Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1702
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: p-siak »

Widzę go codziennie. To stare opinie,wpisz w lupkę. Przyjedź po południu,to może skierują Cię do Pod Jodłą/znam świeży
przypadek z NFZ/.
Wybierz może Klimat,jesli z ZUS.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: Dagna »

Może nie umiem szukać na forum :cry: , widziałam raczej same ogłoszenia kto kiedy jedzie, wczoraj lupka przede wszystkim w użyciu była, z takich najaktualniejszych to znalazłam w innym wątku
satgol pisze: 11 kwie 2019 20:59 Budynek jest drewniany, do tego dziurawy. Wiatr hula po pokojach, koce w oknach, po to żeby zakryć dziury, nie domykające się okna, klamki w oknach zastępują jakieś skobelki. Jedzenie catering, małe porcje, niesmaczne, zimne. Zabiegi okrojone do maksimum, rozłożone na cały dzień od 7 do 18. Mam porównanie, jest to 8 sanatorium moje. Chętnie odpowiem na pytania :D
- raczej nie zachęca
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: Dzia_dek »

Dagna TUTAJ znajdziesz zupełnie przeciwstawne opinie na temat tego ośrodka , a są napisane zaledwie pół roku wcześniej
niż ta cytowana przez Ciebie. Moim zdaniem "satgol" trochę przesadził ze swoim opisem. Trudno spodziewać się w prawie
110 letnim budynku (na dodatek wpisanym do rejestru zabytków) okien otwieranych na pilota. Jeśli chodzi o wyżywienie,
to w BO już nie ma cateringu. Teraz na miejscu są przygotowywane posiłki dla innych obiektów Uzdrowiska Iwonicz. Więc
jakość posiłków zdecydowanie się poprawiła. Przy zakwaterowaniu były dwie "opcje": pokoje od strony wschodniej z wejściem
na duży taras lub wyżej na balkony no i z ładniejszym widokiem, ale chłodniejsze; po przeciwnej stronie widoczek na las, pokoje
ciemniejsze, ale za to zdecydowanie cieplejsze. Czasem kuracjusze, mimo przydziału do BO, są kwaterowani w sanatorium
"Pod Jodłą". To budynek po drugiej stronie ulicy. Na część zabiegów trzeba dojść około 300 m do ZLU. Posumowałaś, że opis
"satgola" nie zachęca, ale musisz sama sobie odpowiedzieć czy przy Twoim stanie zdrowia "stać" Cię na to, aby zrezygnować
z wyjazdu na rehabilitację.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: Dagna »

Bardzo dziękuję :kwiat: Masz rację nie mogę zrezygnować.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24579
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: ewasz »

Dagna, głowa do góry, włącz pozytywne myślenie i w drogę. Najważniejsze i tak są zabiegi i towarzystwo a i jeszcze fajna pogoda 😊
Życzę niezapomnianego pobytu, powodzenia ✊🌞🤗
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: Dagna »

Dziękuję, tak najważniejsze zabiegi, do prądów mam przeciwskazania neurologiczne więc pojadę dzień wcześniej, mam nadzieję na borowinę i jakieś masaże czy kąpiele się załapać, bo gimnastyka na basenie to chyba z urzędu przysługuje. Oczywiście świeży opis murowany po powrocie :D
Awatar użytkownika
Jokeres
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 22 lis 2018 21:11
Staż sanatoryjny: 3

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: Jokeres »

Zaczynam mieć obawy co do tego orła , w zeszłym roku bylem w sanvicie i było ok. basen na miejscu , pokoik po remoncie a tu taka rudera...zabytek-zabytkiem ale tu chodzi o zdrowie zeby sie nie przeziębić w niedogrzanej „drewnianej budce” bo wyjazd za miesiac i jest jeszcze czas na rezygnacje...
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24579
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: ewasz »

Górale całe życie żyją w "drewnianej budce" a kiedyś zimy były, że ho, ho i nie zamarzli. Wierzę, że i Ty nie zamarzniesz.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: Dagna »

Chyba z drugiej strony jest bardzo brzydki albo za ciemno na robienie zdjęć bo żadnej fotki nie znalazłam. No nic zostało czekać na test i ruszam. Może ktoś napisze w międzyczasie jak tam jest w czasie pandemii.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

Post autor: Dzia_dek »

Dagna, pisząc z drugiej strony, to rozumiem, że masz na myśli widok od strony lasu. ;)
Czy ja wiem? Chyba nie jest aż taki bardzo brzydki. :o Zapewniam, że są paskudniejsze. :?
ODPOWIEDZ