procardia nie polecam wręcz odradzam

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: Chmurka07 »

A ja nie wierzę w cuda, nie wierzę Zbyszku że taka rehabilitacja wpłynie na uleczenie takiej choroby. Przerabiałam to....była rehabilitacja, leczenie, zmiany żywieniowe oszczędzający tryb życia i niestety była operacja zastawki.Dodam z pozytywnym skutkiem :D Teraz ,mogę jeździć do każdego sanatorium :D
zbigniew150560
Posty: 3
Na forum od: 19 lip 2021 15:56
Oddział NFZ: Śląski

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: zbigniew150560 »

Witam serdecznie Chmurka 07 Muszę przyznać Tobie racje sytuacja z moją choroba powróciła .Około 2 tygodnie temu dostałem dusznosci bardzo męczyłem się i serca wpadało arytmię co zwiększało dusznosci fakt że ze względu na cowid nie odwiedziłem lekarza .Lekarz gdy zobaczył moje EKG skierował mnie do szpitala w Katowice -Ochojec po przeprowadzeniu badań echo serca ,przełykowe echo serca ,koronografi (żyły były czyste) Lekarze podjęli decyzje że operacja wymiany zastawki mitralnej termin mam na 13 wrzesnia jestem przyznam trochę przerażony .Czy mogła byś mi przybliżać na czym to polega i jak przebiegała rechabilitacja i jak się czułaś po operacji Pozdrawiam serdecznie
zbigniew150560
Posty: 3
Na forum od: 19 lip 2021 15:56
Oddział NFZ: Śląski

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: zbigniew150560 »

Chmurka07 pisze: 22 lip 2021 21:22 A ja nie wierzę w cuda, nie wierzę Zbyszku że taka rehabilitacja wpłynie na uleczenie takiej choroby. Przerabiałam to....była rehabilitacja, leczenie, zmiany żywieniowe oszczędzający tryb życia i niestety była operacja zastawki.Dodam z pozytywnym skutkiem :D Teraz ,mogę jeździć do każdego sanatorium :D
Witam serdecznie Chmurka 07 Muszę przyznać Tobie racje sytuacja z moją choroba powróciła .Około 2 tygodnie temu dostałem dusznosci bardzo męczyłem się i serca wpadało arytmię co zwiększało dusznosci fakt że ze względu na cowid nie odwiedziłem lekarza .Lekarz gdy zobaczył moje EKG skierował mnie do szpitala w Katowice -Ochojec po przeprowadzeniu badań echo serca ,przełykowe echo serca ,koronografi (żyły były czyste) Lekarze podjęli decyzje że operacja wymiany zastawki mitralnej termin mam na 13 wrzesnia jestem przyznam trochę przerażony .Czy mogła byś mi przybliżać na czym to polega i jak przebiegała rechabilitacja i jak się czułaś po operacji Pozdrawiam serdecznie :
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: Chmurka07 »

Witaj Zbigniew.Chciałam wysłać Ci kilka informcji w wiadomości prywatnej ale nie wiem dlaczego nie chcą mi iść. Tak wiec w skrócie: operacja jest poważna, na otwartym sercu, trwa ok 7 godz.ale spokojnie obecne jest wykonywana powszechnie i wiecej jest strachu przed niż po. Rehabilitacja jest długa , nie oczekuj poprawy po tygodniu czy miesiącu.Przez pierwsze dwa lata zaliczyłam kilka pobytów w szpitalu, potem było coraz lepiej i już minęło 11 lat. Pozdrawiam i życzę zdrówka.
ODPOWIEDZ