Orlik Ustroń

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ewelizarda
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 17 kwie 2017 18:31
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Orlik Ustroń

Post autor: ewelizarda »

Byłam w ORLIKU w Ustroniu w listopadzie 2018r.Uważam za udany pobyt.Jedzenie dla mnie było wystarczajace.Niestety do sklepów jest daleko,do z górki,ale z powrotem gorzej.Stworzyłyśmy grupe,która robiła piesze wycieczki np,do żródła Karola.Kadra bardzo miła.Ja mam poroblem z kręgosłupem szyjnym i piersiowym.Zabiegi na basenia/jest na dole-wszystkie zabiegi na miejscu/.Różne zabiegi krio,grota solna,nawet jest kriokomora,laser,taki zabieg z błota wulkanicznego/nie pamiętam nazwy/.piszę dość chaotycznie,ale w niedziele wyjezdzam do sanatorium w Iwoniczu,pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Palka87
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 09 kwie 2018 18:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 23

Re: Orlik Ustroń

Post autor: Palka87 »

Witam Wszystkich :) :)

Czy ktoś się wybiera do Orlika w lipcu? Mam skierowanie z Zusu na turnus od 12.07 i ciekawa jestem czy jest tu ktoś kto też będzie w tym terminie ;) ciekawe czy w ogóle ten turnus się odbędzie, bo przez tego wirusa wszystko się przesuwa :cry:
Dwa lata temu byłam w Ustroniu ale byłam wtedy w Danielu i bardzo miło wspominam ten pobyt, mam nadzieję, że w Orliku też będzie super :)
pozdrawiam Wszystkich :) :)
Awatar użytkownika
andrzej590
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 313
Na forum od: 28 kwie 2017 12:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Orlik Ustroń

Post autor: andrzej590 »

Wyjeżdżam do Orlika w Ustroniu 19 sierpnia. Proszę o opinie na temat pokoi, posiłków, zabiegów i całego ośrodka.
ODPOWIEDZ