Orlik Ustroń

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Orlik Ustroń

Post autor: Maryann »

Witaj Asiq. Powiedz skąd uzyskałaś taką informację. Jak dzwoniłam na recepcje to mi powiedziano że nie wolno im udzielać informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Orlik Ustroń

Post autor: Maryann »

asig pisze: Witam. Wyjeżdżam 31 lipca do Daniela mimo, ze na skierowaniu ZUSowskim mam Orlika. Napiszę swoją ocenę i spostrzeżenia, moze nawet w trakcie trwania turnusu. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.
Odezwij się proszę jak będziesz na miejscu. Ja jadę na następny turnus po Tobie. :)
elizabet151
Posty: 4
Na forum od: 27 lip 2017 14:07
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Orlik Ustroń

Post autor: elizabet151 »

witaj :)
czekam na wiadomości mam nadzieję dobre :D :D
pozdrawiam
Awatar użytkownika
asig
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 18 sie 2016 14:17
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Orlik Ustroń

Post autor: asig »

elizabet151 pisze:witaj :)
czekam na wiadomości mam nadzieję dobre :D :D
pozdrawiam
Jestem w Danielu mimo ze na skierowaniu był Orlik, ale to podobno ta sama firma tylko dwa obiekty. Więc tak:
1. Daniel obiekt "średni Gierek" remont na drugim piętrze trwa (kurz, gruz i windą jeżdżą taczki z zaprawą),
2. Baza zabiegowa: laser, prądy, wirówka, gimnastyka ogólnousprawniająca i indywidualna w klatce, krio miejscowe, dla niektórych basen w Orliku z dowozem busem,
3. Pan dr wszystko wie najlepiej, nie ma dyskusji jeśli chodzi o zabiegi, lepsza jest Pani dr,
4. Jestem w pokoju studio czyli 2x2 osoby z jedną łazienką (na szczęście po remoncie), z tv analogowym płatnym w jednym z pokoi, w tv dwa programy czasem pojawia się polsat,
5. psychorelaksacja odbyła się w kawiarni, na niewygodnych fotelach a pani psycholog z laptopa puściła muzykę i to koniec,
6. Dla osób niepełnosprawnych (tzn. z chodzikiem albo wózkiem) - nieprzystosowany, na rampie zjazdowej zakaz wjazdu bo jeżdżą taczki z gruzem a wózek raczej nie mieści się w windzie,
7. jedno na plus dobre jedzenie ale ja nie jestem wymagająca pod tym względem więc mogę być nieobiektywna,
8. do centrum ok 1 km, do Wisły 200 m,
9. okolica ładna,
Pytajcie jeśli coś jeszcze mogłabym napisać... ogólnie porażka. Będę pisać zażalenie do ZUS.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Orlik Ustroń

Post autor: Maryann »

asig... Możesz napisać kiedy otrzymałaś informację że będziesz w innym obiekcie niż ten wskazany na skierowaniu?
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Orlik Ustroń

Post autor: bista »

beti4514 pisze:Witam Was w tym temacie , dzwoniłam dziś do Ustronia" Orlik" i okazało się że będę zakwaterowana w ośrodku "Daniel " dowiedziałam się od miłej pani że są pokoje dwuosobowe ,nie ma rezerwacji ,telewizor w pokoju ,w-f tylko w holu na dole a parking bezpłatny ...no i z mojego podglądu na mapie jest to ośrodek na" końcu świata " ...ciekawe jak będzie ,zaczynam 7 lipca...pozdrawiam wszystkich :kwiat:
Bardzo proszę o informacje o Danielu. Jadę tam z NFZ od 12 sierpnia. Jestem przerażona niektórymi opiniami, a tak się cieszyłam, bo dostałam to sanatorium ze zwrotów (czekałam pon. dwa lata) i teraz miała to by być tragedia?
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Orlik Ustroń

Post autor: bista »

asig pisze:
elizabet151 pisze:witaj :)
czekam na wiadomości mam nadzieję dobre :D :D
pozdrawiam
Jestem w Danielu mimo ze na skierowaniu był Orlik, ale to podobno ta sama firma tylko dwa obiekty. Więc tak:
1. Daniel obiekt "średni Gierek" remont na drugim piętrze trwa (kurz, gruz i windą jeżdżą taczki z zaprawą),
2. Baza zabiegowa: laser, prądy, wirówka, gimnastyka ogólnousprawniająca i indywidualna w klatce, krio miejscowe, dla niektórych basen w Orliku z dowozem busem,
3. Pan dr wszystko wie najlepiej, nie ma dyskusji jeśli chodzi o zabiegi, lepsza jest Pani dr,
4. Jestem w pokoju studio czyli 2x2 osoby z jedną łazienką (na szczęście po remoncie), z tv analogowym płatnym w jednym z pokoi, w tv dwa programy czasem pojawia się polsat,
5. psychorelaksacja odbyła się w kawiarni, na niewygodnych fotelach a pani psycholog z laptopa puściła muzykę i to koniec,
6. Dla osób niepełnosprawnych (tzn. z chodzikiem albo wózkiem) - nieprzystosowany, na rampie zjazdowej zakaz wjazdu bo jeżdżą taczki z gruzem a wózek raczej nie mieści się w windzie,
7. jedno na plus dobre jedzenie ale ja nie jestem wymagająca pod tym względem więc mogę być nieobiektywna,
8. do centrum ok 1 km, do Wisły 200 m,
9. okolica ładna,
Pytajcie jeśli coś jeszcze mogłabym napisać... ogólnie porażka. Będę pisać zażalenie do ZUS.
Pozdrawiam.
Ja jadę od 12 sierpnia z NFZ (ze zwrotów) i po Twojej informacji jestem trochę przerażona warunkami. Gdy dzwoniłam, pani w recepcji powiedziała, że są okłady borowinowe i masaże, a Ty piszesz, że tylko kilka i to takich, które mnie nie interesują! Ratuj, może są jeszcze inne? I czy wszystkie pokoje są 2+2?
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Orlik Ustroń

Post autor: Maryann »

Może się spotkamy Bista... bo z tego co sie dowiedziałam to mnie też może to "szczęście" spotkać
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Orlik Ustroń

Post autor: bista »

Maryann pisze:Może się spotkamy Bista... bo z tego co sie dowiedziałam to mnie też może to "szczęście" spotkać
Ok, byłoby miło. Daj znać, jak już będziesz coś wiedziała, ale tylko do 9 sierpnia, bo 10 już jadę do rodziny, a potem do DANIELA:-) Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Orlik Ustroń

Post autor: Maryann »

Jak sie coś dowiem więcej, napiszę. Pozdrawiam. :)
ODPOWIEDZ