Inowroclaw-Oaza

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
mariola561
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 12 maja 2014 19:44
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Inowroclaw-Oaza

Post autor: mariola561 »

Inowroclaw-Oaza jade w terminie 30.07-27.08 Prosze o opinie :kwiat:
mariola561
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 12 maja 2014 19:44
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Inowroclaw-Oaza

Post autor: mariola561 »

Jejku nikt nieocenii,nic nie powie ;) ;)
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Inowroclaw-Oaza

Post autor: aniag »

i co nikt nic niewie ,jedziesz w ciemno :lol: :lol: :lol: :lol:
Dagmara122
Posty: 2
Na forum od: 30 lip 2019 10:33
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Inowroclaw-Oaza

Post autor: Dagmara122 »

Witam.Miałam okazje być w tym sanatorium komercyjnie w lipcu.Nigdy więcej to były stracone pieniądze i czas,Budynek i wnętrze bardzo ładne lokalizacja tez 5 minut do parku.To tyle pozytywnych słów.Dla tych którzy jadą sie podleczyć to marne miejsce.Baza zabiegowa słaba choć basen po drugiej stronie ulicy ,za mały jak na liczbę kuracjuszy, którzy tam ćwiczą w tym samym czasie.Jedzenie mimo, że byłam jako komercja miałam takie samo jak NFZ .Wędliny najgorszego gatunku przez cały pobyt nie zobaczyłam listka sałaty na talerzu mimo ze był to lipiec. Byłam na diecie na sniadanie plasterek kiszonego ogórka i pół plasterka pomidora ohydna wędlina lub ser topiony na kolacje tez plasterek ogórka kiszonego i pól plasterka pomidora i tak przez 14 dni to samo. Nie było dla komercji stołu szwedzkiego tylko podawane wszystkie posiłki do stolika.Na 8 osób które siedziały na stołówce ze mną przy stoliku były 3 bułeczki a nawet 2 w koszyczku z pieczywem. Na kolacje makaron zimny zmieszany z wędliną. śmiem twierdzić ze tam na miejscu nie gotują tylko dostarczają katering bo posiłki były zimnie.Zabiegi nie można było sobie wybrać jakie chcesz bo były dodatkowo płatne masaży tylko 5 .Lekarz nie sympatyczny silił sie na uprzejmość udawał że bada czy ogląda wyniki badan .Dużo by jeszcze można pisac o tym miejscu ale nic dobrego po za tym, że pokoje ładne czyste , ale w końcu płacimy dużo pieniędzy po to by podratować zdrowie a nie oglądać luksusowo urządzone, hole czy sale zabiegowe.Ja potrzebowałam dobrych zabiechów i kompetęntnego lekarza by mi je dobrał do schorzenia jakie posiadam ale tak sie nie stało.
forumowicz

Re: Inowroclaw-Oaza

Post autor: forumowicz »

Chemik opisałaś podobnie ;) no , masz pecha - trzeba przyznać ;)



mariola , nie zrażaj się :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Inowroclaw-Oaza

Post autor: Felice »

Dagmara ale to sama wybrałaś ośrodek,nikt nie wysłał ciebie tam za karę. Za ci płacisz to otrzymujesz i takie rzeczy ustala się wcześniej.
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Inowroclaw-Oaza

Post autor: zebra »

Widzę ze na ten temat można pisać albo dobrze albo wcale ;) . Mój post z 5 sierpnia zaginął ;)
ODPOWIEDZ