'Stanisław' w Lądku - proszę o jakiekolwiek informacje.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
skrzyp
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 26 maja 2010 10:42

'Stanisław' w Lądku - proszę o jakiekolwiek informacje.

Post autor: skrzyp »

Cześć! Ja mam skierowanie do Lądka SZP Stanisław, ale po przejrzeniu internetu jestem przerażony! Zdawkowy opis zabiegów, prawie nic o bazie, zero zdjęć-tylko przedwojenne! Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje= bardzo proszę o kontakt na forum lub na e-mail.
szymon123415
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 29 maja 2010 07:36

Re: 'Stanisław' w Lądku - proszę o jakiekolwiek informacje.

Post autor: szymon123415 »

Witam ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,bez obawy da sie przezyc.Wiadomo ,Ze nie ma luksusów ,bo to komuna budowla,teraz nic nie buduja.Skierowanie z zus jest darmowe,wiec nie narzekajmy,e to nie hotele 5 gwiazdkowe .Ja bylam tam 3 lata temu,mialam 28 lat i przezylam.zabiegi raczej w kilku budynkach,ale one są blisko siebie,jedzenie nie jest zle,moze byc komuś malo,ale za stawke ok.6 zeta czego oczekiwac??Prosze nastawic sie poooozytywnie i bedzie wszysko super.Ja jade 4 czerwca do Szczawnicy tez do sanatorium pozdrowionka
zbych
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 23 kwie 2010 21:20

Re: 'Stanisław' w Lądku - proszę o jakiekolwiek informacje.

Post autor: zbych »

Skierowanie z zus jest darmowe,
No niezupełnie. Nawet do obskurnego pokoiku 3-4 osbowego musisz dopłacić 250zł. Niby niedużo, ale całkiem za darmo to nie jest.
piszesz, że jedziesz do Szczawnicy. Byłem tam kilka lat temu w "Nauczycielu". Bylo super. Budynek ładny, przestronny, z szerokimi korytarzami, z pięknymi tarasami widokowymi, a szama Szawnica jest pięknie położona. Jest gdzie pochodzić (Palenica, Trzy Korony, spływ Dunajcem) i gdzie się pobawić za grosze. tak było przynajmiej kilka lat temu.
Miłego pobytu.
szymon123415
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 29 maja 2010 07:36

Re: 'Stanisław' w Lądku - proszę o jakiekolwiek informacje.

Post autor: szymon123415 »

Absolutnie NIEPRAWDA,jest calkiem darmowe,z Zusu nic sie nie doplaca,ja jade w ramach prewencji bo jestem po operacji kregoslupa.Z NFZ sie doplaca ,ale z zusu nie.Nawet za dojazd jrst zwrot To jest pewna informacja,pozdrawiam
szymon123415
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 29 maja 2010 07:36

Re: 'Stanisław' w Lądku - proszę o jakiekolwiek informacje.

Post autor: szymon123415 »

e-prawnik.pl tytul; Mozesz pojechac z ZUS do sanatorium,str.2(czy osoba skierowana....)Pozdrowionka
zbych
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 23 kwie 2010 21:20

Re: 'Stanisław' w Lądku - proszę o jakiekolwiek informacje.

Post autor: zbych »

Absolutnie NIEPRAWDA,jest calkiem darmowe,z Zusu nic sie nie doplaca,
Masz absolutną rację. Zacytowałem o ZUS, a myślałem o NFZ. Z ZUS i rownież poszpitalne są bezpłatne i dodatkowo ze skierowaniem poszpitalnym oczekuje się do 3 miesięcy, a z NFZ było do 20 miesięcy, teraz słyszę, że wzrosło do 26 miesięcy. Nie ma się co podniecać, że z ZUS jest bezpłatnie bo to są szczególne przypadki. ZUS w zasadzie kieruje po to aby podleczyć i odebrać rentę lub nie przyznać renty. Generalnie jeździ się z NFZ, a tam płaci się tak jak to opisałem.
skrzyp
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 26 maja 2010 10:42

Re: 'Stanisław' w Lądku - proszę o jakiekolwiek informacje.

Post autor: skrzyp »

MOJE PYTANIE DOTYCZYŁO NIE TEGO CZY SIĘ PŁACI TYLKO CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ ? JAKIE WARUNKI PANUJĄ , JEDZENIE, POKOJE Z TV I ŁAZIENKĄ, CZY JEST DOSTĘP DO INTERNETU, JAKI PERSONEL,ZABIEGI ?
skrzyp
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 26 maja 2010 10:42

Re: 'Stanisław' w Lądku - proszę o jakiekolwiek informacje.

Post autor: skrzyp »

NIC NOWEGO w temacie 'STANISŁAWA'? MOże, ktoś właśnie stamtąd wrócił?
ODPOWIEDZ