Czy był ktoś w ConcordiaSalus w Pniewach Osiaczek 8 A ???

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ewabylinka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 03 sty 2013 18:01

Czy był ktoś w ConcordiaSalus w Pniewach Osiaczek 8 A ???

Post autor: ewabylinka »

Witam chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat sanatorium ConcordiaSalus w Pniewach Osieczek 8A?? Czy był ktoś w tym sanatorium a może ktoś wyjeżdża?? Pytam ponieważ ja dostałam skierowanie z Zusu wyjazd 28 styczeń do tego ośrodka a szukałam w internecie i nie znalazłam żadnych opinii na ich temat. Piszcie jeżeli ktoś był lub wyjeżdża albo na forum albo na e-mail: [email].com Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam Ewa :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Czy był ktoś w ConcordiaSalus w Pniewach Osiaczek 8 A ??

Post autor: adamadi »

:?: Widocznie nikt nie oceniał jeszcze....
Znalazłem tylko jedną opinie w
Krajowy Rejestr Wiarygodności i Rzetelności
Do znalezienia w google ;)
Pozdrawiam
luzik
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 15 sty 2013 13:47

Re: Czy był ktoś w ConcordiaSalus w Pniewach Osiaczek 8 A ??

Post autor: luzik »

Ja tam kończę niedługo turnus. Wy w drugim będziecie mieli jeszcze lepiej, a trzeci jeszcze lepiej, itd.
Ogólnie jest fajnie, zabiegi ok, młody personel, każdy uśmiechnięty - widać, że zgrana ekipa.
Jedzenie - rewelacja ! Chyba każdy kogo znam to chwali. Aż żal będzie do domu wracać ;)
No i ludzie. Ze mną na turnusie jest chyba ze 150 osób ! Pokoje dwuosobowe lub jednoosobowe, w zależności jak się trafi, łazienki czyściutkie ( w zasadzie jeszcze nowe ), duże.
Minusem był brak działania internetu mobilnego ( słaby zasięg ) ale szefostwo udostępniło wifi ( za free ) na świetlicy i jest ok.
No i pamiętamy, że Concordiasalus jest na wsi więc zapominamy o nocnych wypadach do klubów, sklepów nocnych, itp. Wada czy zaleta ? To już od każdego z osobna zależy.
Mnie się podoba. Cisza, spokój, nikt nie baluje pod oknem, a jak się chce balować to ruszyła niedawno kawiarnia / bar. Dopiero raczkuje ale rozwija się z dnia na dzień i o ile my już mało skorzystamy to wy będziecie raczej zadowoleni.
Docelowo ma być fajnie wg obietnic szefostwa. Szkoda tylko, że nie trafiłem na turnus wiosenny lub letni. Grill, ognisko no i ten teren...Będzie do rana się działo :D :D :D.

Polecam i śmiało pytajcie w temacie, postaram się wpadać w miarę możliwości i coś skrobnąć, a może i ktoś jeszcze napisze ;)
tomaszkaras
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 17 sty 2013 09:26

Re: Czy był ktoś w ConcordiaSalus w Pniewach Osiaczek 8 A ??

Post autor: tomaszkaras »

Witam serdecznie ja też jadę 28.01.2013 z ZUS.Podobno jest świetnie,czysto no i miła obsługa,ato najważniejsze.pozdrawiam
ewabylinka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 03 sty 2013 18:01

Re: Czy był ktoś w ConcordiaSalus w Pniewach Osiaczek 8 A ??

Post autor: ewabylinka »

Do luzik. Cieszę się ze w końcu ktoś odpisał, mam kilka pytań co pan zabrał ze sobą obowiązkowo? Czy jest tam może jakiś sklep? Czy jest tam jakaś kuchenka i lodówka ( bo rozumiem że sztućce to są na miejscu i jakieś talerz?? A i czy jest możliwość przeprania sobie rzeczy jakaś praleczka?? Przepraszam że marudzę ale jak widać po nicku jestem kobietą. Mam nadzieje że odpowie pan jeszcze przed wyjazdem. A i jeszcze jedno pytanko do ośrodka trzeba dotrzeć pierwszego dnia skierowania tak i nie trzeba tam być na siódmą rano tak jak zaczyna się turnus?? Pozdrawiam Ewa
forumowicz

Re: Czy był ktoś w ConcordiaSalus w Pniewach Osiaczek 8 A ??

Post autor: forumowicz »

Kurcze oglądałam ten ośrodek na ich stronce,aż się nie chce wierzyć że mogą być takie warunki,super.Gratuluję pobytu,lux,nówka.
Kynias
Posty: 4
Na forum od: 25 sty 2013 18:50

Re: Czy był ktoś w ConcordiaSalus w Pniewach Osiaczek 8 A ??

Post autor: Kynias »

Byłem uczestnikiem pierwszego turnusu , który zakończył się 25.01.2013 roku. Ośrodek nowy, ale był przystosowany dla osób w podeszłym wieku, zrobiono z niego sanatorium, zabiegi jak w każdej przychodni rehabilitacyjnej, basen -dojazdy do Grójca, kuracjusze młodzi gniewni nawet wręcz agresywni, o spokoju nie masz co marzyć, balangi po nocach spać schorowanym nie dają Uwaga na opłaty 100 zł za telewizor do pokoju i miejsce postojowe od samochodu 150 zł. Resztę zobaczycie od poniedziałku na nowym turnusie !
Kynias
Posty: 4
Na forum od: 25 sty 2013 18:50

Re: Czy był ktoś w ConcordiaSalus w Pniewach Osiaczek 8 A ??

Post autor: Kynias »

Halo, halo! czy nikt nie dojechał do Concordia Salus w Osieczku? Oczekuje na opinie kuracjuszy po pierwszym dniu drugiego turnusu. Czy jest Wam tak dobrze , czy może nie macie dostępu do internetu. Na pierwszym turnusie działała sieć na pierwszym piętrze na niby świetlicy i pomieszczeniu socjalnym obok świetlicy.
ewabylinka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 03 sty 2013 18:01

Re: Czy był ktoś w ConcordiaSalus w Pniewach Osiaczek 8 A ??

Post autor: ewabylinka »

Witam wszystko fajnie i w porządku tylko nudno w wolnym czasie ale tak to wszystko w porządku
Kynias
Posty: 4
Na forum od: 25 sty 2013 18:50

Re: Czy był ktoś w ConcordiaSalus w Pniewach Osiaczek 8 A ??

Post autor: Kynias »

Re. EwaBelinka- czy naprawdę jest w Osieczku tak dobrze, na pierwszym turnusie nie było tak słodko, młodzi ludzie balangowali po nocach i nie dawali spać innym , tzn.chorym, którzy przyjechali się leczyć, proszę szczerze pisać jak tam teraz jest!
ODPOWIEDZ