Orlik Ustroń

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Orlik Ustroń

Post autor: bista »

Maryann pisze:Jest tak jak napisała Asig. Część kuracjuszy pomimo skierowania do ośrodka Orlik ma zakwaterowanie w Danielu.
Bista napisałam Ci wiadomość na priv.
niestety nie ma tej wiadomości, sprawdzałam, u góry tez mi pokazuje 0, więc nie wiem, co jest grane?
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Orlik Ustroń

Post autor: stokrotka »

Po pobycie w Orliku ,myślałam że gorszego sanatorium być nie może ( no ,może po Stróżach) .Myliłam się jednak,czytając opinie o Danielu.Mocno się zastanawiam czy w przyszłym roku startować do ZUS z wnioskiem.Bo? ....te trzy sanatoria królują w moim oddziale ZUS.
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Orlik Ustroń

Post autor: bista »

Maryann pisze:Jest tak jak napisała Asig. Część kuracjuszy pomimo skierowania do ośrodka Orlik ma zakwaterowanie w Danielu.
Bista napisałam Ci wiadomość na priv.
Dzisiaj dostałam Twoją wiadomość, a więc jedziesz dopiero od 24.08, ja wtedy będę jeszcze tydzień, więc może się spotkamy. Niestety, w moim starym telefonie nie mam Internetu, jeśli można będzie wejść na tę stronę w sanatorium, to dam Ci znać, jak tam jest i w którym pokoju jestem. Do zobaczenia:-)
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Orlik Ustroń

Post autor: bista »

asig pisze:
asig pisze: Osobodzień pobytu w sanatorium rozpoczyna się od godz. 14.00 obiadem pierwszego dnia skierowania, a kończy śniadaniem ostatniego dnia skierowania (wymeldowanie do godz. 12:00).
Wejdż na stronę Orlika tam jest napisane dla NFZ i ZUS bo w Danielu jest wszystko tak samo, zresztą sprawdż na skierowaniu też jest napisane... A remont trwa (mieszkam na II piętrze więc mam remont na co dzień i winda robi za towarową a gruz na holu jest na porządku dziennym).
Napisałam do Ciebie prywatną wiadomość. Proszę zajrzyj do niej. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Orlik Ustroń

Post autor: Maryann »

bista pisze:
Maryann pisze:Jest tak jak napisała Asig. Część kuracjuszy pomimo skierowania do ośrodka Orlik ma zakwaterowanie w Danielu.
Bista napisałam Ci wiadomość na priv.
Dzisiaj dostałam Twoją wiadomość, a więc jedziesz dopiero od 24.08, ja wtedy będę jeszcze tydzień, więc może się spotkamy. Niestety, w moim starym telefonie nie mam Internetu, jeśli można będzie wejść na tę stronę w sanatorium, to dam Ci znać, jak tam jest i w którym pokoju jestem. Do zobaczenia:-)
Ok... w takim razie do zobaczenia niedługo... :D
OlaP
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 28 kwie 2019 12:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Orlik Ustroń

Post autor: OlaP »

Hop hop, jakieś świeższe opinie może? Czy już nikt tam nie jeździ? ;) Na prawdę nie ma szans na pokój jednoosobowy? Bardzo na to liczyłam :(
Awatar użytkownika
ewaryz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 79
Na forum od: 10 mar 2019 11:51
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Orlik Ustroń

Post autor: ewaryz »

Hej Olap,kiedy się wybierasz do Orlika.Ja tam jadę od 21czerwca :P
OlaP
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 28 kwie 2019 12:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Orlik Ustroń

Post autor: OlaP »

11 maja, już się boję ;) wcześniej się cieszyłam ale po przeczytaniu opinii mina mi zrzedła...
Awatar użytkownika
ewaryz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 79
Na forum od: 10 mar 2019 11:51
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Orlik Ustroń

Post autor: ewaryz »

Czyli będziesz przede mną .W takim razie czekamy na Twoją opinię,ja tam jestem dobrej myśli i udanego pobytu ;)
OlaP
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 28 kwie 2019 12:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Orlik Ustroń

Post autor: OlaP »

Dziękuję :) Hehe wszyscy piszą że napiszą opinię po powrocie a później zapominają ;) Postaram się nie zapomnieć :)
ODPOWIEDZ