sanatorium lwi gród krynica zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
dziunia
Posty: 2
Na forum od: 04 kwie 2009 17:47

sanatorium lwi gród krynica zdrój

Post autor: dziunia »

Wyjezdzam 20 kwietnia,moze ktos mi napisac na temat tego sanatorium.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: sanatorium lwi gród krynica zdrój

Post autor: syrenka »

Witam!Jeśli ktoś był w Lwigrodzie w Krynicy Zdrój prosze o opinie chcę jechać tam na turnus rehabilitacyjny.Troche kosztuje chcę się upewnić że są to pieniądze nie wyrzucone w błoto.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
malwa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 13 paź 2009 02:05
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium lwi gród krynica zdrój

Post autor: malwa »

Byłam tam i polecam!Jeżeli masz jakieś konkretne pytania to napisz-odpowiem. :)
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: sanatorium lwi gród krynica zdrój

Post autor: syrenka »

Witam! Byłam już w Krynicy ale tylko przejazdem .Chciałabym wiedzieć jaka jest tam organizacja jeśli chodzi o rehabilitacje.A także o pokoje ,np.różnica między widokiem a ,a widokiem b .Chodzi o widok z pokoju czy o jego standard .Co można tam robić popołudniami w razie niepogody .Wiem że tam na miejscu jest kawiarnia .Ale co dalej.Umiem sobie zorganizować czas problem w tym że jade tam sama.Jeśli możesz to mi coś podpowiedz.Nie jestem melomanką nie lubię przesiadywać w pokoju lubie dużo ruch w miare moich możliwości .Narazie nie narzekam.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
malwa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 13 paź 2009 02:05
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium lwi gród krynica zdrój

Post autor: malwa »

Witam,jeżeli chodzi o zabiegi to przeprowadzane są w SPA i otrzymuje się grafik z godzinami ich wykonania.Po południu możesz zwiedzać okolicę a także Słowację,wycieczki organizuje biuro turystyczne "Jaworzyna",przedstawicielka jest obecna na miejscu.Możesz także spędzić czas w licznych bardzo przyjemnych kawiarenkach,a wieczorem potańczyć...polecam hotel "Prezydent"(elegancko i wcale niedrogo).Byłam tam 3 tyg. i nie było chwili na nudę,a wręcz przeciwnie,brakowało czasu.Pokoje b.ładne-nowe mebelki,telewizor,radio i łazienka tylko nie wszystkie mają ładny widok z okna zwłaszcza te na niższych pietrach :( polecam wyższe kondygnacje a najlepiej zaznaczyć,że chcesz mieć pokój z widokiem na panoramę Krynicy.Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: sanatorium lwi gród krynica zdrój

Post autor: syrenka »

Witam,dziękuje za informacje.Do mojego wyjazdu zostalo jeszcze troche czasu ale lepiej dmuchać na zimne.Przeraża mnie podróż ponad 15 godzin z jedną przesiadką .Ale jestem uparta i pewnie dopne swego.Zakwaterowanie jest od 14 a ja na miejscu jestem dopiero przed godz. 16 więc na obiad się pewnie nie załapie.Ale coś za coś jak mówią.Trzy lata temu w Muszynie w Koronie ale w sanatorium zimą to byl koszmar.Godz.18 pusto na ulicach strach wychodzić.Wszystko pozamykane.Bry straszne.Jeszcze raz dziękuje za informacje.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
malwa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 13 paź 2009 02:05
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium lwi gród krynica zdrój

Post autor: malwa »

Ja też podróżowałam tyle godzin i byłam na miejscu po 16-tej ale warto było.W Krynicy lokale otwarte do 22-ej a niektóre jeszcze dłużej więc jest gdzie "poszaleć" ;) .Życzę udanego pobytu i mnóstwa pozytywnych wrażeń!
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: sanatorium lwi gród krynica zdrój

Post autor: syrenka »

Dzięki za dobre słowa.Mam nadzieje że będziedobrze.Pozdrawiam.Do zobaczenia
ODPOWIEDZ