Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
jacek7910
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 26 cze 2014 00:50
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: jacek7910 »

Budynek na zewnątrz odremontowany i w środku też ładnie nie wiem jak w pokojach ale tam gdzie chodzę na zabiegi to ładnie zrobione czysto i zadbanie.Ładne nowe fotele do siedzenia na korytarzach postawili ,ale na zewnątrz ciągle z tyłu remonty .Starszy pan który kończył pobyt bodajże 3-4 powiedział że wszystko nagrał i wyśle do zusu.Pawilon 2 praktycznie cały czas w remoncie stołówka na poziomie reszta komuna .Ludzie którzy mają problemy ruchowe nie powinni tu sie rehabilitować dla nich to czysta męczarnia jak chcecie jutro zapodam zdięcia budynku to sami ocenicie :lol:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23794
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: grazynamackowiak »

Jacak 7910 dziękujemy za informacje bierzace są najlepszymi napisz jeszcze więcej jeśli moźesz pozdrawiam
kuracjuszy Lądkowych również też jestem .
Awatar użytkownika
magdulla
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 15 maja 2014 20:15
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: magdulla »

Lotnik odzyskal dawny blask zarowno w srodku jak i na zewnatrz:-) pawilon 2 jest remontowany i mozna dostac pier....... wierca na przemian raz w srodku (wymiana okien) raz na dworze. A na dokladke karczuja obejscie tak wiec od rana do 17 jest jeden wielki halas.
wiolka1367
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 06 wrz 2014 22:53
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: wiolka1367 »

witaj , też mam tam być od 7 do 28 i czytam fatalne opinie na temat tego sanatorium i okazuje się jesli dobrze czytam , ze jest odpłatne, a przyznam że mam tam baaardzo daleko bo z pomorza, wiecie coś więcej o tym sanatorium bede wdzięczna
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: emik »

Z tym fatalne, to nie tak do końca. Dla mnie największym minusem było łażenie do kilku budynków na zabiegi, ale to zawsze można próbować przeplanować. Lądek jest spoko i termin masz fajny, wiolu.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: jacky6 »

gorkaa pisze:Jadę 7-28 październik. Myślę, że będzie piękna złota jesień.
my be - ale przed wieloma laty - w tej samej "porze" roku przytrafiła mi się tam autentyczna zima...
przygotuj się i na te uwarunkowania...

:mrgreen: :ugeek:
wiolka1367
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 06 wrz 2014 22:53
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: wiolka1367 »

emik pisze:Z tym fatalne, to nie tak do końca. Dla mnie największym minusem było łażenie do kilku budynków na zabiegi, ale to zawsze można próbować przeplanować. Lądek jest spoko i termin masz fajny, wiolu.
a czy możesz coś więcej na ten temat , jadę wogóle pierwszy raz do sanatorium i to jeszcze tak daleko , więc mam obawy , a co do chodzenia to akurat dla mnie nie problem bo nie lubie w miejscu siedzieć
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: emik »

Ja byłam w Lądku dość dawno 2 i pół roku temu. z tego, co piszą forumowicze, obiekty przechodzą remonty, więc tu się nie wypowiem.Pewnie w tej kwestii jest lepiej. Budynki tego sanatorium są 3 lub 4 plus basen. Jest sporo schodów, ale jak piszesz nie przeszkadza ci to. Baza zabiegowa jest dobra, jedzenie też nie najgorsze. Organizowane są różne wycieczki, łącznie z Pragą i Wiedniem. Z zabiegów polecam basen rehabilitacyjny, ćwiczą 4 osoby - super, o ile nie masz przeciwwskazań.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24579
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: ewasz »

wiolka1367 pisze:
emik pisze:Z tym fatalne, to nie tak do końca. Dla mnie największym minusem było łażenie do kilku budynków na zabiegi, ale to zawsze można próbować przeplanować. Lądek jest spoko i termin masz fajny, wiolu.
a czy możesz coś więcej na ten temat , jadę wogóle pierwszy raz do sanatorium i to jeszcze tak daleko , więc mam obawy , a co do chodzenia to akurat dla mnie nie problem bo nie lubie w miejscu siedzieć
Jak raz w Lądku jest gdzie chodzić więc będziesz zadowolona czego z całego serca Ci życzę ;)
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Lądek Zdrój Jadwigi 2 oddział sanatoryjny 1

Post autor: emik »

A mi w listopadzie i grudniu przytrafiła się wiosna, a potem tęga, śnieżna zima. 2w 1. :D
ODPOWIEDZ