Wysowa Zdrój "Glinik"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Wysowa Zdrój "Glinik"

Post autor: Hipokryt »

Co tam Biawena, skoro temat o Gliniku :lol: :lol:
A jak obecnie wygląda rozrywka w tym Gliniku?
Czy nadal rozsuwany parawan na stołówce i balety w tak zrobionej kawiarni? Dodam, że jako goście graliśmy tam na wlasnym sprzęcie a od nas ośrodek dostał trochę nagrań do tańca bo własnych fajnych płyt wtedy nic mieli :lol:
Jak była możliwość imprezy odbywały się też pod wiatą i przy ognisku obok budynku.
Ogólnie jednak było Super ! Gdy była dobra zabawa to nawet wtedy nie brakowało gości z tzw. "luksusowych" sanatoriów Wysowej :lol:
Sam ośrodek mogę polecić tylko gdy traficie na jakąś ich dobrą ofertę w promocję ;)
Awatar użytkownika
tadek 1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 164
Na forum od: 13 gru 2013 04:53
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wysowa Zdrój "Glinik"

Post autor: tadek 1 »

Nie rozumiem jeżeli warunki komuś nie odpowiadają to proszę jechać prywatnie np.na Karaiby .ja nie mam nic do zazuczenia
Awatar użytkownika
tadek 1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 164
Na forum od: 13 gru 2013 04:53
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wysowa Zdrój "Glinik"

Post autor: tadek 1 »

Zbliża się ostatni tydzień turnusu pora na małe podsumowania. Zabiegi odbywają się płynnie choć była awaria na basenie i trochę się pomieszało w godzinach zabiegów ale i to udało się po ustawiać panie pielęgniarki podzwonily po pokojach kto i gdzie ma przyjść na zabieg zamienny i już jest ok.Ekipa jest fajna pogoda tylko płata figa wszędzie juz przedwiośnie a tu śnieg leży i wieje jak by się ktoś powiesił. Mieliśmy spotkanie przy ognisku z goralem grał śpiewał opowiadał kawały na ale cóż pogoda nas nie oszczedzila wiało i zrobiło się okropnie zimno. Towarzystwo pomału rozeszło się do pokoi .Ogólnie jestem zadowolony a jeszcze jedno przepraszam za mój poprzedni wpis samego mnie nie stać na wyjazdy zagraniczne a pisze takie brednie byłem pewnie po spotkaniu przy ... kawie....😉😉😉😉😉
forumowicz

Re: Wysowa Zdrój "Glinik"

Post autor: forumowicz »

Tadek, najważniejsze, że jesteś zadowolony :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Wysowa Zdrój "Glinik"

Post autor: Hipokryt »

Mam pytanie do miłośników tego sanatorium piszących w tym temacie:
Jak obecnie wygląda dojście do budynku od ulicy? Czy by ostatnioł jakikolwiek remont na tym odcinku jezdni i chodnika?
Pytanie ma związek z dostępem dla osób niepełnosprawnych.
Z góry dziękuję za informacje :)
NFZ MA TO GDZIES
Posty: 1
Na forum od: 18 sie 2020 12:24

Re: Wysowa Zdrój "Glinik"

Post autor: NFZ MA TO GDZIES »

Pierwszy dzień "Dzień Dobry"
W dobie pandemii korona wirusa zero organizacji, pełno ludzi na poczekalni przyszli pensjonariusze wraz z osobami towarzyszącymi (nie poddani badaniom na COVID19).
W recepcji brak informacji o posiłku obiad większość z nas się spóźniła.
Toaleta z czasów PRL kto to dopuścił do użytku.
Kolacja  po obiedzie wiadomym było ze czeka głodowa porcja, ale żeby dać 2 plastry wędliny przez którą więcej widać niż przez firany w pokoju. Pasztet uratował trochę sytuację, nie 2 kanapki to za mało, a na pewno za mało bo obie na czerstwym chlebie. Ktoś kto przyjechał się odchudzać na pewno mu pomorze o ile w swojej powściągliwość nie zacznie wcinać kebabów na mieście.

Dzień Drugi jeszcze się nie skończył a jest już <s style="color: red"><span style="color: black">nie</span></s>źle.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1702
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Wysowa Zdrój "Glinik"

Post autor: p-siak »

Same uwagi, może ewaukuj się, może weź pod uwagę piękne lato i okolicę...
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Wysowa Zdrój sanatorium Glinik

Post autor: Atina »

Witam
Przebywałam we wrześniu w sanatorium Glinik moja krótka ocena tego miejsca.
Położenie piękne jak i pozostałe sanatoria w tym małym uzdrowisku :)
Zabiegi jak wszędzie poprawne na wyróżnienie zasługuje Pan prowadzący gimnastykę w basenie :kwiat:
Jedzenie bardzo dobre nawet za bardzo ;) tym chyba rekompensują słabe warunki lokalowe ;) aczkolwiek remontuje się część pokoi.
Pani Maria oprowadzała po górkach i pagórkach za darmo po obiedzie co drugi dzień duży plus,kobieta pasjonatka Beskidu Niskiego.
Samo uzdrowisko senne i ciemne pomimo skarg na brak lamp,które i owszem były ale nieczynne ...nikt nic z tym nie zrobił :?
Były zorganizowane 2 wieczorki taneczne bardzo udane z dużą frekwencją.
Wieczory góralskie 2 razy fajny czas na wesoło, jak i wycieczki z biura turystycznego.
W pobliżu Instytut Zdrowia Człowiek z kawiarnią czynną od 15 do 22 z muzyką dużo ludzi korzystało z tej formy rozrywki.
Wysowa ma powietrze jak marzenie :serce: to olbrzymi i dla mnie jedyny atut tego miejsca.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wysowa Zdrój sanatorium Glinik

Post autor: wiktor64 »

dzeki za opinie :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4924
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wysowa Zdrój sanatorium Glinik

Post autor: alutka 114 »

Atinko dzięki za Twoją opinię o tym miejscu :kwiat:
ODPOWIEDZ