Centrum Terapii Nerwic CTN Moszna

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
fauna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 25 lip 2012 20:58

Centrum Terapii Nerwic CTN Moszna

Post autor: fauna »

Dziękuję za wszystkie opinie. :kwiat: Nadal jednak czekam na wypowiedzi osób, które były w CTN (nowym pawilonie) i mogą coś powiedzieć o warunkach tam panujących. Chcę wstrzymać się ze złożeniem wniosku, do chwili uzyskania jakichkolwiek informacji o tym miejscu. :|
Ostatnio zmieniony 17 paź 2021 10:53 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
fauna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 25 lip 2012 20:58

Re: Kto był w MOSZNEJ?

Post autor: fauna »

evora pisze:Dowiem sie szczególow to napiszę.Mieszkam 3o km od Mosznej
No i co evora - coś wiesz nowego :?: Mam wizytę u psychiatry 13-go i będę musiała zdecydować o wyjeździe. :kwiat:
evora
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 138
Na forum od: 28 gru 2010 17:21

Re: Kto był w MOSZNEJ?

Post autor: evora »

Niestety,miaŁam szcZególowo obadać sprawę Mosznej,ale musiałam wyjechać.Nie chcę Cie zwodzic,ale opinie nie są rewelacyjne.Musisz zdecydowac.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
fauna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 25 lip 2012 20:58

Kto był w MOSZNEJ?

Post autor: fauna »

Odkurzam wątek. Właśnie dostałam przydział do CTN od 27 listopada. Czekam na opinie osób, które były w nowym pawilonie i mogą udzielić jakichkolwiek informacji.
Pozdrawiam :kwiat:
grazia52
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 19 mar 2014 21:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kto był w MOSZNEJ?

Post autor: grazia52 »

Wlasnie dziś dostałam skierowanie do mosznej na koniec maja i ponawiam temat kto może cos o tym sanatorium bliżej powiedzieć czytając powyższe wpisy mam mieszane uczucia proszę jezeli już ktoś tam był o opinie i informacje jak tam jest jakies wskazówki itp :kwiat:
Awatar użytkownika
fauna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 25 lip 2012 20:58

Re: Kto był w MOSZNEJ?

Post autor: fauna »

[email]
Na tym forum raczej nie znajdziesz informacji o CTN. Ja wróciłam z Mosznej pod koniec grudnia i nie narzekam. Byłam pełna obaw tam jadąc, bo jak pisałam wyżej, są tylko złe opinie o tym miejscu. CTN to szpital, jednak warunki są raczej sanatoryjne. Jeżeli jedziesz tam się wyleczyć, to raczej nie oczekuj wiele, to miejsce nastawione jest przede wszystkim na terapie i to w bardzo ograniczonym zakresie. Ja nie biorę żadnych leków, pojechałam tylko dla wyciszenia i odpoczynku. Możesz wpisać w Google: "Kto był w CTN w Mosznej?" i poczytać sobie negatywne komentarze, ale myślę że pisały je osoby, które mają problemy raczej ze sobą. Życzę Ci przyjemnego pobytu.
Pozdrawiam :kwiat:
grazia52
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 19 mar 2014 21:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kto był w MOSZNEJ?

Post autor: grazia52 »

fauna pisze:[email]
Na tym forum raczej nie znajdziesz informacji o CTN. Ja wróciłam z Mosznej pod koniec grudnia i nie narzekam. Byłam pełna obaw tam jadąc, bo jak pisałam wyżej, są tylko złe opinie o tym miejscu. CTN to szpital, jednak warunki są raczej sanatoryjne. Jeżeli jedziesz tam się wyleczyć, to raczej nie oczekuj wiele, to miejsce nastawione jest przede wszystkim na terapie i to w bardzo ograniczonym zakresie. Ja nie biorę żadnych leków, pojechałam tylko dla wyciszenia i odpoczynku. Możesz wpisać w Google: "Kto był w CTN w Mosznej?" i poczytać sobie negatywne komentarze, ale myślę że pisały je osoby, które mają problemy raczej ze sobą. Życzę Ci przyjemnego pobytu.
Pozdrawiam :kwiat:
tylko terapia a czy jest basen ,gimnastyka i wogole jakies zabiegi jacy pacjenci :kwiat: proszę napisz pozdrawiam
Awatar użytkownika
fauna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 25 lip 2012 20:58

Re: Kto był w MOSZNEJ?

Post autor: fauna »

Jest owszem gimnastyka, joga, muzykoterapia itp. Raz w tygodniu półgodzinna rozmowa z psychiatrą i psychologiem. Zajęcia są przeważnie do południa, więc czasu wolnego mnóstwo i trzeba sobie ten czas jakoś wypełnić. Na basen pacjenci jeździli własnymi samochodami do Krapkowic. A jacy są pacjenci, no cóż....różni. Ja miałam szczęście i w mojej grupie byli fajni ludzie, choć przyznam że niektórzy dziwni. No ale przecież sami dobieramy sobie towarzystwo. :| ;)
grazia52
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 19 mar 2014 21:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kto był w MOSZNEJ?

Post autor: grazia52 »

Dziękuję Fauna za informacje Pozdrawiam i zyczę dużo zdrowia :kwiat:
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

CTN Moszna

Post autor: leszek1958 »

Witam,czy ktoś z forumowiczów był w CTN w Modnej,proszę o opinie.
ODPOWIEDZ