Nałęczów Ciche Wąwozy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ropson65
Posty: 4
Na forum od: 03 lut 2022 11:17
Oddział NFZ: Podkarpacki

Nałęczów Ciche Wąwozy

Post autor: ropson65 »

Witam.
Właśnie otrzymałem z żoną skierowanie do tego sanatorium z NFZ. Bardzo bym prosił osoby, które uczestniczyły w turnusach o wszelkie informacje, które mogą się nam przydać.
Ze swojej strony zapewniamy, że po powrocie również podzielimy się wrażeniami :)
agakrzywa
Posty: 2
Na forum od: 11 gru 2017 14:52
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Nałęczów Ciche Wąwozy

Post autor: agakrzywa »

Jaki macie termin, ja jadę od13.02.-06.03
ropson65
Posty: 4
Na forum od: 03 lut 2022 11:17
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Nałęczów Ciche Wąwozy

Post autor: ropson65 »

Witam.
06 marca - 27 marca.
Miniemy sie pewnie w drodze:)
ropson65
Posty: 4
Na forum od: 03 lut 2022 11:17
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Nałęczów Ciche Wąwozy

Post autor: ropson65 »

Jęli można to prosimy o opinie, wrażenia.
Na co wart zwrócic uwagę.
bem
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 22 sty 2019 10:26
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Nałęczów Ciche Wąwozy

Post autor: bem »

Dzień dobry, mam skierowanie do tego sanatorium, jak było, jakie warunki i wrażenia? Będę wdzięczna za odpowiedź :kwiat:
bem
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 22 sty 2019 10:26
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Nałęczów Ciche Wąwozy

Post autor: bem »

Ciche wąwozy położony na wzniesieniu ze stromym podejściem asfaltową wąską drogą. Budynek raczej pamięta XX wiek, na korytarzach błyszczące parkiety w jodełkę w pokojach panele. Pokoje 2 osobowe z łazienką i balkonem. Budynek ma wysoki parter i 2 piętra, na parterze zabiegi,( 54 na turnus w tym woda)z jednej strony ogród/park z dużymi/starymi drzewami, krzewami i ławkami, z drugiej strony duży trawnik z miejscem na ognisko i ławkami. ((w czasie turnusu było jedno ognisko). Wokół jest las, rosną w nim stare drzewa(przeważnie), są ściezki, ławki, altanka, wąwozy. Jest gdzie jeździć rowerem bo po jednej stronie jest okolica rolnicza, pola ale drogi śród nich przeważnie asfaltowe.
ODPOWIEDZ