Sanatorium Korona w Muszynie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
iziaczek43
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 18 sie 2010 18:01

Sanatorium Korona w Muszynie

Post autor: iziaczek43 »

Czy ktoś z Was był w tym sanatorium? bardzo proszę o opinie na jego temat. Pozdrawiam
iziaczek43
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 18 sie 2010 18:01

Re: Sanatorium Korona w Muszynie

Post autor: iziaczek43 »

Nikt z Was nie był w tym sanatorium niedawno?
zeta 12
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 06 lip 2009 13:29

Re: Sanatorium Korona w Muszynie

Post autor: zeta 12 »

Witam!!
Byłam w Koronie 2 lata temu zimą. Wspominam bardzo dobrze. Zabiegi i obsługa ok! Wyżywienie urozmaicone i smaczne. Teraz już jest po remnocie więc warunki będą na 6 chociaż ja miałam ładny pokój.Miłego pobytu!!!
iziaczek43
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 18 sie 2010 18:01

Re: Sanatorium Korona w Muszynie

Post autor: iziaczek43 »

Dzięki serdeczne za informacje. Pozdrawiam :)
BARBARA i ANDRZEJ
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 12 kwie 2011 20:54

Re: Sanatorium Korona w Muszynie

Post autor: BARBARA i ANDRZEJ »

Jestesmy stalymi bywalcami uroczej ''Korony'' to magiczne wyjatkowe miejsce na slonecznym wzgorzu wsrod choinek gdzie rano budzi nas spiew ptaków i podobno niektorym to przeszkadza??!! Ale napewno nie nam!!!- Mieszkamy w centrum Warszawy,jedzenie domowe drozdzówki pyszne do kazdego obiadu ,zresztą jak komus nie pasuje jest tez menu restauracyjne i kawka z expresu ciasto dnia rafaello lub serniczek,szarlotka palce lizac co do zabiegów to tez nie rozumiem tych komentarzy ze niby sala gimnastyczna mala jak dla nas olbrzymia ok 100 m2 pozatym jakie widoki z niej na ruiny zamku i rzeke Poprad szczyty Jaworzyny zima pieknie oswietlony wyciag jak sie cwiczy na biezni czy rowerku to zapiera dech obsluga przesympatyczna usmiechnieta jak dla nas to duzy plus nie lubimy ponurakow dosc mamy stresow na codzien a jesli chodzi o remonty to owszem ale myslimy ze to na plus jest teraz osrodek przepieknie odnowiony na zewnatrz i w srodku a w koncu kiedys musieli te remonty przeprowadzic w kazdym razie my jestesmy bardzo zadowoleni i za kazdym razem pozytywnie zaskoczeni zmianami kompleks basenow rewelacja cwiczenia poranne w podgrzewanej wodzie gdzie jest tak w sanatorium? Ludzie czego wy oczekujecie ?GWIAZDKI Z nieba?
Na miejscu sklepik!! Dla nas sanatorium korona na tą chwile to juz cos wiecej niz tylko sanatorium widac ze idą w kierunku spa wiec uwazam ze tacy jak my ktorych nie stac na taki luksus nie powinni narzekac tylko sie cieszyc ale wiadomo ze kazdemu sie nie dogodzi zyczymy wszystkim skierowan do Korony .
jawoka
Posty: 2
Na forum od: 13 kwie 2011 10:23

Re: Sanatorium Korona w Muszynie

Post autor: jawoka »

Na innym forum czytałam bardzo negatywne opinie o Koronie. Dotyczyło to głownie wyżywienia i warunków mieszkaniowych. Proszę kogoś kto był ostatnio w tym sanatorium o obiektywną ocenę. Nie wiem czy jechać tam /ponad 500 km/ czy zamienić na położone bliżej miejsca zamieszkania.
BARBARA i ANDRZEJ
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 12 kwie 2011 20:54

Re: Sanatorium Korona w Muszynie

Post autor: BARBARA i ANDRZEJ »

witam my wlasnie wrocilismy i jestesmy bardzo zadowoleni czysciutko jak w hotelu kuchnia domowa ale najlepiej jechac i sie przekonac bedac obiektywnym tak jak my to zrobilismy po przyjezdzie. :D
ULa_Ferenc
Posty: 3
Na forum od: 16 maja 2011 19:23

Re: Sanatorium Korona w Muszynie

Post autor: ULa_Ferenc »

Uwaga na posty od Barbara i Andrzej!

Albo byli w jakiejś innej "Koronie" albo jest to zwykła podpucha pisana przez właścicieli tego podłego sanatorium.
Po kolei w skali od 1 do 10 punktów:

1. POKOJE (2 punkty) - łazienki w stanie niedopuszczalnym! Czasami brak ciepłej wody. Wyposażenie - wypisz wymaluj epoka Gierka.
2. JEDZENIE (2 punkty) - dramatycznie małe porcje. Tylko zupy pod dostatkiem. Warzyw i owoców tyle co kot napłakał.
3. LEKARZ (1 punkt i PROKURATOR!) - jakiś skończony KONOWAŁ. Przyjechałam do sanatorium tak nieszczęśliwie, że ze złamaniem przedramienia (jeszcze w szynie gipsowej). A ten "doktor" zapisał mi ... gimnastykę ogólną!
4. PERSONEL MEDYCZNY (9/10) - profesjonalni, mili, pomocni. Jedyna perła w "Koronie". Zasługują na zdecydowanie lepsze miejsce pracy!

Mam dziwne wrażenie, że ktoś "promuje" tą beznadziejną "Koronę" w NFZ. Mnie dosłownie wciskano to sanatorium (jestem z Łodzi), jakby było ósmym cudem świata. Ciekawi mnie, kto tam pociąga za sznurki.

REASUMUJĄC - radzę omijać dużym łukiem. Jeżeli ktoś chce polemizować, to może wstawi zdjęcia tych "wspaniałych pokoi", "świetnego jedzenia", etc.. Dobrze, żeby też nie zapomniał wstawić zdjęć bazy zabiegowej, która mieści się... W PIWNICY!!! Nie wiem jakim cudem ten moloch przechodzi inspekcje PIP, Sanepidu,etc.. Mogę się tylko domyślać :twisted:
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium Korona w Muszynie

Post autor: syrenka »

Witam! Muszę stwierdzić że to co zostało napisane to prawda.Byłam tam to było moje pierwsze sanatorium.I przebudzenie było straszne. Byłam tam w listopadzie.W pokojach zimno ,Kaloryfery były wyłączane w piątek po południu a robiły się cieple dopiero w poniedziałek.Łazienki straszne, rozpadające się .Pokoje takie sobie.Brudne ściany ,okna a firany wyglądały tak jakby nie były prane co najmniej przez rok albo dłużej .Jedzenie -porcje małe ,woda do herbaty nie przegotowana .Rzadko wypowiadam się na minus bo zawsze twierdze że trzeba się dostosować ale to sanatorium to koszmar.Póżniej dowiedziałam się że to był zwrot.Teraz to po prostu sprawdzam .Nie jeżdzimy za darmo.A fundusz opłaca to z naszych składek.Ale zgadzam się że przydał by się tam sanepid i jakaś kontrola. Trzeba mieć tylko nadzieje że to się zmieni.Pozdrawiam :twisted:
ODPOWIEDZ