Centrum Terapii Nerwic CTN Moszna

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Re: CTN Moszna

Post autor: leszek1958 »

Wkradł się błąd nie Modna a Moszna.
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: CTN Moszna

Post autor: lawenda »

Leszku była ciocia mojej znajomej. Rozmawiałam z nią osobiście. Była zadowolona. Jej terapia pomogła, ale wiele zależy od stadium choroby i od naszych oczekiwań.
Sniper
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 12 paź 2021 00:15
Oddział NFZ: Opolski

Re: CTN Moszna

Post autor: Sniper »

CTN Moszna ma swój klimat, ze względu na profil ludzie często się otwierają, ufają sobie i są mili dla siebie( czasami są wyjątki negatywne).
Tworzą się grupy spacerowo-turystyczno-kawowe niczym na kolonii, a gdy przychodzi czas wyjazdu ludzie czasami płaczą ze wzruszenia. Takie miłe życie po kloszem. Sprawdzana jest obecność ok 22.00, czasami zdarza się badanie alkomatem i nakaz wyjazdu do domu.
Tańce sporadycznie na salce gimnastycznej do 21.00, czasami ognisko integracyjne. :)
To mała wieś przy małym lesie i hotelu-pałacu gdzie można zamówić odpłatnie masaż lub wypić kawę z dobrym deserem.
Jeżeli ktoś nie potrzebuje miejskich rozrywek, sal tanecznych to będzie tam wracał kilkakrotnie.
A samo leczenie i jakość w tym profilu trudno mi oceniać, ja bynajmniej nabrałem sił witalnych. :serce:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4021
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: CTN Moszna

Post autor: Bibi2 »

Nawet nie wiedziałam , że jest taki ośrodek na turnusy ,
Sniper dziękuję za przybliżenie miejsca i opis pobytu :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kto był w MOSZNEJ?

Post autor: andrzej1955 »

Witam ,troszkę starsze opinie ale wydawało mi się że warto było je przypomnieć w uzupełnieniu o te najnowsze-mam nadzieję że po pobycie zainteresowane osoby coś tu napiszą, Pozdrawiam i Dużo Zdrowia Życzę :)
ODPOWIEDZ