VERANO Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Amin
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 27 lip 2021 21:03

VERANO Kołobrzeg

Post autor: Amin »

wyjazd po 15.01.22 czy ośrodek warty uwagi
pawel03
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 13 gru 2019 06:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: VERANO Kołobrzeg

Post autor: pawel03 »

Wróciłem z VERANO 14.10.2021 r. byłem z NFZ ,grupa liczyła 220 osób do tego bardzo dużo osób komercyjnych wśród których jest duża rotacja. Warunki , jedzenie i zabiegi OK. Obecnie trwa tam remont i na zabiegi, oraz basen trzeba chodzić łącznikami zbudowanymi z płyty wiórowej. Przechodząc łącznikami a zwłaszcza rano - było bardzo zimno. Zimą w tych miejscach będzie jeszcze chłodniej dlatego najlepiej mieć grubszy szlafrok. Na miejscu są jednak też do wypożyczenia szlafroki ale z tego co widziałam to nie za grube. Ja pojechałem dzień przed wyznaczonym terminem, rezerwując wczesniej pokój w skrzydle A / 60 zł/ i byłem w nim do końca turnusu. Najbliżej zabiegów jest skrzydło C i tam jest wg.mnie najlepiej i do tego nie trzeba chodzić łącznikami. Parking jest drogi bo 30 zł. za dobę. Wcześniej zarezerwowałem w MESKO za 15 zł./ posiadam nr. telefonu / jest blisko jakieś 200 m.od VERANO. Był to już drugi pobyt w tym miejscu i jestem zadowolony.
Amin
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 27 lip 2021 21:03

Re: VERANO Kołobrzeg

Post autor: Amin »

Dziękuje pawel03 za informację na temat Verano , czy ta przebudowa w verano jest bardzo mocno uciążliwa ? ale cena za parking to czyste przegięcie
pawel03
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 13 gru 2019 06:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: VERANO Kołobrzeg

Post autor: pawel03 »

Przebudowa nie jest uciążliwa, nie ma przysłowiowego wiercenia za ścianą jak przy remoncie. Jest czysto. W czasie pobytu nie słyszałem aby komuś remont przeszkadzał, choć pewnie takie osoby są. Możesz śmiało jechać tym bardziej, że VERANO w wielu opiniach uważa się za jedno z lepszych sanatoriów w Kołobrzegu.
Amin
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 27 lip 2021 21:03

Re: VERANO Kołobrzeg

Post autor: Amin »

serdeczne dzięki za informacje a gdzie chodziliście na tance bo w verano kawiarnia zamknięta
pawel03
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 13 gru 2019 06:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: VERANO Kołobrzeg

Post autor: pawel03 »

Dwa czy trzy razy byliśmy na tańcach w Coctail Barze Muszla na świerzym powietrzu. Jest sporo miejsc gdzie można potańczyć ale wszystko może się zmienić w każdej chwili w związku z Covidem.
Amin
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 27 lip 2021 21:03

Re: VERANO Kołobrzeg

Post autor: Amin »

pawel03 jak będziesz miał chwilkę to podaj ten numer do tego parkingu na prywatną wiadomość . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Yark
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 130
Na forum od: 05 lip 2018 18:09
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: VERANO Kołobrzeg

Post autor: Yark »

Paweł, też bym prosił o nr telefonu na parking, dziękuję.
Amin
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 27 lip 2021 21:03

Re: VERANO Kołobrzeg

Post autor: Amin »

Witam wszystkich czy jest na forum osoba która wróciła lub jest w Verano by opisała jak wygląda pobyt w tym remoncie czy są utrudnienia i czy warto jechać Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: VERANO Kołobrzeg

Post autor: ewasz »

To o co chodzi, potrzebna Ci jest ta kuracja czy ważniejsze są warunki? Myślę, że mają wzgląd na kuracjuszy...
ODPOWIEDZ