MSW i A -Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

MSW i A -Kołobrzeg

Post autor: andrzej1955 »

Witam , pobyt 28,10, -18, 11, 1921,
Obiekt usytuowany przy Portowej 22, są to dwa Budynki połączone łącznikiem ,jeden wieżowiec 9 piętrowy w częściowym remoncie i drugi tzw, Niski 4 piętrowy, miejsca tzw, Postojowe na terenie Obiektu płatne 15 zł, doba, przed budynkiem przy ulicy 3 koperty do parkowania dla Niepełnosprawnych, dodatkowe koperty z tyły budynku przy parku,
-Zakwaterowanie- dostałem tą możliwość przyjazdu dzień wcześniej - płatne 100zł ze śniadaniem w dniu następnym, z moich obserwacji wynika że zakwaterowanie trwało przez dwa dni-dość dużo kuracjuszy-około 300 osób, wieczorem w dniu przyjazdu wizyta u pielęgniarki i wypełnienie Ankiety Personalnej, wizyta u lekarza w dniu następnym i rozmowa z p, doktorem z możliwością sugerowania zabiegów,
- Baza Zabiegowa , zabiegi i Basen Solankowy usytuowana w łączniku z budynkami
Zabiegi wykonywane profesjonalnie a personel Miły i Przyjazny - możliwość zmiany godziny zabiegu w miarę wolnych mocy przerobowych
-Stołówka umiejscowiona na poziomie O przy recepcji, posiłki na dwie zmiany, jedzonko smaczne urozmaicone z możliwością dobrania chlebka- dwa rodzaje i zupki w wazach ,można było zabierać ze sobą do pokoju kanapki ,zdarzały się gorące kolacje, owoce i ciasto, zupy mleczne niestety bardzo rzadko,
- Pokoje- zakwaterowany byłem w pokoju dwu-osobowym w budynku Niskim na 2 piętrze z balkonem z widokiem na park, w przedpokoju dwie duże szafy ,łazienka z kabiną prysznicową ,szafeczką na kosmetyki, ręcznik duży i mały, w pokoju stolik dwa krzesła ,telewizor, czajnik i lodówka, przy łóżku nocne szafeczki a nad łóżkiem kinkiety, komplet sztućców dla dwóch osób, szklanki i talerzyki - sprzątanie ze zmywanie co drugi dzień. w parku stacjonarne przyrządy do ćwiczeń, przez cały czas pobytu bez odwiedzin pielęgniarek a w połowie turnusu możliwa wizyta u lekarza o ile jest to potrzebne, przy każdej przeszkodzie typu schody automatyczne podjazdy i windy w budynkach podobnie jak w bazie zabiegowej,za każde urządzenie elektryczne opłata 1zł, za dzień
- Rozrywka-w łączniku Czytelnia i Wypoczywalnia dla 24 osób
- Kawiarnia obok Czytelni czynna od 12-22 z pyszną kawką i ciachami ,napojami wyskokowymi prowadzona przez dwie Sympatyczne panie, od 19-22 codziennie muzyka na żywo, Pobyt uważam za bardzo potrzebny zwłaszcza z tej psychicznej strony bo kondycja fizyczna fatalna- albo wpływ wilgoci albo zmęczenie materiału- chyba że efekty jeszcze przyjdą, Wszystkie Świadczone Usługi Oceniam Bardzo Wysoko i Polecam ten Obiekt, jeżeli coś pominąłem lub są jakieś szczegółowe zapytania to jestem do dyspozycji- być mże coś pominąłem bo piszę tą opinię po raz 3 bo poprzednie poleciały w nicość, Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: MSW i A -Kołobrzeg

Post autor: Adela »

Andrzej,jak zawsze niezawodny :) :kwiat: prosto,jasno i zrozumiale,każdemu jadącemu do tego ośrodka taki opis się przyda.
Trochę słabo,że kiepsko się czujesz,mam nadzieję, że jak to często bywa za dwa ,trzy tygodnie będzie lepiej.
Zdróweńka :serce:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: MSW i A -Kołobrzeg

Post autor: andrzej1955 »

Adelko :kwiat: podałem piękną datę pobytu :o jeszcze przed,,,,,,,urodzeniem :P :lol:
Airam1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 108
Na forum od: 18 mar 2021 23:26
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: MSW i A -Kołobrzeg

Post autor: Airam1 »

Dziękuje👍 za garść pożytecznych informacji. Jak widać MSW i A utrzymuje wysoki poziom.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24569
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSW i A -Kołobrzeg

Post autor: ewasz »

Super opis Jędrusiu, dzięki piękne. Tej daty nie zauważyłam, musiałam wrócić do tekstu 😂
Zdrówka życzę 😁
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4068
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: MSW i A -Kołobrzeg

Post autor: Bibi2 »

Andrzeju bardzo dobry opis - dzięki :kwiat:

Ja także nie zwróciłam uwagi na historyczną datę .
Mam pytanie, piszesz o pobieraniu opłaty za urządzenia elektryczne , czy to znaczy , że mając telefon czy laptop płacimy za korzystanie ?
Kiedyś pisząc opinię z pobytu też mi ją kosmos pochłonął , byłam wściekła, od tego czasu zanim wyślę klikam zapisz :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: MSW i A -Kołobrzeg

Post autor: andrzej1955 »

Bibi :kwiat: opłata 1 zł, za urządzenia elektryczne będące na wyposażeniu pokoju - telewizor, lodówka, czajnik
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: MSW i A -Kołobrzeg

Post autor: wiktor64 »

Andrzej1955 dzieki za opinie ,miałem okazje być w tym obiekcie NFZ
byłem zadowolony ,widze że nadal jest tam ok ,no i polecam :D :D
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: MSW i A -Kołobrzeg

Post autor: andrzej1955 »

Wiktor i oby tak zostało, jeszcze dodam że za współspacza miałem rówieśnika z tego samego województwa znającego doskonale teren i skąd to wieczorne skubania ... gąski-chłop do bitki i ..wypitki :)
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23776
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSW i A -Kołobrzeg

Post autor: grazynamackowiak »

Andrzeju ,dziękujemy za opis kuracji ,najnowsze informacje
bardzo przydatne dla ,następnych wyjeżdżających :kwiat:
ODPOWIEDZ