-17.10.21r

Post autor: Felice »

Kocur na takim samym jak ty…
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: ZŁOCIEŃ Ustroń 26.09.-17.10.21r

Post autor: Małgosia69 »

Kocur ja też korzystam z wyjazdów prywatnych, np. w ubiegłym roku Busko Zdrój Szpital Wojskowy dwa tygodnie z sześcioma zabiegami w jedynce o podwyższonym standardzie za 3.680 zł. A w tym roku trzy tygodnie z NFZ w Złocieniu w dwójce w studio za 400 zł. Oba wyjazdy bardzo udane . Wszystko zależy od naszego podejścia. Ja potrafię doskonale się odnaleźć w różnych warunkach. A Złocień wspomnianym z nostalgią i radością. Życzę Ci samych wspaniałych wyjazdów które zadowolą Twoje oczekiwania. :kwiat: :)
kocur
Posty: 3
Na forum od: 15 gru 2021 17:56

Re: ZŁOCIEŃ Ustroń 26.09.-17.10.21r

Post autor: kocur »

Nie będę prowadził dyskusji z super-kuracjuszem ,który nie przyjmuje żadnych argumentów i prawdopodobnie jest administratorem strony.
Żegnam
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: ZŁOCIEŃ Ustroń 26.09.-17.10.21r

Post autor: Małgosia69 »

Kocur nie jestem administratorem strony, choć bardzo bym chciała :lol: A argumenty do mnie docierają, jak najbardziej , tylko o ile są rzeczowe i konkretne.
Miłego wieczoru.
BYK1965
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 11 lut 2022 19:57
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: ZŁOCIEŃ Ustroń 26.09.-17.10.21r

Post autor: BYK1965 »

Dzięki za info ,ale jeszcze pytanie czy na miejscu jest parking płatny ,jeśli tak to czy można zaparkować gdzieś blisko .I jeszcze jedno piszecie że najlepiej przyjechać dzień wcześniej jest tak możliwość w ogóle ,jeśli tak to rozumię że trzeba dodatkowo opłacić nocleg ?Pobyt od niedzieli sie zaczyna .
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: ZŁOCIEŃ Ustroń 26.09.-17.10.21r

Post autor: Małgosia69 »

Witaj. Jest parking ,a nawet dwa. Jeden na placu jakby z tyłu budynku, tam miała samochód koleżanka z pokoju i drugi przed budynkiem i przy dojeździe do niego. Czy tam jest płatny nie wiem niestety. Ten z tyłu na pewno. Tylko nie pamiętam ile płaciła. Zadzwoń może i zapytaj. Ten z tyłu wg.mnie bezpieczniejszy. Miłego wieczoru 😄
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: ZŁOCIEŃ Ustroń 26.09.-17.10.21r

Post autor: Małgosia69 »

Jeśli chodzi o przyjazd dzień wcześniej, to koniecznie
I nie słuchaj że przyjechać można od 16.00. tak jak pisałam 12.00 to max. Mnóstwo ludzi przyjechało dzień wcześniej. Ty też tak zrób. Wspaniałego odpoczynku i super towarzystwa, o zabiegach nie mówiąc. :) :)
ODPOWIEDZ