Arka Medical Spa -Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Arka Medical Spa -Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Witaj lech1954 :) moim zdaniem wpisz nowy temat dotyczący Arki Mega tutaj trudno będzie Ci uzyskać opinie.
Byłam ale w Arce Medical Spa przy Sulkowskuego .
Jest parę opinii o Arce Mega ale dość stare .
Pozdrawiam
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: Arka Medical Spa -Kołobrzeg

Post autor: Bu-ba »

Czy w Arce na Sułkowskiego jest basen ?
Bardzo proszę o szybką informację bo wyjazd tuż,tuż a nie wiem czy pakować strój do walizki ?
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: Arka Medical Spa -Kołobrzeg

Post autor: Bu-ba »

Przepraszam , znalazłam trochę czasu i doczytałam to co mnie interesowało :oops:
mawoj
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 28 gru 2017 17:24
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Arka Medical Spa -Kołobrzeg

Post autor: mawoj »

Arka ma tę zaletę, że wszystkie zabiegi, w tym również basen, są na miejscu. Mimo, że to ogromny ośrodek i oprócz kuracjuszy z NFZ jest dość spora grupa gości komercyjnych ( głównie Niemców w podeszłym wieku) to zabiegi ustalane są w miarę logicznie, bez długich przerw lub rozciągnięcia w czasie. Przynajmniej ja mama takie doświadczenia z poprzedniego pobytu. Pozdrawiam. PAKUJ kostium, a najlepiej dwa.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Arka Medical Spa -Kołobrzeg

Post autor: darek »

Bu-ba pisze: 04 sty 2018 09:55 Czy w Arce na Sułkowskiego jest basen ?
Bardzo proszę o szybką informację bo wyjazd tuż,tuż a nie wiem czy pakować strój do walizki ?

TAK -JEST Basen
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: Arka Medical Spa -Kołobrzeg

Post autor: Bu-ba »

Chciałabym zwrócić uwagę na to że skierowanie dostałam do Arki Mega na Sułkowskiego 11. Obawiałam się że odeślą mnie do Mega na Kościuszki .
Nie odesłali :lol: :lol:
No i przybyłam , zobaczyłam ale czy zwyciężyłam to się okaże pod koniec turnusu :)
Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Ośrodek rzeczywiście mega duży ale mnie to nie przeszkadza .Od wejścia widać że standart jest znacznie
wyższy od przeciętnego . Pokój fajny ,studio trzyosobowe z aneksem kuchennym . Ja się ulokowałam w części salonowej :) Widziałam też pokój
dwuosobowy. ładny ,duży z balkonem.
W kawiarence w holu są codziennie koncerty i dancingi. Miód na moje serce !!!
Aniu ! Jednak grają :lol: :lol: :lol: I to codziennie od 20-ej do 23-ej :!:
Ale żeby nie było zbyt pięknie ........
Pani doktor ....................hmmmm........................nie była zbyt miła.
No i jedzonko jakieś takie cieniutkie :? Mnie osobiście wystarczy ale współczuję panom :roll:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Arka Medical Spa -Kołobrzeg

Post autor: rybka »

Hm, mam w Arce nawet swoje ulubione miejsce... :lol: :lol: :serce:

Miłego pobytu Bu-ba :D
Awatar użytkownika
Anna-K
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3376
Na forum od: 01 lip 2014 19:20
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Arka Medical Spa -Kołobrzeg

Post autor: Anna-K »

Bu-ba ja o tym wiedziałam i zastanawiałam się skąd Ty takie wiadomości miałaś :roll:
Cieszę się,że jesteś zadowolona.
Życzę Tobie skutecznej kuracji,tej jednej i drugiej ;)
Pozdrawiam :kwiat:
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: Arka Medical Spa -Kołobrzeg

Post autor: Bu-ba »

Aniu, ja żyję cały czas w biegu :) Mogłam przeczytać informacje wybiórczo :roll:
Dzisiaj zaczęłam pierwszy dzień z zabiegami. Wszystkie mam rozplanowane przed obiadem. Lepiej być nie mogło :lol: Po południu można sobie
wyskoczyć na spacerek, wybrać się na fajfy albo poczytać . Ale tak naprawdę to tutaj w ośrodku jest tyle dostępnych dla wszystkich (bezpłatnie)
atrakcji że nie ma czasu na nudę. Dzisiaj np. są dwa koncerty, joga,nauka tańca i dancing. No i o dziwo, jedzenie też lepsze :D
Czego chcieć więcej :?: :?: :!:
Rybka, zdradź proszę, jakie to miejsce :?: Nikomu nie powiem :P Może to będzie też moje ulubione ;)
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Arka Medical Spa -Kołobrzeg

Post autor: rybka »

Bu-ba pisze: 10 sty 2018 15:34 Rybka, zdradź proszę, jakie to miejsce :?: Nikomu nie powiem :P Może to będzie też moje ulubione ;)
Chyba da się zrobić :D Bu-ba, nakarm proszę rybki i pooglądaj jak pływają ;) :lol:
ODPOWIEDZ