Rymanów-Zdrój , Zimowit

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
marinero
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 08 wrz 2012 22:49

Rymanów-Zdrój , Zimowit

Post autor: marinero »

Witam,może ktoś wie czy można tam zarezerwować pokój 1 osobowy i jak tam jest z parkingiem-cena i ogólnie jak tam jest?Jadę w lutym z ZUS-u.
siwy
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 05 wrz 2012 20:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rymanów-Zdrój , Zimowit

Post autor: siwy »

Witam są pokoje jedno osobowe ale nie wiem jak się załatwia najlepiej zadzwoń . Jeśli chodzi o parking to jest nie strzeżony koszt 100 zł chyba że masz kartę parkingową niepełnosprawnego od parkingu do sanatorium Zimowit jest 650 metrów i to cały czas pod górę wyobraź sobie niepełnosprawnego który jest na wózku inwalidzkim .Jest parking pod samym sanatorium ale straszą strażą miejską ,jest tam teraz straszny remąt i nie jest ciekawie, mój pobyt w Zimowicie uważam za udany.. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego pobytu ..możesz pytac na GG 12870302
marinero
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 08 wrz 2012 22:49

Re: Rymanów-Zdrój , Zimowit

Post autor: marinero »

Kartę parkingową mam,może do lutego się wyrobią z remontem i da się zaparkować bliżej. A jak w pokojach, co tam jest? Dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam
siwy
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 05 wrz 2012 20:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rymanów-Zdrój , Zimowit

Post autor: siwy »

Witam pytasz jak jest jest tv i na czas remontu jest nie płatny możesz wykupić sobie internet jak masz laptopa ale odradzam bardzo wolny 50 zł na cały pobyt a 10 zł za 5 godzin ja jeździłem do miasta i tam miałem za darmo, jak masz telefon w Taj-mobile ta sieć tam nie odbiera, są pokoje 3 osobowe ogólnie jest ok ładne ale łazienki maja wiele do życzenia panie które sprzątają nie za bardzo się wykazują jest papier toaletowy jedna rolka na cały pobyt i jeden ręcznik bez wymiany co się pierwszy raz z takim czymś spotkałem a jeżdżę do sanatorium co 2 lata, jak ktoś jest chory na astmę to niech tam wcale nie jedzie bo się rozchoruje jest w kabinie prysznicowej może to grzyb może coś innego co powoduje złe samo poczucie kaszel sporo ludzi chorowało .Zabiegi są ok ja jestem z zabiegów bardzo zadowolony .Stołówka nie narzekałem na jedzenie nie dokupowałem choć warze ponad 100kg .Jeszcze raz podkreślam że z pobytu w Zimowicie jestem zadowolony .Niema takiego ośrodka by wszystko było ok i by wszyscy byli zadowoleni . Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego pobytu..
ODPOWIEDZ