procardia nie polecam wręcz odradzam

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: Sloneczko »

Nałęczów ?? :o :o :o
Losmiel :kwiat: pisał o Nałęczowie: "Karwasz twarz powiedziałby Pażdzoch :o Gdzie oni mnie wysłali,no gdzie ! i "............. a Nałeczów jak to Nałeczów 70+ i ani rusz "...... więc szczerze nie wiem co lepsze :o :shock: Procardia czy Nałęczów ;) :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: Chmurka07 »

Paweł a co Cie w Nałęczowie tak urzekło????? W jakim ośrodku mieszkałeś? Ja mam jechać w marcu i już zalewa, się łzami :oops: :oops: :oops:
jaroj92
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 142
Na forum od: 13 lis 2014 11:03
Oddział NFZ: Lubelski

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: jaroj92 »

Witam.Byłem w Nałęczowie 2 razy.Jest to miejsce piękne cisza spokój i tak jak wszędzie gdzie będziemy atmosfera jest najważniejsza i wtedy jest super .
Bogmarko56
Posty: 2
Na forum od: 06 lip 2015 18:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: Bogmarko56 »

Ludziska, nie wypisujcie bzdur Właśnie jestem w Procardii w Augustowie i te wszystkie bzdety jak tu jest "strasznie i źle" wypisują niepoważni ludzie. TU JEST NAPRAWDĘ SUPER POD KAŻDYM WZGLĘDEM.
Teresa22
Posty: 1
Na forum od: 04 sie 2015 23:04
Oddział NFZ: Lubelski

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: Teresa22 »

W lipcu byłam uczestnikiem turnusu rehabilitacyjnego w Procardii. Skierowanie otrzymałam z ZUS-u. Jechałam tam z mieszanymi uczuciami, ponieważ przeczytane wpisy na forum nie napawały entuzjazmem. Okazuje się, że malkontentów nie należy słuchać. Od pierwszego dnia wszystko mi się bardzo podobało. Przyjęła mnie szalenie miła pani ordynator, od pielęgniarki otrzymałam wszystkie potrzebne informacje. W pokoju spotkałam sympatyczną współlokatorkę, zajęcia rehabilitacyjne kończyły się o 13,30, potem obiad i czas wolny. Miałam ze sobą swój rower, dzięki temu zwiedziłam Augustów i najbliższe okolice. Jeździłam cudownymi ścieżkami rowerowymi, chodziłam leśnymi duktami, wczesne poranki spędzałam nad wodą, były to niezapomniane chwile. Miło wspominam zajęcia z rehabilitantami: rowerki, ćwiczenia na materacach, spacery, muzyka relaksacyjna i dwukrotne chodzenie po schodach. 24 dni minęły bardzo szybko, trzeba było się szykować do powrotnej drogi. Wracałam zrelaksowana, wypoczęta i szczęśliwa. Serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników oddziału rehabilitacyjnego, dziękuję za wszystko, co otrzymałam.
Bogmarko56
Posty: 2
Na forum od: 06 lip 2015 18:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: Bogmarko56 »

Dokładnie tak jest jak Pani Teresa opisała. Zresztą, jak kojarzę, to byliśmy na tym samym turnusie w Procardii więc nie może być inna rzeczywistość niż ta jaką tam zastaliśmy. Ba, na dowód tego, że w Procardii i Augustowie jest super fajnie, od 10 września znów zaczynam z wielką przyjemnością rehabilitację w Procardii w Augustowie. Pozdrowienia dla wszystkich, malkontentów też.
Bogusław M.
latonio
Posty: 4
Na forum od: 14 mar 2016 17:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: latonio »

Witam. Ponieważ dostałem skierowanie do Procardii w Augustowie, mam kilka pytań. Czy jest parking, na którym można zaparkować auto? Czy w szpitalu dostępne jest Wi-Fi? Z przeczytanych postów wynika, że nie ma na miejscu pralki. Czy to prawda? Za wszelkie informacje będę wdzięczny. Pozdrawiam.
Debesciak68
Posty: 4
Na forum od: 13 kwie 2016 20:57
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: Debesciak68 »

Ciekaw jestem czy coś się zmieniło od ostatnich wpisów? Jadę z Warszawy na turnus z ZUS od 19 maja. Mogę kogoś zabrać i powiele pytanie o parking. Z jednej strony pełen obaw a zdugiej zależy mi żeby jak najszybciej stanąć na nogi i wrócić do pracy. Pozdrawiam
N1234
Posty: 1
Na forum od: 24 kwie 2016 08:58
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: N1234 »

Parking jest koło procardia.Pralki nie ma ale można oddać rzeczy do prania za odplatą lub robić pranie we własnym zakresie. wifi jest na dole przy recepcji. Jeśli macie pytania to piszcie.
kiefir
Posty: 1
Na forum od: 29 kwie 2016 18:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: procardia nie polecam wręcz odradzam

Post autor: kiefir »

Debesciak68 pisze:Ciekaw jestem czy coś się zmieniło od ostatnich wpisów? Jadę z Warszawy na turnus z ZUS od 19 maja. Mogę kogoś zabrać i powiele pytanie o parking. Z jednej strony pełen obaw a zdugiej zależy mi żeby jak najszybciej stanąć na nogi i wrócić do pracy. Pozdrawiam
witam byłem dzisiaj w zus i dostałem skierowanie na turnus do augustowa od 19 maja Byłbym zainteresowany zabrania sie z Panem do tego sanatoriu. Mieszkam pod warszawa kierunek Radzymin. prosze o kontakt na maila [email].com Pozdrawiam
ODPOWIEDZ