Rabka Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
cogito07
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 24 sie 2010 22:05

Rabka Zdrój

Post autor: cogito07 »

Witam!!!
Czy ktoś w ogóle kiedyś był na rehabilitacji w Rabce Zdrój / Jordana 2 / ????!!!!!!!
Chodzi mi o opis pobytu,ocenę, itp. itd / mam skierowanie na wrzesień,ale nikt do tej pory nie chce się przyznac do pobytu w tym ośrodku!!!!
B. proszę o informacje,jeśli ktoś orientuje się w temacie / pilne !!!/.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Rabka Zdrój

Post autor: syrenka »

Witam! Jesli nikt się nie odzywa to znaczy że nikt tam nie był .Poszukaj forum na temat tego ośrodka.Jesli należy on pod szpital to nic nie znajdziesz.Bo albo średnia wieku jest wysoka i osoby które tam były nie mają dostępu do internetu ,albo to przeciętny ośrodek .Nie ma co się bać. Jeśli to prewencja to tak musisz to zaliczyć bo inaczej będą jakieś konsekwencje.Zabiegi są wszędzie takie same /przewaznie/.Popytam wśród znajomych.Ale nie słyszałam o tym ośrodku.Może on jest nowy jeśli tak to będzie dobrze .Sprawdze i dam ci znać.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Rabka Zdrój

Post autor: syrenka »

Cześć! Interesująca strona na temat w/w . www.uzdrowisko-rabka.pl/portal/baza kardiologia Tak jak myślałam to jest szpital kardiologiczny.Zabiegi cały dzień .Stary budynek.Powodzenia .Sprawdż sobie tą stronke. Ja jade do Lądka w pażdzierniku pod koniec miesiąca to dopiero mogiła.Też szpital ale narządy ruchu. Pozdrawiam
cogito07
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 24 sie 2010 22:05

Re: Rabka Zdrój

Post autor: cogito07 »

Witam również!
Wielkie dzięki za odpowiedż.Powiem szczerze,że nie mam wielkiej ochoty na wyjazd,ale też chyba i innego wyjscia póki co! / ode mnie jest ok. 200 km , ale
nawet przejazd funduje NFZ/. Chodziło mi o to, aby miec jakieś rozeznanie na temat zabiegów ,ew.wykorzystania czasu wolnego już po... - mam
nadzieje,że dysponują internetem,bo nie wyobrażam sobie siedzenia przed TV i słuchania rozmów o dolegliwościach ????????? /.
Szukałem informacji internetowych , ale są b. ogólne. Poza tym, co wyczytałem, to jednak sanatorium i szpital uzdrowiskowy działają na trochę
innych zasadach. / z tego co wiem,to chyba dostanę wypis na koniec - coś takiego jak chyba w szpitalu !!!! /.
Nigdy nie miałem okazji byc na takim wyjeżdzie, ale może po prostu z niewiedzy trochę człowiek się stresuje. Może będzie całkiem ok ???!!!!!
Także pozdrawiam i życzę miłego/ udanego ???/ pobytu !!!!
ODPOWIEDZ