"Jubilat" w Lądku - proszę o opinie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
tenia53
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 16 lis 2009 19:15

"Jubilat" w Lądku - proszę o opinie

Post autor: tenia53 »

Witam, przejrzałam różne strony i opinie na temat Lądka i sanatorium Jubilat - te super dobre opisy dotyczą na pewno pobytów komercyjnych, a ja mam przydział z NFZ (od 30 czerwca). Dlatego bardzo proszę o podzielenie się "prawdziwymi" opiniami o warunkach w tym sanatorium dla kuracjuszy z NFZ (jakie pokoje, węzeł sanitarny, możliwość rezerwacji itp.). Z góry dziękuję za wyrażone opinie. Pozdrawiam.
endriu
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 14 wrz 2009 20:04

Re: "Jubilat" w Lądku - proszę o opinie

Post autor: endriu »

BYŁEM W LĄDKU W LISTOPADZIE 23 SZPITAL ALE WSPOMNIENIA TAKIE SOBIE,CAŁA TA MIEJSCOWOŚĆ JAK I BUDYNKI TOTALNIE ZANIEDBANE.SPOTYKAŁEM SIĘ Z LUDZMI CO MIESZKALI W JUBILACIE NARZEKALI OKROPNIE POD KAŻDYM WZGLĘDEM.WIADOMO NIEMOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ SUPER KOMFORTÓW ,ALE TAM TO PRZESADA
ala
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 11 maja 2009 12:08

Re: "Jubilat" w Lądku - proszę o opinie

Post autor: ala »

Witam!!! Byłam w marcu br. w sanatorium JUBILAT było super. Bardzo miła obsługa, dobre zabiegi,czysto,wyżywienie bardzo dobre.Pogoda dopisała, Towarzystwo super.Miłego pobytu i dobrych zabiegów w Lądku Zdroju. :D
tenia53
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 16 lis 2009 19:15

Re: "Jubilat" w Lądku - proszę o opinie

Post autor: tenia53 »

Dzięki Ala, ale czy ta pozytywna opinia o Jubilacie dotyczy pobytu z NFZ czy pełnopłatnego, chodzi mi głównie o pokoje - czy można liczyć na 2-osobowy z łazienką - to dla mnie norma(bo jedynek na pewno nie ma), wyżywienie mniej ważne najwyżej schudnę, a okolice są ładne to wiem. Pozdrawiam i czekam na odp.
ala
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 11 maja 2009 12:08

Re: "Jubilat" w Lądku - proszę o opinie

Post autor: ala »

Witam!!! W Lądku w Lubilat byłam komercyjnie ale w pokoju o niskim standarcie pokój 2 osobowy z łazienką meble stare, po remoncie.Było bardzo przyjemnie.Miałam znajomą która mieszkała w pokoju 2 osobowym z łazienką o wysokim standarcie. W Jubilacie są tylko pokoje 2 osobowe z łazienkami i balkonami o niskim i podwyższonym standarcie.Życzę miłego pobytu w Lądku dobrych zabiegów, dużo zdrówka.Pozdrawiam
tenia53
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 16 lis 2009 19:15

Re: "Jubilat" w Lądku - proszę o opinie

Post autor: tenia53 »

Witaj, dzięki za inform. dzwoniłam do recepcji Jubilata, pani poinformowała mnie, że są też pokoje studio 2+3 osobowe ze wspólną łazienką. Cudów nie ma się co spodziewać - budynek na zdjęciach to "wczesny gierek"ale myślę, że latem będzie tam ok. Przecież tak naprawdę najważniejsi są ludzie (współlokatorka, reszta towarzystwa, personel) i pogoda (też ducha). Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ