Ciechocinek 22 Szpital Wojskowy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14510
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek 22 Szpital Wojskowy

Post autor: ANDY12345 »

No tak i skończyło się dobre , to może i ja coś niecoś dopiszę :lol: .
Wejście od frontu jak i z tyłu bezproblemowe dla wózków, blisko recepcja i w dniu przyjęcia 3 osoby przyjmowały i kierowały gości tak że nie było kolejek ani ścisku. Hol bardzo przestronny z miejscami siedzącymi dla oczekujących do przyjęcia i szybka rejestracja. Wcześniejsze telefoniczne zgłaszanie potrzeb przystosowanego pokoju dla niepełnosprawnych jest brane pod uwagę i prawdopodobnie weryfikowane po przyjeździe... uwaga ja byłem w czwórce ale pokoje duże w porównaniu z dwójkami. Prawie każdy pokój z balkonem i suszarkami, nasłoneczniony przez część dnia.
Następnie rejestracja w jadalni w wyznaczonym stołem i miejscem ze względu na dietę których jest 4 lub 5 i można już zjeść obiadek.
Posiłki podawane na II zmiany, bardzo smaczne i urozmaicone, dla mnie w zupełności wystarczające chociaż więcej spalałem kalorii niż pozostali. Niestety kolacje w większości przypadków były bardziej obfite niż śniadania i stąd moje obowiązkowe nadprogramowe ćwiczenia, a przecież jeszcze od czasu do czasu kawiarenki trzeba odwiedzić ;) , a jest ich sporo i w szczególności jednej NIE POLECAM która znajduje się za pl. Gdańskim idąc w stronę tężni po lewej stronie, okazały budynek z restauracją i pokojami. To co mi zaserwowano to makabra :evil: 1. obsługa nie wie z jakich składników zrobione są ciasta (alergicy) chociaż jest książka to nie wszystkie są w niej ujęte, w smaku byle co i składniki byle jakie, polewa ciągnąca się jak z gumy :shock: , 2. wino zostało podane w brudnych kieliszkach i na moją uwagę obsługa oznajmiła że wczoraj były czyszczone i polerowane... nie powiem w czym, a wino okazało się jakimś sikaczem albo leżakowało otwarte w cieple bo było kwaśne jak doprawione octem. Cena też szokująca bo drożej niż w Wiedeńskiej.
U lekarza wywiad i rozpisanie zabiegów, dla mnie zapasowały prawie w 100% dla innych niekoniecznie. Zabiegi rozpoczęły się w drugim dniu niezależnie od wizyty u lekarza i wszystkie one odbywają się w oddzielnym budynku połączonym pasażem rozmieszczonych na 3 kondygnacjach. Jak dotrzeć na nie jest wyjaśnione w karcie informacyjnej dla pacjenta, także pozostałe potrzebne rzeczy. Zabiegi rozpoczynają się od 7 i trwają też po 15 i są dopasowane do posiłków, są rejestrowane elektronicznie tak że trzeba się trzymać godzin.
Wieczorem można korzystać z basenu, także ze zniżką przy niepełnosprawności (legitymacja)
Na miejscu kawiarnia z potańcówkami czynna codziennie do 22.
Jest też na miejscu KO-wiec przedstawiając oferty przy śniadaniu.
Gdy nie ma opadów można pospacerować i zwiedzać miasto na własną rękę.
W przyszłym roku planowany remont tak że będzie mniej miejsc.
Dla mnie pobyt był bardzo udany i będę go długo pamiętał :D
Jak będę mógł w czymś pomóc to proszę pytać.
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4925
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek 22 Szpital Wojskowy

Post autor: alutka 114 »

Andy brawo za opis Twojego pobytu, super, że wróciłeś zadowolony :D
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1542
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ciechocinek 22 Szpital Wojskowy

Post autor: strapper »

No cóż, będę tam wracać :)
Tylko, czy ktoś zagwarantuje TAKIE towarzystwo ;)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14510
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek 22 Szpital Wojskowy

Post autor: ANDY12345 »

Przecież wiesz że możesz z wyprzedzeniem zgłosić zapotrzebowanie ;) :lol:
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1542
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ciechocinek 22 Szpital Wojskowy

Post autor: strapper »

Takieeeee proste :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14510
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek 22 Szpital Wojskowy

Post autor: ANDY12345 »

Najprostsze rzeczy najlepsze :lol:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1261
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ciechocinek 22 Szpital Wojskowy

Post autor: wiktor64 »

Dzieki za opineie :D :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14510
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek 22 Szpital Wojskowy

Post autor: ANDY12345 »

Dziękuję, nie ma sprawy, tak mało było wpisów jakby nikt nie zawitał do 22, a przecież przyjmują ok. 500 kuracjuszy :o
forumowicz

Re: Ciechocinek 22 Szpital Wojskowy

Post autor: forumowicz »

Strasznie się schowałeś z tą opinią Andy , dzięki za opis i :kwiat: dla Ciebie :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14510
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek 22 Szpital Wojskowy

Post autor: ANDY12345 »

Poważnie ? dziękuję :) , kontynuowałem temat bo nie ma sensu zakładać nowego o tym samym :lol: , a niestety jak widać mamy tysiące ośrodków sanatoryjno-uzdrowiskowo-rehabilitacyjnych :shock: :oops:
ODPOWIEDZ