Krynica Zdrój Continental

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
26anna58
Posty: 3
Na forum od: 19 maja 2018 11:22
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: 26anna58 »

trop333 pisze: 11 maja 2018 11:38 Witam, wczoraj zakończyłam turnus, wróciłam zachwycona. Remonty nadal trwają, podczas naszego turnusu malowali stołówkę, która była normalnie eksploatowana.Byłam u doktora Leśnika - poprosiłam o basen codziennie ( nie chciałam gimnastyki bo lżej ćwiczy się w wodzie, a chodzeniem na spacery z kijkami załatwiłam dobra postawę ) Laser co drugi dzień, borowina co drugi dzień, masaż ( Pan Darek - cudowny ) co drugi dzień było tego 54 zabiegi przez cały pobyt. Wodę dostała koleżanka, powiedziała że nie chce wody to zamienił jej na masaż. Lekarz super, słuchał sugestię i robił co mógł.Ja wogóle niczego nie piłam, oprócz wody wystawionej do pobierania z takiego mądrego urządzenia.
Ja byłam na 7 pietrze i było ok, po co 2? od strony Leśnika w pokojach ciemno. Kawiarni już nie ma, trzeba korzystać z lokali gdzie grają, bo w Continentalu cisza nocna )))))))))))) do 23 można chodzić, jak się zgłosi to ludzie wracali i po 23:00. Grupa ludzi cudna, większość ciepła, serdeczna.
nasze studio - 4 osoby do łazienki zgrało się jak w najlepszym zespole. Ja wróciłam z raju i już. Można było ponarzekać na kaszę, na brak zupy mlecznej , czy na warunki. Ale taki się nie narodził żeby każdemu dogodzić. Ja sobie powiedziałam, że będzie dobrze i nic mi nie zepsuje mojego pobytu i tak też było. Zabiegi które miałam zapisane, godziny, osoby wykonujące ( oprócz jednej cholery - młody niesympatyczny gostek ) zabiegi były dla mnie na pięć z plusem.
Witam
Mam pytanie odnośnie sanatorium Continental.Mamy z mężem skierowanie do Continentalu na sierpień b.r.Czy przyjeżdzając dzień wcześniej można dostać pokój. Gdzie byłoby najlepiej , jeżeli chodzi o pokoje. Jak z jedzeniem, bo czytam często ,że słabe?
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: dorotka65 »

Witam,jeżeli chodzi o przyjazd dzień wcześniej to najlepiej od razu zadzwonić i zapytać o taką możliwość.Z tego co się orientuję dla małżeństw są pokoje 2 -u osobowe.Chyba wielkością i wyposażeniem podobne.Można również zapytać o pokoje od strony Lwigrodu(są słoneczne).Co do wyżywienia to się chyba powtórzę dla mnie było ok.i jechałam przerażona gdy się naczytałam tych głupkowatych opinii.A na turnusie to zastanawiałam co Ci Ludzie takiego w domu jedzą ,że im nie smakowało.Jestem osobą bardzo wybredną co do jedzenia ,ale nie zdarzyło mi się bym coś dokupowała do jedzenia,oczywiście poza owocami.Nie chodziłam również głodna.Przy naszym stoliku była zawsze jakaś podmianka,były osoby co lubiły bardziej wędlinę inne twarożki.Miło wspominam ten pobyt ,choć byłam w kiepskim terminie,ale sanatorium poza drobnymi niedociągnięciami uważam za dobre może nawet bardzo dobre,a ci co marudzą to lepiej niech nie komentują.Pozdrawiam i życzę miłego pobytu.
26anna58
Posty: 3
Na forum od: 19 maja 2018 11:22
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: 26anna58 »

Bardzo dziękuję za podpowiedz i odpowiedz! Życzę zdrówka i udanych pobytów w Sanatoriach.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wikawika
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 22 maja 2018 16:01
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Wikawika »

witam. czy na 7 piętrze są mniejsze pokoje albo studia 2-osobowe - i czy wszyscy mają balkon? Co teraz jest w miejsce dawnej kawiarni? - z góry dziękuje za info i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wikawika
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 22 maja 2018 16:01
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Wikawika »

wybieram się do CONTINENTALA z NFZ i ciekawi mnie ten niesympatyczny gostek- to jakie zabiegi obsługuję (pytam- to ich nie wezmę lepiej). Czy na 7 piętrze są pokoje 1-osobowe i 2-osobowe (czy z balkonem?). pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
Wikawika
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 22 maja 2018 16:01
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Wikawika »

proszę o podpowiedź: czy mogę lekarza poprosić o konkretne zabiegi jakie mnie interesują? - czy go to zirytuje może?
Awatar użytkownika
trop333
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 18 paź 2015 11:41
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: trop333 »

Witam, ja trafiłam do Pana doktora Leśnika i o co poprosiłam to miałam.
Awatar użytkownika
trop333
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 18 paź 2015 11:41
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: trop333 »

Wikawika pisze: 22 maja 2018 16:41 wybieram się do CONTINENTALA z NFZ i ciekawi mnie ten niesympatyczny gostek- to jakie zabiegi obsługuję (pytam- to ich nie wezmę lepiej). Czy na 7 piętrze są pokoje 1-osobowe i 2-osobowe (czy z balkonem?). pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
Ten niesympatyczny gostek raz jest na laserze, raz na masażach suchych, ran na borowinie. Trafisz z 2 razy na niego, sama zobaczysz który to człek. Należy zabrać książkę i cierpliwie poczekać bo nie zrobi zabiegu 5 min wcześniej pomimo że miejsce jest wolne. Taki typ i nic nie zrobisz.
Na każdym pietrze są pokoje 1 i 2 osobowe - wszystkie pokoje maja balkon.
Jeszcze raz powtórzę - byłam w raju. Jak dla mnie było to moje najlepsze sanatorium.
Awatar użytkownika
Wikawika
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 22 maja 2018 16:01
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Wikawika »

bardzo ślicznie dziękuję za wszystkie info - i jak jeszcze mogę dopytać, to:
- jak to jest z przydzieleniem stolika na stołówce? - czy jest jakiś wybór?
- czy dietę musi zapisać lekarz? czy można dogadać się bezpośrednio na stołówce?
pozdrawiam serdecznie :kwiat:
joasia_ko
Posty: 4
Na forum od: 03 cze 2019 17:05
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: joasia_ko »

Dzień dobry
Czytam opinię i nie wiem co myśleć bo są skrajne. Jadę do tego sanatorium 19.06 i nie wiem czego się spodziewać. Czy może ktoś właśnie wrócił i może napisać jaka jest jakość posiłków, czy w pokoju jest czajnik, lodówka? Czy remont już się skończył? Jaka jest opłata za telewizor i internet?
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ