Złoty Kłos Świnoujście

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
beatai
Posty: 1
Na forum od: 18 mar 2018 14:53

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: beatai »

Witam
Właśnie wróciłam z Złotego Kłosa i najgorzej nie bylo pokoje dwuosobowe z balkonem i łazienką , wyposażnie troche nędzne ale można przetrwac te 21 dni , w pokoju jest też tv ale kiepsko odbiera i trzeba 60 pare zł za pilota zapłacić. Wyżywienie na miejscu ale bardzo skromne , obiady smaczne natomiast kolacje i śniadania mniej udane malutkie porcyjki mało warzyw .Personel obojętny na kuracjuszy zarówno panie na recepcji jak i pielęgniarki , pani doktor zabiegi zalecała z wywiadu z pacjentem. Na zabiegi trzeba niestety dochodzić i to jest największym minusem . Ale to kuracjusze tworzą atmosfere i bylo naprawde miło
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: wiktor64 »

dzieki za opinie :D :D
Dorotaxy
Posty: 3
Na forum od: 17 mar 2018 12:39

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: Dorotaxy »

Ja wyjeżdżam tam 06.04.2018 z Wrocławia,
może ktoś chętny to wspólnej podróży?
Tel. [tel]
Ostatnio zmieniony 12 lis 2018 11:33 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nr tel.
soltys
Posty: 1
Na forum od: 11 lis 2018 19:46
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: soltys »

Jestem w tej chwili na turnusie rehabilitacyjnym w Świnoujściu Złotym Kłosie. Nie polecam pokoju nr 206 który jest chłodny, a idzie zima. Ten pokój ma ścianę zewnętrzną a grzejnik ma taką wielkość co w pokojach środkowych... Wystarczyłoby dać większy grzejnik i wszystko by pasowałoby. Jak podwyższą temp. to w środkowych pokojach to się ugotują. Również zauważyłem że ja mam chłodno a inni otwierają okna - balkony. Jeszcze raz nie polecam pokoju 206 ze względu na chłód...
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: Optymista »

Jakoś mało informacji o "Złotym Kłosie" . Nie mają strony internetowej (chyba rzeczywiście zostali jeszcze w latach 80-tych ubiegłego wieku) .
Jest parę informacji o pokojach , wyżywieniu , parkowaniu , obsłudze i okolicy .
Wiem już że baza zabiegowa na zewnątrz , ale blisko - a jak jej wyposażenie ?
Czy jest basen na miejscu lub w okolicy ?
A wieczorne rozrywki ? Kawiarnia , tańce , może jakaś sauna , jacuzzi ?
Proszę podzielcie się swoją wiedzą
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: violet58 »

Rzeczywiście "Złoty Kłos" nawet z zewnątrz wygląda nieciekawie w porównaniu z innymi obiektami - tak jak piszesz, czas się dla nich zatrzymał pod koniec ubiegłego wieku. Plusem jest lokalizacja, choć przy dość ruchliwej ulicy dzielnicy - do bazy zabiegowej, która mieści się w "Bałtyku" i "Rusałce" przysłowiowy rzut kamieniem.(ca 150 m) Wyposażenie jak w większości obiektów sanatoryjnych, nie miałem powodów do narzekań. Do promenady i morza nieco dłuższy spacer, ale idzie wytrzymać - nie dalej niż 500 metrów. Na basen nie masz co liczyć, jest pływalnia miejska na Żeromskiego lub Aquapark Baltic Park Molo w hotelu Radisson Blu. Co do rozrywek poza sezonem trudno mi się wypowiadać, bo byłem latem, ale na pewno coś znajdziesz - Rybniczanka , Energetyk, Admirał, Swarożyc i wiele innych organizują potańcówkiW końcu to Świnoujście, a nie Grębiszew czy Osieczek ;) :D
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: Optymista »

Dziękuję za informację .
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Optymista violet58 ma rację, to jest Świnoujście, a nie Grębiszew czy Olecko lub jeszcze inne niby sanatorium. Wróciłem z turnusu 15 listopada i mojej opinii jak i violet58 szukaj w temacie Oceń sanatorium - TRZYGŁÓW. Z tego co jest mi wiadome, to teraz po świętach większość lokali rozrywkowych zostało otwartych. Blisko Złotego Kłosa masz fajną kawiarnię ZEFIREK -położona na przeciwko wejścia do kościoła garnizonowego, czynna do 21.00. Poza tym na promenadzie masz dużo kawiarni i restauracji, a imprezy tam, gdzie polecił Ci violet58. Na pewno nie będzie nudno pomimo zimowej pory roku. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: Optymista »

Dziękuję za info .
Lubię "zbadać" teren przed wyjazdem . A jeżeli chodzi o zimę to nie jest ona dlla mnie żadną przeszkodą - jetem zimnolubnym optymistą :D ;)
Bogna 3691
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 16 sty 2019 15:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: Bogna 3691 »

Będę niedługo w Złotym Klosie to wyrobię sobie opinię na jego temat. Z zewnątrz znam obiekt, bo byłam w sąsiednim sanatorium latem 2016. Samo Świnoujście znam bo byłam tam już dwa razy ale latem. Nie wiem jak będzie na przełomie marca i kwietnia. Ale w sanatorium bardzo dużo zależy od współlokatorki, i oczywiście od nas samych. Opiszę pobyt w trakcie lub po powrocie. A teraz miło by poznać kogoś kto jedzie do Świnoujścia 15 marca z łódzkiego. Nie ma bezpośredniego polaczenia( a latem jest) więc trzeba na przesiadki. Ja chyba pojadę dzień wcześniej do Wrocławia, przenocuje u córki i 15. 03 dalej 9.50 do Świnoujścia. Więc gdyby Ktoś zaproponował mi podróż samochodem, chętnie skorzystam odpłatnie.
ODPOWIEDZ